Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει πολλές βδομάδες να κάνει διάλειμμα το humble bundle (δεν αναφέρομαι στο weekly). Μακάρι να συνεχίσει έτσι. Το συγκεκριμένο bundle μου είναι αδιάφορο οπότε περιμένω το επόμενο να δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδία sorry για το offtopic,αλλα όλα αυτά τα παιχνίδια με γραφικά του 1990 πως τα παίζεται και γουστάρετε τόσο πολύ; Βέβαια γούστα είναι αυτά, αλλά δεν μπορώ να το καταλάβω με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic]

lol2

Δεν έχουν σημασία τα γραφικά σε ένα παιχνίδι ρε μάστορα. Ή πιο σωστά δεν έχουν πρωταρχικό ρόλο.

Βέβαια αν είσαι γεννημένος το '90 λογικό το βρίσκω να μην σε ενθουσιάζουν, οι πάλιουρες του '70 & '80 (για να μην πω και πιο παλιά) εκτιμούν αυτές τις παλιατζούρες.

Εσύ μπορεί να τη βρίσκεις με το τελευταίο Call of duty, εγώ αγαπάω commandos (το πρώτο βασικά!!).

Άλλωστε τι να τα κάνεις τα γραφικά όταν τα σύγχρονα παιχνίδια προσφέρουν μετά βίας 5 άντε 8-10 ώρες παιχνιδιού αναμασώντας τα ίδια και τα ίδια;

[/offtopic]

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του 94' και συμφωνω οτι δεν εχουν πρωταρχικο ρολο τα γραφικα,ο συνδιασμος gameplay,story,sound >γραφικα, βασικα ακομα και σκετο το gameplay πολλες φορες,δεν λεω καλο να εχουμε καλυτερα γραφικα αλλα πολλες φορες η ζυγαρια γερνει πολυ προς σ'αυτα και χανουμε την ουσια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic]

lol2

Δεν έχουν σημασία τα γραφικά σε ένα παιχνίδι ρε μάστορα. Ή πιο σωστά δεν έχουν πρωταρχικό ρόλο.

Βέβαια αν είσαι γεννημένος το '90 λογικό το βρίσκω να μην σε ενθουσιάζουν, οι πάλιουρες του '70 & '80 (για να μην πω και πιο παλιά) εκτιμούν αυτές τις παλιατζούρες.

[/offtopic]

Μακάρι να είμουνα το 90 γεννημένος,τούμπες θα έκανα... Πάλιουρας είμαι και εγώ και μεγάλωσα με ATARI, Gameboy,SNES, 486 υπολογιστή....

 

Τότε έπαιζα παιχνίδια με (φοβερό στόρυ μεν) χάλια γραφικά δε. Αλλά τότε δεν υπήρχαν τα γραφικά που υπάρχουν σήμερα. Τώρα βλέπω κάτι παιχνίδια με κάτι pixel σαν την παλάμη μου και απορώ πως μπορείτε και τα παίζεται ακόμα αυτά ρε παιδιά,όταν υπάρχουν παιχνίδια με φοβερά γραφικά που μπορείτε να παίξετε.

 

Εννοείτε ότι το story είναι πολύ σημαντικό,αλλά με γραφικά 20ετίας εμένα προσωπικά πονάνε τα μάτια μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι καλα γραφικα δεν σημαινει και καλο gameplay, επισης εμενα προσωπικα μου αρεσουν τα pixel και παιζω σχεδον οτι συγχρονο παιχνιδι βγει με pixel art (πχ rogue legacy/mercenary kings/cave story+/super meat boy). Αυτα που δεν παλευονται πολυ ειναι η πρωτη γενια 3d τα 2d σχεδον ολα ειναι playable..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχέτως γραφικών έχουμε για άλλη μια φορά το Bethesda Get Loaded offer. Choose any 2 games for only 12€.

http://getloadedgo.com/

 

Επίσης απο το ίδιο site, http://www.getgamesgo.com/category/cheap-as-chips

Με τα steam games να είναι τα εξής:

Alan Wakes American Nightmare

Call of Juarez 3: The Cartel

Civilization V

Duke Nukem 3D: Megaton Edition

Dungeon Siege III

Hotline Miami

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover

Just Cause 2

Kane and Lynch 2: Dog Days

Lara Croft and the Guardian of Light

Puddle

R.U.S.E.

Serious Sam 3: BFE

Serious Sam: The First Encounter HD

Serious Sam: The Second Encounter HD

Spec Ops: The Line

The Darkness II

Tomb Raider: Underworld

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης ξεκίνησε το κάτωθι πακετάκι απο amazon:

http://www.amazon.com/gp/product/B00FE00DQC/ref=amb_link_384735662_7?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-2&pf_rd_r=0754BDCWB4YEZFJ5NPKS&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1626531402&pf_rd_i=7266959011

Scribblenauts Unlimited + LEGO Lord of the rings + 5$ έκπτωση για το Batman Arkham Origins $12,49

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...