Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε κι αυτοί ξεκίνησαν με Portal 2 στα 5,62€; Τι περίμεναν, να μη γονατίσει το σύμπαν; lol.

 

btw, το ξέρω ότι είναι ρητορική ερώτηση και χιούμορ, αλλά ας υπάρχει και σαν δήλωση καλού-κακού: Δεν δουλεύω στη Valve. (i wish, though).

χαχα ναι για πλάκα το πα μαν. Απλά το διάβασα προχτές και το χα στο μυαλό μου κ με το που μπαίνω στο steam κ βλέπω το χαμό σε θυμήθηκα :-D

 

Εμενα εφτιαξε το inventory και εχω:

-25% Valve

-10% Sega

 

Αν θελει καποιος καποιο από αυτά με ανταλλαγή καποιο δικο του ας μου στειλει ΡΜ.

εγω βρήκα το x-superbox :-( (μητσοτάκης τι να πεις). όποιος θέλει ανταλλαγή πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε και το απαντητικο μηνυμα απο το direct2drive μετα απο το εμαιλ που τους εστειλα:

 

''Hi there,

 

Thank you for getting back to me on this. I apologize for the inconvenience.

 

A refund was granted for your purchase, as we will be unable to receive keys from EA's key center until after January 3rd; they are closed for the holidays.

 

Unfortunately, we are unable to rescind the refund - it has already been sent for processing.

 

However, I've spoken to management about this, and we are looking into some options that we can provide for you to get this game for the discounted price after we do receive keys.

 

If you'll continue being patient with us, I will contact you again once I have more information concerning this matter.

 

Thank you!

 

Regards''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα η steam μου έδωσε -33% για valve!:wub:

 

ΑΥΤΟ το f1 2k11 δεν θα πάρει ποτέ καλύτερη προσφορά...

 

το witcher2 από την gog.com λέει,αλλά δεν μπορώ με την κάρτα μου να το πάρω^_^..αν είχαν ένα moneybookers καλά θα ήταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα -50% για το audiosurf :(

αγορασα το amnesia. καιρος ηταν

πως κερδιζεις παιχνιδια; το ειπε ενα παιδι στην προηγουμενη σελιδα

βγηκαν 2 dlc για το renegade ops να ξερετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και εγώ τελικά το Wings Of Prey +50% off valve Games.

Not Bad

 

Σου ετυχε τo wings of prey?

 

Εγω παω View->inventory αλλα δεν βλεπω κατι. Δεν εχουμε ολοι δωρο?

 

Stroke of Fate: Operation Valkyrie και Dead Mountaineer's Hotel μονο -25% η καλυτερη προσφορα που εχει γινει. Αντε να δουμε...δεν θα πεσουν??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ετυχε τo wings of prey?

 

Εγω παω View->inventory αλλα δεν βλεπω κατι. Δεν εχουμε ολοι δωρο?

 

Stroke of Fate: Operation Valkyrie και Dead Mountaineer's Hotel μονο -25% η καλυτερη προσφορα που εχει γινει. Αντε να δουμε...δεν θα πεσουν??

 

Και εμένα δε μου έβγαζε τίποτα. Φαντάζομαι θα το φτιάξουν. Άμα δε θες να περιμένεις βάλε το spiral knights (free) τρέξε το παιχνιδι κλείστο και κάνε restart το steam. Σε εμένα δούλεψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...