Προς το περιεχόμενο

FAQ (Συχνές ερωτήσεις) - Πριν ανοίξετε νέο θέμα, δείτε πρώτα ΕΔΩ!


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 862
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, Snoob είπε

Μα, τι λες τώρα:

8 χρόνια συμπληρωμένα, έστειλε μια φορά αναφορά, δεν είχε το αποτέλεσμα που ήθελε, φινίτο. Δεν ασχολείται ξανά. Απογοητεύτηκε.

Το θεμα μας δεν ειναι οι διπλοι λογαριασμοι και αν εχω εγω την ορεξη  εγω και καθε χρηστης  να ασχοληθει με αυτο.

Το θεμα ειναι οτι η αναβαθμιση ειναι τελειως ερασιτεχνικη. Εκτιμω καποιες αποψεις οτι "το δουλευουμε".

Αλλα ναι φιλε μου αν δεν βλεπεις οτι  σχεδον ολοι οι χρηστες ειναι δυσαρεστημενοι τοτε δεν εισαι αντικειμενικος απλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Α, με συγχωρείς πολύ, αλλά σου έχω δυσάρεστα νέα:

Οι κοινότητες δεν χτίζονται από αυτούς που σε 8 χρόνια παρουσίας "μπήκαν στη διαδικασία" (ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΛΙΚ, μιλάμε κόπος τεράστιος) να στείλουν μια αναφορά για πολλαπλούς λογαριασμούς, αλλά δεν έχουν τον παραμικρό δισταγμό να πετάνε ισχυρισμούς στον αέρα για μέλη που "έχουν 5-6 λογαριασμούς".

Οι κοινότητες χτίζονται από αυτούς που μπαίνουν στη διαδικασία, και από αυτούς που μπορούν να εκτιμήσουν τη διαφορά της υποψίας ενός μέλους με την ανάγκη να βρει ο συντονιστής στοιχεία για να προχωρήσει σε αποκλεισμούς κτλ.

Κατά τα άλλα, συνεχίζεις απτόητος στο "σχεδόν όλοι οι χρήστες".

Όπως νομίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επιστρέψτε on-topic παρακαλώ. Δεν είναι εδώ το θέμα για τις αντιρρήσεις που έχετε σχετικά με την ανανέωση του forum.

Αν έχετε εντοπίσει συγκεκριμένα Bugs μπορείτε να τα αναφέρετε στο κατάλληλο section. Αν έχετε προτάσεις για βελτίωση μπορείτε να ανοίξετε θέμα ή να βρείτε ένα υπάρχον για να τις συζητήσετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ξέρουμε πόσος είναι ο χρόνος που πρέπει να έχει περάσει ώστε να γίνουν auto-merge 2 συνεχόμενα posts από τον ίδιο χρήστη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το λεω για μένα, κάνω edit. Απλά βλέπω ακόμα posts που αποφασίζει να postάρει κάποιος Χ λεπτά μετά να μην γίνονται merge.

Το edit θα μείνει ως έχει? Δλδ ακόμα κι 1 sec μετά το post να βγάζει ότι έγινε edited το post?

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όσο το είχαμε τεστάρει προ ημερών (και μετείχα στις δοκιμές, οπότε το θυμάμαι καλά) σωστά τα ένωνε, με βάση το όριο.

Αν το όριο είναι μεγάλο ή μικρό, αυτό το βλέπουμε και αλλάζει.

Αν στο 5λεπτο μέσα ΔΕΝ τα ενώνει, να το δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εννοούσα ότι δεν τα ενώνει, απλά ότι τα 3 (ίσως και 5) λεπτά δεν ήταν αρκετά για κάποιους κι έβλεπες 3 συνεχόμενα posts με 6 λεπτά διαφορά το καθένα.

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα δε βρισκω πως πως μπορω να πηγαινω στη τελευταια σελιδα ενος θεματος απο αυτα που παρακολουθω. ΕΙμαι ο μοναδικος που εχει αυτο το προβλημα; Δεν βλεπω κατι καλα; Μπορειτε να με βοηθησετε; Εχω για παρακολουθηση 20 θεματα και σε καθενα απο αυτα με βγαζει στην 1η σελιδα μονο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αν πηγαίνεις από την "Διαχείριση Συνδρομών" δεν μπορείς. Θα πρέπει να πηγαίνεις στην κατηγορία που βρίσκεται το κάθε topic και να πατάς στην κίτρινη τελεία(ή αστέρι) που υπάρχει αριστερά από τον τίτλο του.

Όταν ολοκληρωθεί το indexing της Αναζήτησης και λειτουργήσει σωστά η προβολή των "Συνδρομών" τότε θα μπορούμε να πηγαίνουμε  στο τελευταίο post χωρίς την "διαδρομή" που ανέφερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
21 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Πραγματικα δε βρισκω πως πως μπορω να πηγαινω στη τελευταια σελιδα ενος θεματος απο αυτα που παρακολουθω. ΕΙμαι ο μοναδικος που εχει αυτο το προβλημα; Δεν βλεπω κατι καλα; Μπορειτε να με βοηθησετε; Εχω για παρακολουθηση 20 θεματα και σε καθενα απο αυτα με βγαζει στην 1η σελιδα μονο!

Για τα θέματα που παρακολουθείς δεν υπάρχει ακόμα επίσημος τρόπος να το κάνεις. Είναι γνωστό θέμα όμως και πολύ πιθανό να φτιαχτεί στο μέλλον.

Τα παιδιά σε αυτό το νήμα δίνουν μια εναλλακτική λύση:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχουμε φαει ενα 10ημερο μες την δυσχρηστια και τα bugs, να ρωτησω ξανα:

εχει ολοκληρωθει η περιβοητη 'ταξινομηση';

Οπως καταλαβα-αν καταλαβα καλα-, πληθος προβληματων, μεταξυ των οποιων και μια σωστη παρουσιαση κατα σειρα νεοτερης απαντησης στα θεματα υπο παρακολουθηση, εξαρτωνται απο αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...