Προς το περιεχόμενο

Roger Waters - The Wall 2010-2011


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 373
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κι εγώ θα το προτιμούσα.

 

 

Είναι και εδώ δίπλα

 

 

Κατα τ'άλλα

 

XD.png

 

Ετοίμασε το κρεβάτι μου. Θέλω και σοκολατίτσες κάτω απο το μαξιλάρι αυτήν την φορά.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι άλλα νέα! Εκτός από τον Waters, έρχεται κι άλλος! Αποκαλύπτει το www.sport-fm.gr

 

Ο Walters στην Ελλάδα

 

Οι fan των Pink Floyd, οι οποίοι ομολογουμένως δεν είναι λίγοι στη χώρα μας, τρίβουν τα χέρια τους από ικανοποίηση!

 

Ο Rogers Walters, ο ηγέτης (ή αν θέλετε ένας από τους ηγέτες) του θρυλικού συγκροτήματος, ένταξε στην ευρωπαϊκή του περιοδεία την Αθήνα και, σαν να μην έφτανε αυτό, η χώρα μας θα αποτελέσει τον τελευταίο προορισμό της παρουσίασης του Wall και η συναυλία πρόκειται να μαγνητοσκοπηθεί.

 

Σύμφωνα με όσα ανακοινώθηκαν στο site του Walters, οι εμφανίσεις του στο Μιλάνο για τις 6+7 Ιουλίου μετατίθενται για τις 3+4 του ίδιου μήνα, εξαιτίας των εμφανίσεών του στην Αθήνα.

 

Οπότε, η γκρίνια των Ελλήνων που δεν θα έβλεπαν από κοντά την περιοδεία του Wall ανήκουν πλέον στο παρελθόν.

 

Μάλιστα, σύμφωνα με φήμες η αλλαγή προέκυψε έπειτα από επιθυμία του ίδιου του Walters, ο οποίος ήθελε να μαγνητοσκοπήσει την παρουσίαση του Wall στη χώρα μας. Το μόνο που απομένει πλέον είναι να ανακοινωθεί και επίσημα από τη διοργανώτρια εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διόρθωσαν.

 

Από κει καταλαβαίνεις ότι σε αυτά τα δημοσιογραφικά πόστα μπαίνουν πάντα άτομα που κατέχουν το αντικείμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.comfis.gr/2011/04/22/roger-waters-live-in-athens-06-07-july/

 

Εδώ λέει για 6 και 7 Ιουλίου (2 βραδιές) στο ΟΑΚΑ. Μάλλον απο το μυαλό του τα βγάζει όμως γιατί δεν αναφέρεται κάπου κάτι επίσημα. Το κακό είναι ότι σχεδόν όλοι το έχουν σίγουρο για 2 βραδιές. Ποια διαλέγεις τώρα? Και αν στην μία σκάσει ο Γκίλμουρ για το Comfortbaly Numb και εσύ ήσουν στην άλλη? :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ, γιατί μένω δίπλα, χοχο!

Στο ΟΑΚΑ παίζουν οι Πυξ Λαξ στις 13/7, οπότε θα στήνεται το εντυπωσιακό σκηνικό τους, δεν ξέρω αν χωράει ένας τιποτένιος Ρότζερ. Όσοι ξέρουν καλά το Terra Vibe να μας πουν, χωράει το σκηνικό; Και αφού θα το βιντεοσκοπήσει κιόλας, βολεύει η Μαλακάσα;

 

Χμ, τώρα το είδα αυτό. Πού μένεις ωρε;

Λες να είμαστε γείτονες; Και τέλος πάντων το ΟΑΚΑ είναι καλύτερο από Μαλακάσα από πολλές απόψεις.

 

τι άλλο θέλω;mrgreen.png

 

Τους αριθμούς του λοττο κι ένα τσιμπουκάκι. Με το συμπάθιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.comfis.gr/2011/04/22/roger-waters-live-in-athens-06-07-july/

 

Εδώ λέει για 6 και 7 Ιουλίου (2 βραδιές) στο ΟΑΚΑ. Μάλλον απο το μυαλό του τα βγάζει όμως γιατί δεν αναφέρεται κάπου κάτι επίσημα. Το κακό είναι ότι σχεδόν όλοι το έχουν σίγουρο για 2 βραδιές. Ποια διαλέγεις τώρα? Και αν στην μία σκάσει ο Γκίλμουρ για το Comfortbaly Numb και εσύ ήσουν στην άλλη? :mad:

 

:-D...πραγματικά είσαι άπληστος.Δεν φτάνει που ήσουν στη μια! Πάντως απ' ότι διάβασα στο ίντερνετ γνώμες για συναυλίες του, δεν είχαν μεγάλη διαφορά από μέρος σε μέρος. Κι αν σε παρηγορεί σε καμία δεν έσκασε ο Gilmour.Πού ξέρεις όμως?Εγώ λέω να διαλέξουμε το 7.Τυχερός αριθμός.

Όταν διαβάσετε κάτι νέο, πείτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.comfis.gr/2011/04/22/roger-waters-live-in-athens-06-07-july/

 

Εδώ λέει για 6 και 7 Ιουλίου (2 βραδιές) στο ΟΑΚΑ. Μάλλον απο το μυαλό του τα βγάζει όμως γιατί δεν αναφέρεται κάπου κάτι επίσημα. Το κακό είναι ότι σχεδόν όλοι το έχουν σίγουρο για 2 βραδιές. Ποια διαλέγεις τώρα? Και αν στην μία σκάσει ο Γκίλμουρ για το Comfortbaly Numb και εσύ ήσουν στην άλλη? :mad:

 

Καλά, αυτός δεν κατάλαβε την ανακοίνωση του site μάλλον. Δύο συναυλίες στο ΟΑΚΑ των 70 χιλιάδων θέσεων; Αποκλείεται... Για μία στο ΟΑΚΑ, έχω ελπίδες, αν και πάλι είναι πολύ μεγάλο για τέτοιου είδους συναυλία. Πού θα βρεθεί τόσος κόσμος να το γεμίσει με εισιτήρια στα 60-70 ευρώ; Στον περιβάλλοντα χώρο έχουμε και το "τείχος των εθνών", μήπως παίζει να το κάνουν εκεί;

 

Χμ, τώρα το είδα αυτό. Πού μένεις ωρε;

Λες να είμαστε γείτονες; Και τέλος πάντων το ΟΑΚΑ είναι καλύτερο από Μαλακάσα από πολλές απόψεις.

 

Χμ, τώρα το είδα αυτό. Με χωρίζει η Σπύρου Λούη από το στάδιο ωρέ. Τη συναυλία την ακούω και από το σπίτι, που λέει ο λόγος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτός δεν κατάλαβε την ανακοίνωση του site μάλλον. Δύο συναυλίες στο ΟΑΚΑ των 70 χιλιάδων θέσεων; Αποκλείεται... Για μία στο ΟΑΚΑ, έχω ελπίδες, αν και πάλι είναι πολύ μεγάλο για τέτοιου είδους συναυλία. Πού θα βρεθεί τόσος κόσμος να το γεμίσει με εισιτήρια στα 60-70 ευρώ; Στον περιβάλλοντα χώρο έχουμε και το "τείχος των εθνών", μήπως παίζει να το κάνουν εκεί;

 

Ε καλά κι εσύ, μην το δέσεις κόμπο ότι ο 70 χιλιάδες κόσμος θα είναι 70 χιλιάδες έλληνες. Κιηνματογράφηση είναι αυτή, υπόσχεται πολλά... Σε συνδυασμό με καλοκαίρι και διακοπές... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτός δεν κατάλαβε την ανακοίνωση του site μάλλον. Δύο συναυλίες στο ΟΑΚΑ των 70 χιλιάδων θέσεων; Αποκλείεται... Για μία στο ΟΑΚΑ, έχω ελπίδες, αν και πάλι είναι πολύ μεγάλο για τέτοιου είδους συναυλία. Πού θα βρεθεί τόσος κόσμος να το γεμίσει με εισιτήρια στα 60-70 ευρώ; Στον περιβάλλοντα χώρο έχουμε και το "τείχος των εθνών", μήπως παίζει να το κάνουν εκεί;

 

 

 

Χμ, τώρα το είδα αυτό. Με χωρίζει η Σπύρου Λούη από το στάδιο ωρέ. Τη συναυλία την ακούω και από το σπίτι, που λέει ο λόγος.

 

Σε χωρίζει, σαν να λέμε ηράκλειο ή χαλάνδρι; =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...