Προς το περιεχόμενο

Earphones for ipod/iphone (remote+mic)


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2) Η ένταση σε σχέση με τα default ακουστικά είναι αρκετά χαμηλότερη. Πάνω σε αυτό βέβαια ίσως συμβαίνει γιατί είναι in ear και μπαίνουν πολύ μέσα στο αυτί.

 

?? για μενα εχουν ιδια ενταση και επειδη εχεις και λιγοτερους εξωτερικους θορυβους μου εχεις την αισθηση οτι ειναι και λιιιγο πιο δυνατα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με τα νορμάλ που είχε η συσκευασία του iPhone και iPod μπορώ να φτάσω την ένταση στο τέρμα! Με τα in-ear δεν μπορώ να περάσω το 80% της έντασης... Μετά γίνεται πάρα πολύ δυνατό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα νορμάλ που είχε η συσκευασία του iPhone και iPod μπορώ να φτάσω την ένταση στο τέρμα! Με τα in-ear δεν μπορώ να περάσω το 80% της έντασης... Μετά γίνεται πάρα πολύ δυνατό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

νομιζα πως ειχες συνηθισει απο το πολυ clubbing...!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζα πως ειχες συνηθισει απο το πολυ clubbing...!!! :P

 

Ποιο clubbing; Σπίτι-δουλειά, δουλειά-σπίτι και την Κυριακή πρωί εκκλησία! :)

Έχω και ευαίσθητα τύμπανα!!!!! :P

 

Πολύ περίεργο...Εμένα ακριβώς το αντίθετο απ' οτι λέτε...

 

Δεν ξέρω τι να σου πω... Στο χαμηλό μπάσο έχεις δίκιο, αν και πιστεύω ότι τελικά είναι θέμα συνήθειας. Σε σχέση με in-ear ακουστικά άλλη μάρκας (π.χ. skullcandy) υστερούν όντως σε μπάσο αλλά κερδίζουν πολύ σε ευκρίνεια ήχου! Για την ένταση του ήχου, είναι πολύ δυνατά και δεν νομίζω ότι μπορεί να φτάσει κάποιος να τα τερματίσει! Τουλάχιστον αυτό ισχύει για τα δικά μου! (αγορασμένα από Apple Store Ιταλίας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παραγγειλει Monster Beats απο US..απο Ebay μεσω USPS.Τα περιμενω να ερθουνε..O Seller λεει στην αγγελια του για οριτζιναλ προιον!Θα μπουνε σε Ipod Classic!Εντυπωσειs μολιs τα παραλαβω.Αυτα προs το παρον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είμαι και πάλι! Μετά απο αρκετή χρήση κατέληξα στο ότι δεν με ικανοποιούν και τα πουλάω. Όποιος ενδιαφέρεται ας δεί εδώ: http://www.insomnia.gr/classifieds/apple/applevarious/8113-apple-in-ear-headphones-with-remote-and-mic/ . Επίσης πουλάω και ένα iPod Touch 64GB Σφραγισμένο, είναι και αυτό στις αγγελίες. Απ'οσο διάβασα και εδώ: http://discussions.info.apple.com/thread.jspa?threadID=1823547&start=0&tstart=0 για το μπάσο διαμαρτύρονται και άλλοι επομένως ενισχύεται ακόμα περισσότερο η γνώμη μου ότι είναι αυθεντικά αλλά δεν έχουν έντονο μπάσο. Αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα δικα μου apple με καθημερινη χρηση(εκτος Σ/Κ) 20 λεπτων σε 2μηνες, βγηκαν οφ την προηγουμενη βδομαδα. Της ξαδερφης μου χαλασαν τον Δεκεμβρη, ξαναπηρε, και τον Μαρτη χαλασαν και τα 2α. Ισως ηταν τυχαιο(?) αλλα επειδη εχω ακουσει οτι πολλοι την εχουν παθει, αποφασισα να παω σε κατι διαφορετικο:P

 

και αγορασα αυτα http://www.iheadphones.co.uk/headphones/24376/WeSC+Bongo+Lime+Peel.htm με τα οποια ακουω σιγουρα καλυτερα τη μουσικη μου :-D

 

 

Τωρα θελω κι ενα δευτερο ζευγαρι, ψειρες αυτη τη φορα, και γλυκοκοιταζω τα Sony MDREX33LPP

 

επειδη τα wesc δεν ηταν/ειναι παντα βολικα(αν και εχουν τελειο ηχο), εκανα το λαθος να ξαναγορασω τα αυθεντικα της apple (οχι τα ιn ear) . Και λεω λαθος γιατι και αυτο το ζευγαρι χαλασε. Πηγα σημερα λοιπον να παρω αλλα και επελεξα αυτα http://www.public.gr/prod/mobile-mp3-gps/mobile-telephony/accessories/iphone-accessories/puro-hfpr-iphonewh-handsfree-me-mikrofono-iphone-4-leyko/prod652110pp/ Εκτος απο ωραιο (για το γουστο μου) ντιζαιν, βγαζουν και καθαρο ηχο. Ελπιζω μονο να κρατησουν!

ειδα και τα in ear της apple τα οποια τα χουν σχεδον 90 ευρω :devil:

 

(αγορασα το καλοκαιρι και τα sony που ειχα στο λινκ. Πολυ καλα για τα λεφτα τους και μεχρι σημερα παιζουν αψογα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια τα Monster Beats ειρθανε μεσω USPS.Δεν εχω να πω και πολλα λογια!Δεν παιζονται!Full μπασο..πολυ δθνατα..με 320 kbps mp3's..γενικα πολυ καλα για ipod..iphone!Απλα προσεξτε τουs Sellers στο Ebay..Κυκλοφορουνε πολλα μαιμου Monsters!Τα προτεινω ανεπιφυλακτα!Αυτα!Να ειστε καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τι λετε παιδια αξιζουν τα in ear ακουστικα της apple ? Πουλωντας το τορινο μου 3Gs σε εναν γνωστο και με την επιδοτηση που εχω παιρνω το 4αρι και μου περισσευουν ~100€ και σκεφτηκα να τα επενδυσω σε καλα ακουστικα.

 

[Γλυκοκοιταζω και κατι skullcandy αλλα δεν εχω ιδεα απο ακουστικα γι αυτο ειπα να ρωτησω για καμια γνωμη!]

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λετε παιδια αξιζουν τα in ear ακουστικα της apple ? Πουλωντας το τορινο μου 3Gs σε εναν γνωστο και με την επιδοτηση που εχω παιρνω το 4αρι και μου περισσευουν ~100€ και σκεφτηκα να τα επενδυσω σε καλα ακουστικα.

 

[Γλυκοκοιταζω και κατι skullcandy αλλα δεν εχω ιδεα απο ακουστικα γι αυτο ειπα να ρωτησω για καμια γνωμη!]

 

 

 

Ναι. Αλλα θα κρατήσουν 1 χρόνο, όσο τα χρισημοποιης πέφτει η ένταση τους, εμένα τώρα απο το 100% που ήταν το Full τώρα ειναι 70%. αν θές καλά και αντοχής ακουστικά πρέπει να τα σκάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη τα wesc δεν ηταν/ειναι παντα βολικα(αν και εχουν τελειο ηχο), εκανα το λαθος να ξαναγορασω τα αυθεντικα της apple (οχι τα ιn ear) . Και λεω λαθος γιατι και αυτο το ζευγαρι χαλασε. Πηγα σημερα λοιπον να παρω αλλα και επελεξα αυτα http://www.public.gr/prod/mobile-mp3-gps/mobile-telephony/accessories/iphone-accessories/puro-hfpr-iphonewh-handsfree-me-mikrofono-iphone-4-leyko/prod652110pp/ Εκτος απο ωραιο (για το γουστο μου) ντιζαιν, βγαζουν και καθαρο ηχο. Ελπιζω μονο να κρατησουν!

ειδα και τα in ear της apple τα οποια τα χουν σχεδον 90 ευρω :devil:

 

(αγορασα το καλοκαιρι και τα sony που ειχα στο λινκ. Πολυ καλα για τα λεφτα τους και μεχρι σημερα παιζουν αψογα)

 

Ασχετο, Βγαζει ακουστικα η WESC?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παναγια μου :Ο δηλαδη 80€ δεν ειναι πολλα :P ? εγω τα κλασσικα της apple που εχει το 3gs θεωρουσα καλης ποιοτητας.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Της Apple δεν αντέχουν την καθημερινότητα, άκου μουσική όταν χαλαρονεις, όταν πας π.χ γυμναστιριο φορά τα κλασικά.

Αν τα προσεχείς θα σου κρατήσουν πολύ. Αν δεν διαθέτεις 160€ για να πάρεις τα Beats by dr dre tour πάρε τα apple. Εγω για 50€ που τα πήρα 1 χρόνος μου ειναι αρκετός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ολα τα ακουστικα "συνδυασικου" τυπου ακουστικο-μικροφωνο δουλευουν μονο σε iPhone επειδη το 3.5mm jack, ειναι ταυτοχρονα και υποδοχη μικροφωνου?

 

Επειδη θελω να στησω ενα custom ακουστικο-καλωδιο αλλα θελω να το βαλω σε μια απο αυτες τις bluetooth συσκευες που το αναμεταδιδουν ασυρματα. Θα τα καταφερω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...