Προς το περιεχόμενο

FAQ (Συχνές ερωτήσεις) - Πριν ανοίξετε νέο θέμα, δείτε πρώτα ΕΔΩ!


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 862
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως μπορώ να απενεργοποιήσω το feature 'Τώρα' στο προφιλ μου στην κατηγορία Σχετικά;  Είναι πάνω απο την Κατάταξη. Εχώ μπεί στην Επεξεργασία Προφίλ και δεν έχω βρει τίποτα σχετικό με αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους, μου έκανε μέλος ύστερα από συναλλαγή αξιολόγηση, και ενώ ήθελε να αφήσει " θετική" από λάθος άφησε " αρνητική" βέβαια αν δει κάποιος την αξιολόγηση, θα καταλάβει το λάθος του γιατί απλά μόνο και μόνο από τα γραφόμενα στην αξιολόγηση, είναι " ολοφάνερα" θετική. Τι μπορεί να γίνει από το μέλος ή και από εμένα για να αλλάξει αυτό το λάθος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
8 ώρες πριν, longus είπε

Καλησπέρα σε όλους, μου έκανε μέλος ύστερα από συναλλαγή αξιολόγηση, και ενώ ήθελε να αφήσει " θετική" από λάθος άφησε " αρνητική" βέβαια αν δει κάποιος την αξιολόγηση, θα καταλάβει το λάθος του γιατί απλά μόνο και μόνο από τα γραφόμενα στην αξιολόγηση, είναι " ολοφάνερα" θετική. Τι μπορεί να γίνει από το μέλος ή και από εμένα για να αλλάξει αυτό το λάθος; 

Για το τυπικό της υπόθεσης (αν και φαίνεται από το κείμενο πως δεν είναι αρνητική η εμπειρία) ας μας στείλει ο χρήστης που έβαλε την αξιολόγηση μια αναφορά όπου θα ζητά να τη διαγράψουμε, ώστε να την καταχωρήσει εκ νέου, με το σωστό πρόσημο αυτή τη φορά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Snoob είπε

Για το τυπικό της υπόθεσης (αν και φαίνεται από το κείμενο πως δεν είναι αρνητική η εμπειρία) ας μας στείλει ο χρήστης που έβαλε την αξιολόγηση μια αναφορά όπου θα ζητά να τη διαγράψουμε, ώστε να την καταχωρήσει εκ νέου, με το σωστό πρόσημο αυτή τη φορά.

Ωραία, αυτό θα κάνω, και σε ευχαριστώ για το άμεση απάντηση. Καλημέρα και πάλι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

@longus

Είχε στείλει ήδη το μέλος (απάντησα εδώ πριν δω τις εκκρεμείς αναφορές) και η αξιολόγηση έχει διαγραφεί. Τώρα, μπορεί να αφήσει ξανά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 16/5/2018 at 14:45, gaspari said:

Μια βοήθεια παιδιά,πάτησα κατά λάθος από το κινητό το "επισήμανση site ως αναγνωσμένο" πως αναιρώ αυτή την επιλογή;

το χα παθει κι εγω απο κινητο. 

και μαλιστα προχθες πηγα παλι να τη κανω τη ζημια. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, george1551 είπε

καλησπέρα που πήγε η συντόμευση για τις αγγελίες?

 

22 ώρες πριν, malut1971 είπε

Καλησπερα!

τι γίνεται με τη συντόμευση για τις αγγελίες;

πως μπορούμε να μπούμε στις αγγελίες;

 

22 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Οντως που πηγανε οι αγγελιες γενικοτερα?

ήταν κάτι εκείνης της ώρας;

μια χαρά τις βλέπω τώρα, από desktop ff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...