Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιχνιδι ειναι παραμυθι. Δεν θα αρεσει σε ολους. Κανενα παιχνιδι ετσι και αλλιως δεν θα αρεσει σε ολους. Ειναι παιδικο? Ναι αλλα οχι με την ιδια λογικη που ειναι το Skylanders παιδικο. Το να μπορεσεις να ανοιξεις λιγο το μυαλο σου για να σου αρεσει ενα παιχνιδι σαν το Ζελντα τη σημερον ημερα στους νεους gamers ειναι αρκετα δυσκολο. Δεν πιστευω οτι υπαρχει σοβαρος gamer εκει εξω που δεν του αρεσει το Ζελντα ή εστω δεν αναγνωριζει το ποσο καλο ειναι και την ποιοτητα του (και ας μην ειναι για τον ιδιο, οπως το GTA ενα πραγμα).

 

22 του μηνα, Fire Emblem, 69 euro στην Κυπρο. Παρτε τα παπαρια μου. Amazon ή E-bay ή κατι τετοιο τελος παντων.

Συμφωνώ. Έχω παρατήρησει πολλές φορές αυτό το φαινόμενο σε συνομίληκους μου. Εγώ δεν έχω θέμα με τετοια παιχνιδια. Αυτοί τα θεωρούν παιδικά και μωρουδίστικα. Απλά δεν ασχολούμαι μαζί τους γιατί φτάνουν στο σημείο να με προσβάλουν κ όλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αξίζει με χίλια!

Ευχαριστώ! Πάλι σε έξοδα θα μπούμε, σαν πρώτο παιχνίδι σκέφτομαι το Zelda μιας και το έχει και σε προσφορά το nintendo eshop.

Όποτε τώρα δεν θα έχω και άγχος πιο είναι καλύτερο, το ps vita ή το 3DS XL.  :-D

 

Από παιχνίδια τι άλλο θα προτείνατε, γενικά είμαι φίλος των Rpg άλλα όχι μόνο, σκέφτομαι επίσης και το resident evil αλλά επειδή θα βγει και στο Wii U μήπως είναι καλύτερα να το πάρω εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από κατάστημα καινούργιο 3DS XL στα 159€ είναι καλή τιμή, αξίζει να το τσιμπήσεις σαν προσφορά;

Και ποιο ακριβώς κατάστημα ειναι αυτο αδερφε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και δηλώνω ενθουσιασμένος, πρώτες εντυπώσεις, κάθεται πολύ όμορφα στο χέρι μου έχω την αίσθηση ότι με βολεύει πιο πολύ απο το ps vita, έχει οθονάρες και με το 3d ενώ όταν το άκουγα δεν είχα δώσει ιδιαίτερη σημασία, έχω πάθει πλάκα δεν το περίμενα τόσο καλό, μεταμορφώνει τα παιχνίδια. Αυτό που δεν μου αρέσει καθόλου είναι ότι δεν έχει background downloads.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να τα χαιρόμαστε, όντως τραγικο να το δινουν χωρις φορτιστη. Εγώ πήρα ένα πακέτο που είχε με φορτιστή και για αυτοκίνητο, stylus, πανάκι καθαρισμού, screen protector, ακουστικά και κάτι θήκες για παιχνίδια. Σκέφτομαι να πάρω απο eshop το denpa men, φαίνεται καλό και σε καλή τιμή.

 

FC: 2208-4909-5433 FlyawayGR, οποίος θέλει με κάνει add και μου στέλνει και εμένα το Friend code του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ, θα τα κοιτάξω.

Γενικά πάντως πρέπει καταρχήν να ενοποιήσουν το eshop με του Wii U και επίσης το βρίσκω λίγο φτωχό κυκλοφορούν αρκετά παιχνίδια που θα ήθελα αλλά όχι για Ευρώπη. Θα ήθελα πολύ π.χ. το dragon quest 7 για 3DS και δεν ξέρουμε καν εάν κυκλοφορήσει στα μέρη μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια, ανακοινώθηκε για Ευρώπη; Αυτά είναι, φαντάζομαι δεν ξέρουμε το πότε ακόμα ε;

Επίσης κάτι άλλο που θέλω να ρωτήσω είναι εάν είναι απαραίτητο το screen protector στο XL, γενικά πάντως ποτέ δεν συμπάθησα τα screen protectors στις συσκευές μου (smartphones, ps vita) και δεν είχα και κάποιο ατύχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ακόμα αλλα όλα τα dragon quests έχουν έρθει, τουλάχιστον τα Numbered,νομίζω ένα quest monsters δεν έχει έρθει για το ds και αυτό είναι γιατί βγήκε το 3ds. και εγώ δεν βάζω ποτέ screen protectors μου χαλάνε την άισθηση χαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...