Προς το περιεχόμενο

Dragon Age 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν νομιζω να μην ειναι κανεις... Θα ειναι πολυ %^#*^#^$%!@*&^@()#@#^ αν το κανουν αυτο.. Ολος ο κασμος περιμενει να δει καποιο sequence.. Aν παρατανε ετσι την ιστορια στην ακρη , ε τι να πω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 714
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

http://www.youtube.com/watch?v=Ekh5muyLy80&hd=1

 

Έχω να δω Penny Arcade για official διαφήμιση παιχνιδιού από το Splinter Cell: Chaos Theory και το Rainbow Six: Vegas αν θυμάμαι καλά.

 

Εκτός του δικού τους παιχνιδιού και δεν τσέκαρα αν ήταν και στo άλλο το shooterάδικο πώς το λένε. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να δω Penny Arcade για official διαφήμιση παιχνιδιού από το Splinter Cell: Chaos Theory και το Rainbow Six: Vegas αν θυμάμαι καλά.

 

Εκτός του δικού τους παιχνιδιού και δεν τσέκαρα αν ήταν και στo άλλο το shooterάδικο πώς το λένε. :P

 

Oh my F**king God!!!!!

Μιλαμε ξενερωσε το κεφαλι μου! Τι ειναι αυτες οι @%^$@#$@% ?????

Ξεφτιλα πραγματικα!

Αντι να βαλουν λιγο gameplay , λιγο combat βαλανε ενα dwarf cartoon να κανει crafting και να λεει λαλακιες!

Τι να πω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οκ, πήγαν να δώσουν ένα χιουμοριστικό στοιχείο στα uber items που βρίσκεις κάθε φορά. :P

Περα απο τι πλακα.. Αν ΔΕΝ ειχες παιξει καθολου το Origins , και γενικως αν δεν ειχες ακουσει πολλα πολλα , και ψινωσουν να δεις τι παιζει στο sequent , βλεποντας αυτο το trailer θα εδινες εσυ το μεροκαματο σου να το αγορεσεις? (δεν σκεφτομαστε καν τη περιπτωση αν το κατεβασεις , καθως προφανως στοχος τους ειναι οι πωλησεις)

 

Phail το comic vid.

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περα απο τι πλακα.. Αν ΔΕΝ ειχες παιξει καθολου το Origins , και γενικως αν δεν ειχες ακουσει πολλα πολλα , και ψινωσουν να δεις τι παιζει στο sequent , βλεποντας αυτο το trailer θα εδινες εσυ το μεροκαματο σου να το αγορεσεις? (δεν σκεφτομαστε καν τη περιπτωση αν το κατεβασεις , καθως προφανως στοχος τους ειναι οι πωλησεις)

 

Ε οκ, δεν μπορώ να δώσω αντικειμενική απάντηση γιατί συνήθως κοιτάω πάνω από ένα trailer και διάφορα previews. :P

(+ ότι έχω το Origins αν και δεν αξιώθηκα ακόμα να πάρω το Awakening)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Και μιας και η στολή του Isaac (2 στολές βασικά), πήγε στο Battlefield Heroes, θα είναι και στο Dragon Age (γιατί EA από εδώ, ΕΑ από εκεί).

 

EA Cross-Promotion Puts Isaac Clarke's Armor in Dragon Age II

 

screenshot.12.isaac_armor.p.jpg

 

The rundown on the full suit of Ser Isaac's Armor:

Ser Isaac's Boots

-- Increases armor

-- Requires high dexterity and cunning

 

Ser Isaac's Armor

-- Heavy Armor

-- Contains a rune slot

-- Increases armor

-- Requires high dexterity and cunning

 

Ser Isaac's Gauntlets

-- Increases armor

-- Requires high dexterity and cunning

 

Ser Isaac's Helm

-- Contains a rune slot

-- Increases armor

-- Critical damage factor

-- Requires high dexterity and cunning

 

Edit:

http://www.youtube.com/watch?v=-D0qSIVjWtU&hd=1

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παραειναι πολυ "συγχρονη" αυτη η στολη για τη χρονικη περιοδο του DA:2??

 

 

lol ναι. και μετά θα βάλουν και λέιζερ και θα το πούνε "fallout, i want to be" :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

lol ναι. και μετά θα βάλουν και λέιζερ και θα το πούνε "fallout, i want to be" :)

 

Ποιο fallout? :P

Aπλά έχει η ΕΑ την μανία να πετάει τα κουστούμια της πέδα δώθε στα παιχνίδια της.

π.χ. είχαμε την Blood Dragon armor από το Dragon Age στο Mass Effect 2. ;)

 

Έβαλα και το βίντεο στο προηγούμενο post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο fallout? :P

Aπλά έχει η ΕΑ την μανία να πετάει τα κουστούμια της πέδα δώθε στα παιχνίδια της.

π.χ. είχαμε την Blood Dragon armor από το Dragon Age στο Mass Effect 2. ;)

 

Έβαλα και το βίντεο στο προηγούμενο post.

 

What the.. ??? Holy f**kin great mother of god! Συγγνωμη για να καταλαβω λιγο το κονσεπτ της EA , θα παλεμαμαι darkspawn και archdemon(s) με στολη και λειζερ?? :o

Ξενερα mode: On

 

ΥΓ: Τωρα καταλαβα , οκ. Η στολη ειναι extra για οσουν κανουν preorder.. Ενταξει το ψιλοεσωσαν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω φταιω που μας κανουν τη ζωη δυσκολη? -.-

 

:P

 

Μηπως ξερεις αν υπαρχει preorder και εδω στην ελλαδα?

Μπορει να ειναι μλκια ερωτηση απλα δεν εχω ξαναπαραγγειλει game και γενικα δεν εχω παραγγειλει ποτε :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...