Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι νεότερης γενιάς μπαταρίες λιθίου δεν χρειάζονται πολλές ώρες για να φορτίσουν πλήρως την πρώτη φορά, όπως γινόταν με τις παλιές συσκευές. Μόλις κλείσει το φωτάκι της φόρτισης και ολοκληρωθεί η διαδικασία, θα είναι έτοιμη η κονσόλα. Δεν χρειάζεται δηλαδή να μείνει παραπάνω στην πρίζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

http://www.square-enix.co.jp/subaseka/

 

twewy 2 ? μόνο ο χρόνος μπορει να δείξει, το tune είναι το calling το theme απο το twewy 1, μακάρι να μην βγάλουν rerelease γιατί θα αρχίσω να τους βρίζω πάλι, btw ο neku και η παρέα του παίζουν και στο kingdom hearts του 3ds

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Άντε να σπάσει επιτέλους το αναθεματισμένο μαζί με το region-code να κατεβάζουμε ιαπωνικές εκδόσεις.

 

Είναι κρίμα τέτοια διαμάντια να μην κυκλοφορούν Ευρώπη, κι όταν κυκλοφορούν να είναι με τρισάθλιες αγγλικές φωνές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά καλησπέρα. Υπάρχει καμία περίπτωση να κυκλοφρήσει κάποια στιγμή κάποια έκδοση του 3DS αλλά πιο λεπτή (όπως έγινε και με το DS)?

 

Αν γίνει κάτι τέτοιο όχι σύντομα μιας και βγήκε το 3DS XL πριν έναμιση μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο όμορφο είναι το ΧΛ τόσο άβολο μου φαίνεται λόγω μεγέθους.. Δεν λέω, έχει οθονάρες αλλά θα προτιμούσα μια αλλγή όπως έγινε πχ στο DSi που ήταν λίγο πιο μεγάλη η οθόνη αλλά με καλύτερη ευκρίνεια κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πρόκειται να δεις αλλο 3ds για αρκετό καιρό,η νιντέντο καλύπτει αυτή τη στιγμή με το απλο 3ds και το xl όλη την αγορά και έχει να πλασάρει μια καινούρια κονσόλα, αποψη μου είναι οτι θα μειωθούν και οι τίτλοι που θα βγουν για τα επόμενα 2 χρόνια, περιμένω να χακαριστεί ή εστω να βγει το fire emblem,αλλιως τρώει σκόνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μειωθούν οι τίτλοι βρε παιδιά τι θα βγάζουν!? κατα τη γνώμη μου είναι ανύπαρκτο απο παιχνίδια. Τόσο καιρο έχει που κυκλοφορεί και τα καλα παιχνίδια είναι μετρημένα στο ένα χέρι...

 

Πάντως και εγω πιστεύω ότι θα αργήσει αλλα θα βγάλει σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...