Προς το περιεχόμενο

FAQ (Συχνές ερωτήσεις) - Πριν ανοίξετε νέο θέμα, δείτε πρώτα ΕΔΩ!


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 862
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Γιατί δεν μετράνε τα posts και τα reactions στις κατηγορίες της Ψυχαγωγίας (Μπλα Μπλα, Μουσική, Τηλ. Σειρές, Κινηματογράφος).

19 minutes ago, Apollonas25 said:

γιατί έχει κολλήσει ο αριθμός των μηνυμάτων και των + ?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 hours ago, Apollonas25 said:

γιατί δε μετράνε τα μνμ και τα + στο μπλα μπα;

Γιατί είναι "δευτερεύουσα-υποστηρικτική" κατηγορία του forum (or something) και δεν θέλουν να φαίνεται σαν να συμμετέχει κάποιος στην "κύρια" (που είναι οι τεχνολογικές κατηγορίες) ενώ γράφει αποκλειστικά πχ στο Μπλα Μπλα/Κινηματογράφο/Σειρές/Μουσική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος moderator 'ξ εμπειρο μελος-χρηστης υπευθυνα να απαντησει,

αν θα εχουμε ποτε μια χρηστικη σελιδα παρακολουθησεων θεματων που παρακολουθουμε,

οπως ειχαμε ολα τα χρονια με την αμεσως προηγουμενη αλλα και τις περασμενες εκδοσεις του insomnia?

Προσωπικα, ουτε αυτη η σελιδα βολευει

https://www.insomnia.gr/followed/

ουτε αυτη

https://www.insomnia.gr/discover/followed-content/?&stream_unread_links=1&stream_club_select=undefined&stream_club_filter=undefined

 

Η πρωτη σελιδα, εμφανιζει ενα bullet στην χαση και στην φεξη, σε ενα - δυο θεματα εδω κι εκει, ενα-δυο σε καθε σελιδα απο τις πολλες με τα θεματα που παρακολουθω, αν τυχει και ανανεωθηκε ενα νημα.

Η δε δευτερη, μου εμφανιζει το καθε νημα που ελαβε νεες απαντησεις, με τοσες καταχωρησεις λισταρισμενες οσες φορες απαντηθηκε...απολυτως ποντιακος τροπος...

 

Θελω μια σελιδα με ολα τα θεματα που παρακολουθω, ταξινομημενα απο πανω προς τα κατω, απο το νεοτερο ενημερωμενο νημα απο καποιο χρηστη, προς το αμεσως παλαιοτερο.

Οπως το ειχαμε ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.

Γινεται; Θα γινει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, mindreader είπε

Η δε δευτερη, μου εμφανιζει το καθε νημα που ελαβε νεες απαντησεις, με τοσες καταχωρησεις λισταρισμενες οσες φορες απαντηθηκε...απολυτως ποντιακος τροπος..

Το ποντιακό εδώ είναι ότι αυτό σου απαντήθηκε στην προηγούμενη σελίδα και σου δόθηκε και η λύση.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, mindreader είπε

Πως γινεται να μην βλεπω τις απαντησεις πχ στο θεμα Lidl για καμια 50φορες, αλλα μονο σε μια γραμμη;

Ετσι https://www.insomnia.gr/discover/347/?&stream_read=all&stream_club_select=undefined&stream_club_filter=undefined

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, ziaba said:

πως κάνουμε αναφορά κάποιον?

Κάνοντας αναφορά το post του, πάνω δεξία σε κάθε post έχει κουμπί αν κάνεις mouse over.

Νομίζω ότι πλέον δεν υπάρχει επιλογή για να τον κάνεις report "γενικά" από το profile του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ThReSh είπε

Κάνοντας αναφορά το post του, πάνω δεξία σε κάθε post έχει κουμπί αν κάνεις mouse over.

Νομίζω ότι πλέον δεν υπάρχει επιλογή για να τον κάνεις report "γενικά" από το profile του.

Και αν δεν έχει ποστ ? Με ενοχλεί μέσω πμ πχ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ThReSh είπε

Βάλτον στην ignore list για messages (pm).

Δεν πρέπει να τον αναφέρω μπορεί να ενοχλήσει και άλλους ή ακόμα να εξαπατήσει κάποιον ...  Δεν κοιτάω μόνο την πάρτη μου νοιάζομαι και για τα υπόλοιπα μέλη της κοινότητας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
8 minutes ago, ziaba said:

Δεν πρέπει να τον αναφέρω μπορεί να ενοχλήσει και άλλους ή ακόμα να εξαπατήσει κάποιον ...  Δεν κοιτάω μόνο την πάρτη μου νοιάζομαι και για τα υπόλοιπα μέλη της κοινότητας 

Στείλε pm σε mod τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...