Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανακοινώθηκε επίσης ότι θα έχει νέα μηχανή γραφικών και θα αλλάξει πολυ το multiplayer.Για να δούμε.Λέτε να δώσουν βάση στα pcs?

δύσκολο, το πολύ χρημα ειναι στις κονόλες και τα cod για κονσολες σχεδιαζονται ! Το bf3 απο την αλλη θα ειναι καλυτερο σε pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τώρα λένε πως στον υπολογιστή θα έχει περισσότερα features, το bfbc2 ειναι ιδιο στην κονσόλα και στον υπολογιστή.για τις απαιτήσεις θα είναι υψηλες ολοι το γνωριζουμε αλλά δεν ξερω αν όντος ειναι τόσο υψυλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry για to οφφ τοπικ αλλα μη λεμε οτι ναναι..

το bfbc2 ειναι 10 φορες καλυτερο στο pc k απο γραφικα κ απο features

αντιθετα με το κοντ που εχει ακομα τη μηχανη του cod2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης off topic....

Κοιτά και το BBC2 το 95% των χρηστών ήταν σε κονσόλες αλλα και αυτοί οι devs μην μου έχουν απαιτήσεις για λεφτά όταν recommended θέλουν i7

όχι και 95%...Ξεχνάς πως όταν είχανε κάνει το διαγωνισμό με τα team actions , οι pc gamers μαζέψανε πρώτοι τα απαιτούμενα points...Και μη μου πεις πως είναι επειδή στις κονσόλες δεν παίζουν ομαδικά(ίσως ισχύει και αυτό αλλά το θεωρώ αδύνατον να επηρέασε σε τόσο μεγάλο βαθμό το αποτέλεσμα).pcdone.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλα αυτά το trailer μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλά δουλεμένο, τέτοια trailer πουλάνε και τα πιο πολλά games μένουν στο trailer...δυστυχώς το mp ποτε δεν μου έκανε click σε σχέση με το BF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης off topic.... όχι και 95%...Ξεχνάς πως όταν είχανε κάνει το διαγωνισμό με τα team actions , οι pc gamers μαζέψανε πρώτοι τα απαιτούμενα points...Και μη μου πεις πως είναι επειδή στις κονσόλες δεν παίζουν ομαδικά(ίσως ισχύει και αυτό αλλά το θεωρώ αδύνατον να επηρέασε σε τόσο μεγάλο βαθμό το αποτέλεσμα).

Για την ακρίβεια, οι console community (ps3 + xbox μαζί) ποτέ δεν ξεκλείδωσε τα maps. Τους τα ξεκλείδωσε η DICE γιατί κατάλαβαν ότι μάλλον δεν θα τα ξεκλείδωναν ποτέ μόνοι τους :rolleyes:

 

/offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα screenshots Περιμένω πολλα αλλα δεν ξέρω τι θα γίνει είναι πολύπλοκη η κατάσταση τι εννοω.Εποχές mw2 η infinity είχε βγάλει μόνο ένα patch και έπειτα απο καιρο ήταν η χαρα των hackers δεν μπορούσες να παίξεις.Ενω έρχεται η treyarch με ένα μαπα παιχνίδι(ο καθένας έχει την άποψη του)με χιλιάδες προβλήματα βγάζει 3 patch και hacker εγω δεν έχω δει ακόμα.Δεν ξέρω τι θα γίνει με mw3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

justinsane hackers υπαρχουν στο bo. εκτος το ηταν μεγαλη αποτυχια, ηταν εκνευριστηκα τα patch κιολας

εχω παιξει εναντιον hackers, και τους εχω κανει report στελνοντας του μηνυμα με το video!

και υπαρχουν λιγοτεροι hackers γιατι υπαρχουν dedicated. ο admin σε κανει kick οποτε θελει μονο και μονο

γιατι ετσι του ηρθε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...