Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η απλή η legendary στα 20 

 

Θα σου έλεγα να κάνεις λίγο υπομονή να τα πάρεις τη Legendary από Steam ή Gamefly να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο και την πλήρη έκδοση  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου έλεγα να κάνεις λίγο υπομονή να τα πάρεις τη Legendary από Steam ή Gamefly να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο και την πλήρη έκδοση  ;)

τι + έχει η legendary που να αξίζει?

να πώ οτι δεν εχω ξαναπαίξει το παιχνίδι αλλά ξέρω οτι έχει και πολλά Mods

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι + έχει η legendary που να αξίζει?

να πώ οτι δεν εχω ξαναπαίξει το παιχνίδι αλλά ξέρω οτι έχει και πολλά Mods

 

Τα mods δεν έχουν σχέση με την έκδοση και είναι δωρεάν.

Η Legendary έχει και τα 3 DLC's  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσθέτουν περίπου 30-40 ώρες επιπλέον και πιστεύω ότι αξίζουν!

ααα μάλιστα άρα δεν είναι μούφα ;)

να σου πώ δεν τα έχω και σε ιδιαίτερη εκτίμηση τα dlc γενικά γιατί σε πολλά παιχνίδια προσφέρουν ελάχιστα σε σχέση με την τιμή τους.

θα τσιμπήσω legendary λοιπόν,ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα μάλιστα άρα δεν είναι μούφα ;)

να σου πώ δεν τα έχω και σε ιδιαίτερη εκτίμηση τα dlc γενικά γιατί σε πολλά παιχνίδια προσφέρουν ελάχιστα σε σχέση με την τιμή τους.

θα τσιμπήσω legendary λοιπόν,ευχαριστώ!

 

Ναι τα dawnguard & dragonborn αξίζουν σίγουρα και μιας και η τιμή τους είναι αρκετά τσιμπημένη (δυστυχώς) και επειδή υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να σου αρέσει το παιχνίδι και να τα θες στο μέλλον (και θα είναι σαν να πληρώνεις δεύτερη φορά το παιχνίδι) αγόρασε legendary από κάποιο απ'τα γνωστά sites να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο (εκεί στα βουνά που θα κυνηγάς τους δράκους σου  :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα dawnguard & dragonborn αξίζουν σίγουρα και μιας και η τιμή τους είναι αρκετά τσιμπημένη (δυστυχώς) και επειδή υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να σου αρέσει το παιχνίδι και να τα θες στο μέλλον (και θα είναι σαν να πληρώνεις δεύτερη φορά το παιχνίδι) αγόρασε legendary από κάποιο απ'τα γνωστά sites να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο (εκεί στα βουνά που θα κυνηγάς τους δράκους σου  :P )

:P

με gamepad είναι playable ?

ελπίζω να μου κρατήσει το ενδιαφέρων σαν παιχνίδι γιατί φέτος το μόνο παιχνίδι που έπαιξα και γούσταρα είναι το sniper elite 2 και το hitman,όλα τα υπόλοιπα τα βαρέθηκα σαν gameplay παρά τα εξαίσια γραφικά τους :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:P

με gamepad είναι playable ?

ελπίζω να μου κρατήσει το ενδιαφέρων σαν παιχνίδι γιατί φέτος το μόνο παιχνίδι που έπαιξα και γούσταρα είναι το sniper elite 2 και το hitman,όλα τα υπόλοιπα τα βαρέθηκα σαν gameplay παρά τα εξαίσια γραφικά τους :)

Με xbox 360 controller είναι playable

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δίνει bonus games το weekly δυστυχώς.

Νέο Groupees KISS 2 Reloaded http://groupees.com/kiss2r

 

wtf αφού αυτό ξεκίνησε πριν μια βδομάδα! Μάλλον μετά την νίλα που έπαθαν με το HDD failure και ξανακάναν upload όλο το site, το ξεκινήσαν από την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...