Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γω εβαλα τα updates αυτα αλλα εχω παλι κολληματα. Οχι σαν τα δικα σου αλλα εχω. Δεν εχω βαλει ομως τους τελευταιους drivers της καρτας γραφικων. Θα τους δοκιμασω μηπως και λυσω το προβλημα

 

εμενα μου πεταει προβλημα για το directx!!!!!!!! ρε παιδια εσεις που το εχετε σε win xp 32bit παιζει κανονικα ????

εμενα οχι,..... μονο στο pc που εχω win7 64bit παιζει, και μαλιστα μια χαρα!!! δεν μου εχει κολλισει ποτε!!!

πιστευω οτι εχει μπαγκ το παιχνιδι με το directx και ειναι ποιο στιμενο για 10dx+....

δε μπορω να σιμπερανω κατι αλλο. αν και στο read me λεει οτι παιζει με direckx 9......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω παθαινα 4 διαφορετικα κρασαρισματα,ενα με το error του direct x δυο μαυριζε η οθονη κ κολλουσε 3 ξαφνικο freezarisma μεσα στην πιστα 4 μου εβγαζε fatal error κ απο πισω απο το game οταν πατουσα alt+tab εβλεπα μια κονσολα του παιχνιδιου κ να λεει κατι error,αυτα τα ερρορ τα παθαινα καθε 10-15 λεπτα,τελικα μπικα στο forum του στεαμ κ εκανα ολα τα φιξ που βρηκα,απο τοτε δεν με εχει ξαναπεταξει κ το παιζω με φουλ γραφικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου πεταει προβλημα για το directx!!!!!!!! ρε παιδια εσεις που το εχετε σε win xp 32bit παιζει κανονικα ????

μπα, σκατά...

σε Win Χρ sp3, περασμένα όλα τα patch (1-2-3) και σύστημα Amd x4 620, Ati 4870, 4Gb ram και πάνω από 5 λεπτά δεν έχω καταφέρει να παίξω...

με τα patch 2-3 μπορώ να πω ότι τα γραφικά (σκιές/λεπτομέρειες) βελτιώθηκαν παααρα πολύ, αλλα πάλι μετά από λίγο με πετάει, κολλάει το pc, και τα υπόλοιπα κουλά.

θα δοκιμάσω και τους τελευταίους drivers τις ati μπας και...

αλλιώς στην άκρη το black ops και περιμένω την Infinity Ward!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bαρεθηκα να ακουω ατομα να εχουν προβληματα με το μπλακ οπς. Απλα τραγικες εταιρειες να γινεται ντορος για τα παιχνιδια τους και μετα να ειναι χαλια, προχειροφτιαγμενα με ασυμβατοτητες απο συστημα σε συστημα κλπ. Προσωπικα δεν μου κολλαει εμενα το παιχνιδι περα απο μερικες φορες σπανια που το εχει κανει αλλα και παλι δεν ειναι πραγματα αυτα. Παιζω το 4 και ειμαι μια χαρα, μαρεσει 1000 φορες καλυτερα και να μην πουμε για το steam καθε τρεις και λιγο updates, κολληματα κλπ. Παλι καλα που το πηρα ρωσσικο 18 ευρω να μην κλαιω τα λεφτα μου και ας φαω και ban αχαχ. fifa 11 and cod 4 και δεν θελω κατι αλλο. Το επομενο αφου δω οτι ειναι οκ θα το παρω. Ας περασει κανα 6μηνο που θα το παιζουν και αμα ολα ειναι καλα, μπορει και να το αγορασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, επειδη δεν λεει να διαβασω 50 σελιδες για να δω αν ανεφερε κανεις κατι αλλα οποιος θελει το Account μου ειναι EliasKir. Ας με προσθεσει.

Επισης αν υπαρχει καμια ομαδα πειτε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τερματισα το single player και θα ηθελα να ρωτησω αν γινεται να φτιαξω και το multiplayer οπως και στο προηγουμενο Call χωρις προβληματα γιατι καπου διαβασα οτι δεν εχει ηχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα, σκατά...

σε Win Χρ sp3, περασμένα όλα τα patch (1-2-3) και σύστημα Amd x4 620, Ati 4870, 4Gb ram και πάνω από 5 λεπτά δεν έχω καταφέρει να παίξω...

με τα patch 2-3 μπορώ να πω ότι τα γραφικά (σκιές/λεπτομέρειες) βελτιώθηκαν παααρα πολύ, αλλα πάλι μετά από λίγο με πετάει, κολλάει το pc, και τα υπόλοιπα κουλά.

θα δοκιμάσω και τους τελευταίους drivers τις ati μπας και...

αλλιώς στην άκρη το black ops και περιμένω την Infinity Ward!

 

εχω 2 pc στο σπιτι. στο ενα win 7 64bit, και στο αλλο win xp 32bit. με win 7 παιζω μια χαρα χωρις κανενα προβλημα, σε win xp τιποτα!!! ουτε 5 λεπτα δεν μπορω να παιξω. και ολα αυτα με την ιδια εκδωση παιχνιδιου!!!!

τι διαολο φταιει, μιπως αρχιζουν και φτιαχνουν παιχνιδια που να εχουν bags στα win px για να βαλει ο κοσμος 7αρια....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Λαμία μια είναι η λύση στο pc που έχεις τα χπ αντικατέστησε τα με 7αρια αλλα 7αρια τροποποιημένα πιστεύω να με κατάλαβες όταν λέω τροποποιημένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys εμένα κολάει στην εισαγωγή πρίν ξεκινήσει το παιχνίδι που λέει ¨Castro is dead¨.Βρήκε κανείς λύση πως λύνεται αυτό το πρόβλημα?Από pc καλύπτω τις απαιτήσεις του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω ειχα εγκατεστημενα τα win7home premium.ειχε απιστευτα κολληματα το παιχνιδι.εκανα φορματ και περασα το λειτουργικο που ειχα πριν.winXP 32 bit professional.ως δια μαγειας το παιχνιδι δεν εχει απολυτως κανενα κολλημα τωρα.εχω την εκδοση skidrow με τα updates 1 , 2 , 3 . στον καθενα ειναι διαφορετικο το προβλημα και διαφορετικη (επομενως) λυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...