Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

H Infinity δεν είναι αυτή που ήταν..

Και αν είναι μάπα το battlefield (ειδικά το 3), το cod είναι κοροϊδία (το οποίο είναι απο το MW2 και μετά).

 

Και αυτό το λέω σαν fan της σειράς cod.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ένα θα σου πω mw2=κορυφαίο cod και νορμαλ απαιτήσεις.Όχι σαν το bad company 2 που μου ξεσκισε το σύστημα.Και να σε ρωτήσω Αφού το cod μαπα Γιατί το Vietnam το στρεψανε σε αυτήν την πλευρά;Ίσως Γιατί έχει λεφτά;Το campaign του battlefield όλα τα λεφτά αλλα απο multi epic μαπα

 

 

iphone.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μου 'λεγες CoD4:MW κορυφαίο, θα έλεγα ναί. Το MW2 είναι το ποιό μικρό cod που έχω παίξει.. Και δυστηχώς το black ops δεν ήταν world at war (αλλά σε γενικές γραμμές ήταν πολύ καλό)..

Σου ξέσκισε το σύστημα..? Δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα προσωπικά.

Μιλάω μόνο για το campaign μέρος του παιχνιδιού. Γι' αυτό και λέω οτι το MW2 ήταν fail, έδωσαν πάρα πολύ βάση στο online μέρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα και εγω για το online μέρος σου λέω.Προσωπικά δεν παίρνω Ποτέ παιχνίδι που να μην έχει multi.Άλλωστε τι να το κανείς;Άλλη φάση να μιλάς με φιλαράκια skype και cod και άλλο το campaign.Το battlefield είχε φοβερό campaign best of the rest αλλα μαπα multi.Και επίσης δεν ξέρω τι υπολογιστής έχεις αλλα Άμα παρατηρήσεις όταν στο pc μπαίνουν παιχνίδια με υψηλές απαιτήσεις αργεί η εκκίνηση του υπολογιστή οι εκτέλεση των λειτουργιών.Για αυτο.Τώρα το battlefield συνεχίζει να μας εντυπωσιάζει με τα campaign και το πόσο αληθές είναι αλλα το multi μαπα.Για αυτο και στο Vietnam προσπάθησαν να το κάνουν πιο cod.Γιατί τι να το κανείς το campaign Άμα δεν παίζεις με φίλους να πέσει γέλιο.

 

 

iphone.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το battlefield είχε φοβερό campaign best of the rest αλλα μαπα multi

Ακριβώς το αντίθετο ισχύει...Αυτό που λες μάλλον στο cod ταιριάζει ( Ok , όχι μούφα το online , αλλά δεν συγκρίνεται με του bc2...)

 

Άμα παρατηρήσεις όταν στο pc μπαίνουν παιχνίδια με υψηλές απαιτήσεις αργεί η εκκίνηση του υπολογιστή οι εκτέλεση των λειτουργιών.

Αυτό δεν ισχύει σε καμία περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επίσης δεν ξέρω τι υπολογιστής έχεις αλλα Άμα παρατηρήσεις όταν στο pc μπαίνουν παιχνίδια με υψηλές απαιτήσεις αργεί η εκκίνηση του υπολογιστή οι εκτέλεση των λειτουργιών

Έχω τον υπολογιστή της υπογραφής, φτιαγμένος το 2008 (πέρα απο 2 πραγματάκια τα οποία προστέθηκαν αργότερα, αλλά και αυτά είναι απο το '08).

Όντως, αυτό που λές, δεν ισχύει. Απο τη στιγμή που δεν τρέχει το παιχνίδι δεν επιβαρύνει το σύστημα. Κάνε μια ανασυγκρότηση πού και πού, καλό κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα και εγω για το online μέρος σου λέω.Προσωπικά δεν παίρνω Ποτέ παιχνίδι που να μην έχει multi.Άλλωστε τι να το κανείς;Άλλη φάση να μιλάς με φιλαράκια skype και cod και άλλο το campaign.Το battlefield είχε φοβερό campaign best of the rest αλλα μαπα multi.Και επίσης δεν ξέρω τι υπολογιστής έχεις αλλα Άμα παρατηρήσεις όταν στο pc μπαίνουν παιχνίδια με υψηλές απαιτήσεις αργεί η εκκίνηση του υπολογιστή οι εκτέλεση των λειτουργιών.Για αυτο.Τώρα το battlefield συνεχίζει να μας εντυπωσιάζει με τα campaign και το πόσο αληθές είναι αλλα το multi μαπα.Για αυτο και στο Vietnam προσπάθησαν να το κάνουν πιο cod.Γιατί τι να το κανείς το campaign Άμα δεν παίζεις με φίλους να πέσει γέλιο.

Προφανώς δεν έχεις ξαναπαίξει Battlefield πριν το BC2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προσωπικα μου αρέσει η ομαδικότητα (αν έχεις παρέα που παίζετε μαζί με skype κλπ. ένα squad μπορεί να κάνει τη διαφορά) , τα διαφορετικά classes , τα οχήματα κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...