Προς το περιεχόμενο

Dragon Age 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διάβασα ένα review και έγραφε ότι συναντάμε την Isabella, από το DA:O.

Μπορεί κάποιος να μου θυμίσει που την έχουμε δει στο DA:O. Το έχω τερματίσει 3 φορές και δεν τη θυμάμαι :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 714
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

.. Επίσης, για το content που έχει, η τιμή του θα έπρεπε να είναι 20-25 ευρώ αντί για 50 ευρώ (60 για PS3) που είναι.

 

...

 

£27.94 η Signature Edition βγαίνει κοντά στα 32,33 ευρώ (κ μεταφορικά) .Ουδεμία σχέση με 50 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υou got that right.

 

Εκείνη που σε έκλεβε σε κάποιο game (δεν θυμάμαι ακριβώς) και έπρεπε να την πιάσεις όταν έκλεβε ε;

 

Edit: Κόλλησε και διπλοπόσταρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

£27.94 η Signature Edition βγαίνει κοντά στα 32,33 ευρώ (κ μεταφορικά) .Ουδεμία σχέση με 50 .

 

Οι τιμές που ανέφερα ήταν για να το αγοράσεις (όχι digital από steam και τέτοια) από την Ελληνική αγορά από το πλαίσιο PC και PS3. Στο εξωτερικό θα είναι φτηνότερα, έχεις δίκιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνη που σε έκλεβε σε κάποιο game (δεν θυμάμαι ακριβώς) και έπρεπε να την πιάσεις όταν έκλεβε ε;

 

Edit: Κόλλησε και διπλοπόσταρε.

Γιατί δεν του το λέτε απλά του παιδιού να καταλάβει; Είναι αυτή που έκανες threesome :devil: ( με Leliana) ή και foursome :blink: (με Zevran - ιιιιιιουουουου). Θυμήθηκες τώρα; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν κατάφερα ούτε κανονικό, γιατί ενώ έκανα romance την Leliana, την έπεισα να είναι θεοσεβούμενη και no sex. :P

Οπότε έμεινα με το πλι στο χέρι.

Και δεν το έχω τερματίσει ακόμα, γιατί ήθελα να ξαναρχίσω, πολύ κακομοιρόφατσα είχα τον χαρακτήρα μου.

 

Btw:

 

cad-20110316-3d66f.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...