Προς το περιεχόμενο

Roger Waters - The Wall 2010-2011


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο rocking.gr το είδα και το κάνω κόπυ πέιστ.

 

Is The Wall Heading To Athens? Greece was one of the original countries that was mentioned when the Wall tour of 2011 was being planned. It was also widely accepted that Roger would play 61 European gigs, and with the announcement last week of a 4th show in Paris, that brought the total to 61 dates. So, it looked like our Greek friends were going to miss out. Now we can't promise anything official but we have just received what we understand to be pretty good info that Roger will play in Athens sometime in July. We stress THIS IS NOT OFFICIAL but it looks like there may be a lot of celebrating going on in Greece soon. More news when we get it.

 

www.pinkfloydz.com

 

 

ΑΙΝΤΕ ΛΕΜΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 373
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

απο rocking.gr το είδα και το κάνω κόπυ πέιστ.

 

Is The Wall Heading To Athens? Greece was one of the original countries that was mentioned when the Wall tour of 2011 was being planned. It was also widely accepted that Roger would play 61 European gigs, and with the announcement last week of a 4th show in Paris, that brought the total to 61 dates. So, it looked like our Greek friends were going to miss out. Now we can't promise anything official but we have just received what we understand to be pretty good info that Roger will play in Athens sometime in July. We stress THIS IS NOT OFFICIAL but it looks like there may be a lot of celebrating going on in Greece soon. More news when we get it.

 

www.pinkfloydz.com

 

 

ΑΙΝΤΕ ΛΕΜΕ!!!

:confused: :shock: :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

για την εκδρομη για Κροατια ειχα βρει κι εναν διαγωνισμο για 2 εισητηρια. τι καλα!!

αλλα εχω την εντυπωση οτι πεφτει μεσοβδομαδα, και ουτε λογος για αδειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τέτοια λέγε μου, τέτοια!!!

Στην Μαλακάσα θα τρέχουμε πάλι ή υπάρχει καμιά ελπίδα για κάτι πιο κοντινό; Δεν παλεύεται αυτή η ταλαιπωρία για Terra Vibe. Μόνο για το Dark side of the moon το είχα πάρει απόφαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδέα δεν έχω. Χώρος και ημερομηνίες αν και ακούγεται ότι έκλεισαν, δεν ανακοινώθηκαν.

Δεν είμαι απο Αθήνα και δεν ξέρω απο αποστάσεις, αλλά θα προτιμούσα (για το feeling και μόνο) ενα ΟΑΚΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδέα δεν έχω. Χώρος και ημερομηνίες αν και ακούγεται ότι έκλεισαν, δεν ανακοινώθηκαν.

Δεν είμαι απο Αθήνα και δεν ξέρω απο αποστάσεις, αλλά θα προτιμούσα (για το feeling και μόνο) ενα ΟΑΚΑ.

 

Κι εγώ, γιατί μένω δίπλα, χοχο!

Στο ΟΑΚΑ παίζουν οι Πυξ Λαξ στις 13/7, οπότε θα στήνεται το εντυπωσιακό σκηνικό τους, δεν ξέρω αν χωράει ένας τιποτένιος Ρότζερ. Όσοι ξέρουν καλά το Terra Vibe να μας πουν, χωράει το σκηνικό; Και αφού θα το βιντεοσκοπήσει κιόλας, βολεύει η Μαλακάσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδέα δεν έχω. Χώρος και ημερομηνίες αν και ακούγεται ότι έκλεισαν, δεν ανακοινώθηκαν.

Δεν είμαι απο Αθήνα και δεν ξέρω απο αποστάσεις, αλλά θα προτιμούσα (για το feeling και μόνο) ενα ΟΑΚΑ.

 

Κι εγώ θα το προτιμούσα.

 

 

Είναι και εδώ δίπλα

 

 

Κατα τ'άλλα

 

XD.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...