Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls Online


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οποιος Ελληνας παιζει εσο και θελει να μπει σε Ελληνικο guild,ν μου πει.


 


 Guild: Eternal Flames


Guild-master: @iliasthebest (εγω)


 


Ειμαστε ενα οργανωμενο Ελληνικο guild με ελαχιστα ξενα παιδια,(xp players),και με τσ.https://discord.gg/TtsSdnT


Αν θελετε να ερθετε στειλτε μ εδω "η μεσα στο παιχνιδι,.


Κανουμε τα παντα ,pve,pvp,dungeons,trials


 


Ευχαριστω πολυ,, 


  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα...

Πληροφοριακά για όσους κυρίως ζουν Αθήνα, στις εκπτώσεις του Κωτσόβολου αλλά διαθέσιμο μόνο στα καταστήματα, έχει έκπτωση στις 2μηνες prepaid cards στα 13 ευρώ.

Μην ξεχνάτε οτι με τις συγκεκριμμένες κάρτες πέρα απο πολύ οικονομική πρόσβαση στο eso plus αποκτάτε και 3000 crowns!

Μακάρι να έκανε και αποστολές να καβάτζωνα μερικές, όπως μέχρι πρόσφατα με το Πλαίσιο που τις είχε στα 16 και είχα τσιμπησει μια 10αρια...

 

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/pc/paixnidia-pc/138387-bethesda-time-card-the-elder-scrolls-online-pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

The Elder Scrolls Online gold edition και Elder Scrolls Online - Morrowind Upgrade

 

γεια σας θέλω να αγοράσω το The Elder Scrolls Online gold edition και Elder Scrolls Online - Morrowind Upgrade

 

θελω να ρωτησω σαν κοσμος εινε παρα πολυ μεγαλος???

 

η ποικιλια των εχθρων εινε μεγαλος σε βαθμο?? επισης το The Elder Scrolls Online gold edition και Elder Scrolls Online - Morrowind Upgrade εινε σαν το oblivion και το skyrim??

 

μπορείτε να μου δώσετε κάποιες πληροφορίες σχετικα για το The Elder Scrolls Online gold edition και Elder Scrolls Online - Morrowind Upgrade?? γιατι σκεφτομαι να το αγορασω>>

 


και θελώ να γνωριζω αν αξιζει η αγορα του??

 

απλα αυτο που με νοιαζει εινε ο κοσμος εινε παρα πολυ μεγαλος εννοοω μεγαλυτερος απο το skyrim και το oblivion???

 

και ποσες ωρες χρειαζεται για να το τελειωσεις ολο??

 

περα απο αυτο η ποικιλια των εχθρων εινε μεγαλος σε βαθμο? εχει παρα πολλα τερατα και ολα τα σχετικα??

Επεξ/σία από Praetorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος Ελληνας παιζει εσο και θελει να μπει σε Ελληνικο guild,ν μου πει.

Guild: Eternal Flames

Guild-master: @iliasthebest (εγω)

Ειμαστε ενα οργανωμενο Ελληνικο guild με ελαχιστα ξενα παιδια,(xp players),και με τσ.https://discord.gg/TtsSdnT

Αν θελετε να ερθετε στειλτε μ εδω "η μεσα στο παιχνιδι,.

Κανουμε τα παντα ,pve,pvp,dungeons,trials

Ευχαριστω πολυ,,

Πως γίνεται να ενταχθω στο guild σας?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Elder Scrolls Online gold edition και Elder Scrolls Online - Morrowind Upgrade

 

γεια σας θέλω να αγοράσω το The Elder Scrolls Online gold edition και Elder Scrolls Online - Morrowind Upgrade

 

θελω να ρωτησω σαν κοσμος εινε παρα πολυ μεγαλος???

 

η ποικιλια των εχθρων εινε μεγαλος σε βαθμο?? επισης το The Elder Scrolls Online gold edition και Elder Scrolls Online - Morrowind Upgrade εινε σαν το oblivion και το skyrim??

 

μπορείτε να μου δώσετε κάποιες πληροφορίες σχετικα για το The Elder Scrolls Online gold edition και Elder Scrolls Online - Morrowind Upgrade?? γιατι σκεφτομαι να το αγορασω>>

 

 

και θελώ να γνωριζω αν αξιζει η αγορα του??

 

απλα αυτο που με νοιαζει εινε ο κοσμος εινε παρα πολυ μεγαλος εννοοω μεγαλυτερος απο το skyrim και το oblivion???

 

και ποσες ωρες χρειαζεται για να το τελειωσεις ολο??

 

περα απο αυτο η ποικιλια των εχθρων εινε μεγαλος σε βαθμο? εχει παρα πολλα τερατα και ολα τα σχετικα??

Να κρατήσεις λεφτά για την οθόνη! Μη πάρεις τίποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να ρωτησω  σαν  κοσμος  εινε παρα  πολυ μεγαλος???


 


η  ποικιλια των εχθρων  εινε μεγαλος σε  βαθμο??  επισης  το  The Elder Scrolls Online  gold edition και  Elder Scrolls Online - Morrowind Upgrade  εινε σαν το oblivion και το skyrim??


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τους ακούς!

Πρέπει να μαζέψεις 1300€ για να πάρεις την οθόνη!

 

http://www.insomnia.gr/topic/574589-%CE%B2%CE%BF%CE%AE%CE%B8%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BF%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B5%CF%82/page-501?do=findComment&comment=56177415

 

Τα πλάσματα είναι 93, μετρημένα ένα ένα όχι αστεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με  δουλευεις  τωρα  φιλε??

xtrmsnpr

 

ειπαμε  βρε   φιλε αλλα  εγω δεν σε  κοροιδευω  αλλα  ουτε σε ειρωνευομε

Συγνωμη αλλα κανεις χαζες ερωτησεις.

 

Αμα εχεις παιξει skyrim / oblivion κλπ...και σου αρεσαν..

 

Αγορασε το εχει πολλα πραγματα να κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...