Προς το περιεχόμενο

πανελλήνιες εξετάσεις


konstantina_ena

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυριο τελιωνουμε ρεεεεεεεεεεεεεεε!! ΑΕΠΠ εμεινε και φινιτο λα μουζικα που λει και ο καθηγητης μου! Αντε να δουμε τι θα βαλουν και εκει...

 

Ελπίζω τίποτα δύσκολο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 367
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ναι, βρήκες τώρα το μάθημα που μπορούν να χτυπήσουν με δύσκολα θέματα.

 

Λάθος το διατύπωσα. Εννοούσα ότι ελπίζω να είναι δύσκολα μπας και αυτό που γράψουμε μετρήσει λίγο παραπάνω (aka να ρίξει τον μέσο όρο τον πολλών χεχε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είχε πλάκα η όλη φάση... Χαχα. Την πρώτη μέρα που μπήκα για να γράψω, τα πιτσιρίκια με είδαν με τα μούσια και τα γυαλιά και νόμιζαν ότι είμαι επιτηρητής και έκατσα στο θρανίο να ξεκουραστώ!!! Πλάκα είχαν. Πάντως, ένιωθα την πίεση που κουβαλάνε αυτά τα παιδιά και τα λυπόμουνα... Δεν μπορεί να πιέζεις τόσο πολύ εφήβους απλά και μόνο για να δικαιούνται μία θέση στην ανώτατη εκπαίδευση... Αλλά το σκηνικό με τα φροντιστήρια έχει γίνει πλέον φύση του εκπαιδευτικού συστήματος. Δεν μπορεί καθηγήτρια λυκείου να σχολιάζει τα θέματα και να λέει "εύκολα ήταν, όλα τα φροντιστήρια τα έχουν διδάξει". Που πας μαε που λένε στο χωριό μου;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με δυσκολεψαν αρκετα παντως!!! Θεωρια ελαχιστη εβαλαν παλι καλα δηλαδη γιατι δεν την ειχα διαβασει καλα κιολας! Αν δεν εχω κανει καμια βλακεια Α και Β θεμα πρεπει να τα εχω σωστα οποτε το 11-12 το χω σιγουρο

Το θεμα 3 πως το λυσατε??1 ωρα το κοιταζα το ξανακοιταζα στην αρχη δεν σκεφτηκα να το λυσω με πινακες και δεν μου εβγαινε! Μετα το ξεκινησα με πινακες και στο τελος το εβγαλα!Αποτι μου ειπαν οπως ηθελες μπορουες να το κανεις αλλοι το ελυσαν χωρις πινακες

Το θεμα Δ ηταν πιο ευκολο αλλα ηταν τεραστιοοοοοοοοοοο το τελευταιο ερωτημα δεν προλαβα να το αρχησω!

Επιτελους τελιωσαμε!!Καλα αποτελεσματα να χουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ολοι λετε οτι το Δ ηταν πιο ευκολο απο το Γ?Αφου το τελευταιο ερωτημα ηταν πολυ πιο δυσκολο απο το ολο το θεμα Γ μαζι :P!Τελος παντων ευτυχως σε αυτο το μαθημα τα πηγα καλα μαλλον παω για 19αρι :)!

 

 

υγ:Κατι για προχτες!Γαμ*** τους Μα***** που βαλανε τα θεματα στην φυσικη και με ριξανε στο 15αρι :/!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμ*** τους Μα***** που βαλανε τα θεματα στην φυσικη και με ριξανε στο 15αρι :/!

Μ' αυτά που ακούω αν βάζανε και στην Φυσική εύκολα οι διαφορές μεταξύ Πολυτεχνείων και ΑΕΙ θα ήταν 10 μόρια. Με κάποιο μάθημα έπρεπε να γίνει το ξεσκαρτάρισμα, οπότε αν δεν ήταν η Φυσική θα ήταν τα Μαθηματικά.

 

Δηλαδή εκτός ΑΟΕ τελειώσατε οι υπόλοιποι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...