Προς το περιεχόμενο

Earphones for ipod/iphone (remote+mic)


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελσπα. Όταν θα μου έρθουν θα βγάλω μια φοτο να μου Πείτε αν είναι γνήσια.

 

Ο seller μου είπε ότι θα ακυρόση την πληρομή τα στέλνει μόνο us..:-(

Επεξ/σία από georgeadams
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα μελη του Insomnia!

 

Ειμαι κατοχος 3GS εδω και ενα χρονο περιπου , και εχω αλλαξει 3 φορες ακουστικα για το κερατο! Αυτα που εχω τωρα χαλασαν , και ακουω μονο απο το αριστερο....επαιρνα παντα τα standard earphones που παιρνεις με την αγορα της συσκευης...αλλα μεγαλη μουφα ρε γαμωτο....

Θα ηθελα να μου προτεινετε καποια ακουστικα ( το Βudget που διαθετω ειναι μεχρι 40 ευρω , αντε 45 αμα μιλαμε για πολυ καλο πραγμα) . Θελω να εχουν μεγαλη αντοχη , γιατι ακουω καθημερινα μουσικη , στο δρομο κτλ και οσο να ναι τα ταλαιπωρουνται αρκετα σε τσεπες και τσαντες...Θελω ακουστικα που να αντεχουν , για να μην εχω την εγνοια -αχ , τα τραβηξα και χαλασαν-....επιπλεον εχω βαρεθει να σκαω 30ρια για νεα ακουστικα καθε 3μηνο...

Τα skullcandy fmj φαινονται καλα , αλλα ειναι ανθεκτικα; Τι εχετε να προτεινετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουστικά γύρω στα 40-45 ευρώ δεν έχω να σου προτείνω. Όμως θα σου πω να μείνεις μακριά από τα Skullcandy fmj! Ενώ έχουν πολύ καλή ποιότητα ήχου, η αντοχή και ανθεκτικότητά τους είναι μηδενική! Τα δικά μου μέσα σε λιγότερο από δύο μήνες βγήκαν προβληματικά, σταμάτησε να λειτουργεί το ένα ακουστικό, και τα έστειλα για αντικατάσταση. Παρόμοια εμπειρία έχουν και άλλα παιδιά του φόρουμ με τα συγκεκριμένα ακουστικά. Αν ανατρέξεις στις πρώτες σελίδες αυτού του thread θα τα βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apple inEar αλλά δυστυχώς είναι από 3rd party seller και δε ξέρω αν αποστέλει Ελλάδα καθώς και αν έχει δωρεάν μεταφορικά όπως το Amazon.

 

Με σημερινή ισοτιμία

39.4 British pounds = 45.60 Euros

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apple inEar αλλά δυστυχώς είναι από 3rd party seller και δε ξέρω αν αποστέλει Ελλάδα καθώς και αν έχει δωρεάν μεταφορικά όπως το Amazon.

 

Με σημερινή ισοτιμία

39.4 British pounds = 45.60 Euros

 

 

Δεν τα στέλνει ρε γμτο. Μόνο το official amazon.co.uk που τα έχει ακριβότερα. Τα έχω βάλει μέρες στο μάτι μετά από τη συζήτηση που είχαμε εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν να δηλώσω πως χρησιμοποιώ headset σε μηχανή, αυτοκίνητο και πεζός για μουσική και ομιλία σε καθημερινή βάση.

Εξ αυτού "καταστρέφω" τουλάχιστον 3 ζευγάρια τον χρόνο.

 

Έχω μείνει υπερευχαριστημένος από τον πωλητή [email protected] στο ebay. Το after sales του απλά δεν υπάρχει. Αν έχει τα ακουστικά που ψάχνετε προτιμήστε τον. ;)

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω βρει στο ebay 60$ με τα μεταφορικά. Είμαι ετοιμος να τα πάρω... Τι λέτε;

 

http://cgi.ebay.com/NEW-Original-Apple-In-Ear-Headphones-Remote-Mic-/330442256449?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item4cefe4b041

Τελικα τα παραγγειλα , μου βγηκε τελικη τιμη 43,60Ε , τα περιμενω και βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μείνει υπερευχαριστημένος από τον πωλητή [email protected] στο ebay. Το after sales του απλά δεν υπάρχει. Αν έχει τα ακουστικά που ψάχνετε προτιμήστε τον. ;)

 

 

 

/sc

 

Δεν μας λες και το ebay id του ή ενα link για το ebay store του??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου μου στειλανε απο amazon καινουρια ακουστικα μιας και τα παλια τα εφτισαν, ημουν οκ.

Αλλα, πριν κατι μερες μπηκα σε ενα ταξι, ημουν και πτωμα απο την δουλεια και τα ξεχασα μεσα... τα ειχα παρει 50κατι λιρες και τωρα εχουν 102!

Τελικα πηρα τα klipsch απο το apple store.

Πολυ καλα και αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φαγωθει να βρω ακουστικα με αυτο το παχυ καλωδιο σαν των Μοnster beats. Τα μονα αλλα που βρισκω ειναι τα jays a-jays και iLuv TEP 101/102 απο skullcandy. Ξερει κανεις κανα αλλο? Θελω ταυτοχρονα ομως να προσφερουν και καλω noise isolation, και να φοριουνται ανετα, να μην ειναι δλδ in-ear.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω βρει στο ebay 60$ με τα μεταφορικά. Είμαι ετοιμος να τα πάρω... Τι λέτε;

 

http://cgi.ebay.com/NEW-Original-Apple-In-Ear-Headphones-Remote-Mic-/330442256449?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item4cefe4b041

 

Τελικα τα παραγγειλα , μου βγηκε τελικη τιμη 43,60Ε , τα περιμενω και βλεπουμε.

 

 

Θα με ενημερώσετε όταν τα παραλάβετε; Καταρχήν με ενδιαφέρει αν είναι όντως αυθεντικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...