Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είπα τα παραπάνω γιατί μου χει συμβεί το ίδιο από amazon, play, zavvi, Πλαίσιο και άλλα. Είναι ξενέρωμα να χάνεις μια καλή προσφορά και ίσως θα πρεπε να χουν φροντίσει για το απόθεμα αλλά αυτή είναι ψιλοπάγια τακτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, το καταλαβα. Ουτε εχω κατι προς εσενα. Γενικα μιλαω για το πως το σκεφτομαι εγω. Ισως το σκεφτομαι λιγο ''ρομαντικα'' σε σχεση με το τι συμβαινει πραγματικα στην αγορα.

 

Τους εχω στειλει παντως εμαιλ που λεει εγω δεν θελω τα χρηματα πισω, το παιχνιδι θελω. Ειναι δικαιωμα μου. Γιατι μου στειλατε πισω τα λεφτα? Θα σας κανω καταγγελια...και τετοια. Τωρα αν βγει κατι..βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω το παρατραβάς και μάλιστα χωρίς λόγο. Όταν δεν υπάρχει απόθεμα σου επιστρέφουν τα χρήματα.

 

Ούτε μπορείς να κάνεις καταγγελία, τσάμπα χάνεις το χρόνο σου, είναι παράλογο αυτό που ζητάς.

Περίμενε να βγει κάποια προσφορά από steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1ο λάθος που έκανε το D2D ήταν που άφησε την προσφορά να τρέχει ενώ δεν είχε κλειδιά. Και το 2ο λάθος που απάντησε ότι θα πάρει κλειδιά(προφανώς από ΕΑ) και θα τα στείλει,κάτι που (μάλλον) δεν έκανε τελικά.

Δυστυχώς λάθη όπως αυτά μειώνουν το κύρος της εταιρίας. Δείτε στα faq,help του D2D αν έχουν προβλέψει για αυτό το θέμα ώστε να το κυνηγήσετε με επιτυχία,ειδικά αν λες υπάρχουν και άλλοι που βρήκες με το ίδιο θέμα.

 

Dead Space 2 στα 5€ από origin store

http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/html/pbPage.adventcalendar_IE/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Daily Deal απο το Steam, το Dead Island με έκπτωση 50%, στα 24,99€.

 

Άμα είναι αυτό προσφορά εγώ είμαι ο πάπας της Ρώμης. Στο amazon.co.uk κάνει 20 ευρώ και το παίρνεις και σε συσκευασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είναι αυτό προσφορά εγώ είμαι ο πάπας της Ρώμης. Στο amazon.co.uk κάνει 20 ευρώ και το παίρνεις και σε συσκευασία.

 

και το παιχνίδι (κατ'εμε) δεν τα αξίζει ούτε αυτά τα 20€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω το παρατραβάς και μάλιστα χωρίς λόγο. Όταν δεν υπάρχει απόθεμα σου επιστρέφουν τα χρήματα.

 

Ούτε μπορείς να κάνεις καταγγελία, τσάμπα χάνεις το χρόνο σου, είναι παράλογο αυτό που ζητάς.

Περίμενε να βγει κάποια προσφορά από steam.

 

To Crysis 2 δεν υπαρχει στο steam. To oτι ειναι δυσκολο να βγαλω ακρη μαζι τους και με τις καταγγελιες που τους λεω κλπ. το ξερω, πιο πολυ τους τα εστειλα μπας και βρουν κανα key να μου δωσουν, εδω με ελληνικο μαγαζι εχεις προβλημα δυσκολα βγαζεις ακρη, ποσο μαλλον με καποιο ξενο.

 

Το 1ο λάθος που έκανε το D2D ήταν που άφησε την προσφορά να τρέχει ενώ δεν είχε κλειδιά. Και το 2ο λάθος που απάντησε ότι θα πάρει κλειδιά(προφανώς από ΕΑ) και θα τα στείλει,κάτι που (μάλλον) δεν έκανε τελικά.

Δυστυχώς λάθη όπως αυτά μειώνουν το κύρος της εταιρίας. Δείτε στα faq,help του D2D αν έχουν προβλέψει για αυτό το θέμα ώστε να το κυνηγήσετε με επιτυχία,ειδικά αν λες υπάρχουν και άλλοι που βρήκες με το ίδιο θέμα.

 

 

Οταν λεω οτι βρηκα και αλλους, εννοω οτι πατησα στο google το μηνυμα αυτο που μου ελεγε στο ''my games'' στο d2d για το crysis 2: ''We are currently restocking keys for Crysis 2, and they will be available shortly'' και ειδα πως και αλλα ατομα εχουν αναφερει το προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η ηρεμία πριν την (αναμενόμενη) καταιγίδα.

 

Εμένα δεν με χαλάει που βάζει τα ίδια παιχνίδια σε προσφορά. Δεν τα έχω όλα αυτά, και παρακάτω πιθανότατα θα επωφεληθώ από την προσφορά.

δουλεύεις στη valve?? χαχα :-D

 

πάλι ξεκατινιάζεται το steam, deals καθε μέρα, πάρα πολλά παιχνίδια σε 50%, publishers's bundles, κ χαιρετατε τα ευρώ που θα χάσετε χαχα.

 

εγώ τσίμπησα το trine που το περίμενα στα 2.71Ε κ για τα άλλα θα περιμένω μπας κ τα βάλουνε daily me -75% (πονηρός ο βλάχος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χριστούγεννα ήρθαν στο steam!!!!!

Τα χριστούγεννα ήρθαν και οι server πέσανε. Μάλλον ο αγιος βασίλης πρέπει να φέρει κανα server της προκοπής φέτος στo steam :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ε κι αυτοί ξεκίνησαν με Portal 2 στα 5,62€; Τι περίμεναν, να μη γονατίσει το σύμπαν; lol.

 

btw, το ξέρω ότι είναι ρητορική ερώτηση και χιούμορ, αλλά ας υπάρχει και σαν δήλωση καλού-κακού: Δεν δουλεύω στη Valve. (i wish, though).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γίνεται της κακομοίρας ειδικά με το great gift pile (μιλάμε ΑΚΡΙΔΑ). Φίλος μου κέρδισε το portal 2. Σε μένα δε ξέρω τι μου λαχέ γιατί έχει κολλήσει το inventory όπως και σε πολλούς άλλους (για την ακρίβεια αυτήν την στιγμή έχει εξαφανιστεί ότι είχα μέσα lol).

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2302933

 

Update το inventory πλέον δουλεύει κανονικά!

Μια φίλη κέρδισε Counterstrike Source!

Και εγώ τελικά το Wings Of Prey +50% off valve Games.

Not Bad

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...