Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οντως. Η μαλακια ειναι οτι αγορασα το shank πριν κατι μερες, αλλα το cave story το εχω στην wish list ετσι και αλλιως αρα θα το παρω αν ειναι ετσι. Meatboy το εχω απο περσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για το witcher οποιος το θελει, κανω τον μεσαζοντα στο paypal, μιας και εδω εχει 19 ευρω περιπου.

 

 

US: $23.99

UK: £15.59 (1% higher)

EU: 23,99€ (31% higher)

AU: $32.99 USD (38% higher)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και στο gog.com το Witcher 2 είναι στα $23.99 (= 18.32 € σύμφωνα με τρέχουσα ισοτιμία). (Στο gog δεν ισχύει το 1$ = 1€, χρεώνουν το αντίστοιχο ποσό σε ευρώ σύμφωνα με την ισοτιμία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=-i88FGZIUDM&feature

 

Επική συζήτηση στο 2:18 !!!

 

Παρεμπιπτόντως το συγκεκριμένο bundle είναι, πιστεύω, ένα από τα καλύτερα που έχουν δώσει και αξίζει σίγουρα αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Daily Deal απο το Steam, King's Bounty: Armored Princess στα 4,99€.

Επίσης Midweek Madness, το Witcher 2 - Digital Premium Edition στα 23,99€.

Για το witcher οποιος το θελει, κανω τον μεσαζοντα στο paypal, μιας και εδω εχει 19 ευρω περιπου.

US: $23.99

UK: £15.59 (1% higher)

EU: 23,99€ (31% higher)

AU: $32.99 USD (38% higher)

Και στο gog.com το Witcher 2 είναι στα $23.99 (= 18.32 € σύμφωνα με τρέχουσα ισοτιμία). (Στο gog δεν ισχύει το 1$ = 1€, χρεώνουν το αντίστοιχο ποσό σε ευρώ σύμφωνα με την ισοτιμία).

 

 

 

Είναι στο gog η προσφορά που δίνει κ το 1 μαζί. Έτσι κι αλλιώς η gog είναι ίδια εταιρεία με CDprojekt, οπότε πετάνε κ το 1 μαζί.

Επίσης αυτή η προσφορά του steam (ακριβώς 40%) δείχνει ότι γενικά δεν είναι τυχαίες οι προσφορές τους, κοιτάνε τι παίζει γενικά.

Και επίσης δείχνει τη λαμογιά του στεαμ με $=Ε

 

http://www.youtube.com/watch?v=-i88FGZIUDM&feature

 

Επική συζήτηση στο 2:18 !!!

 

Παρεμπιπτόντως το συγκεκριμένο bundle είναι, πιστεύω, ένα από τα καλύτερα που έχουν δώσει και αξίζει σίγουρα αγορά.

χαχαχα εκλασα στο 2:18, πολύ καλό bundle ας πούμε B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είναι στο gog η προσφορά που δίνει κ το 1 μαζί. Έτσι κι αλλιώς η gog είναι ίδια εταιρεία με CDprojekt, οπότε πετάνε κ το 1 μαζί.

Επίσης αυτή η προσφορά του steam (ακριβώς 40%) δείχνει ότι γενικά δεν είναι τυχαίες οι προσφορές τους, κοιτάνε τι παίζει γενικά.

Και επίσης δείχνει τη λαμογιά του στεαμ με $=Ε

Διόρθωση: Η προσφορά που έδινε μαζί και το 1ο Witcher στο gog.com έτρεχε την προηγούμενη εβδομάδα και έχει λήξει. Δεν ισχύει πλέον.

Επίσης, έχω την εντύπωση ότι οι προσφορές που κάνει το steam καθορίζονται από τους publishers του κάθε παιχνιδιού και όχι από την Valve. (Εξού και η "ομοιογένεια").

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να ειναι το καλυτερο bundle. το 1ο ηταν το καλυτερο νομιζω. με braid, machinarium κλπ

 

ps

εχω 5.85 ευρω σε μια Paysafe card. θελει κανεις να μου παρει το bundle σαν gift και να του δωσω την paysafe?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να ειναι το καλυτερο bundle. το 1ο ηταν το καλυτερο νομιζω. με braid, machinarium κλπ

 

ps

εχω 5.85 ευρω σε μια Paysafe card. θελει κανεις να μου παρει το bundle σαν gift και να του δωσω την paysafe?

 

Αυτό που λες ήταν το δεύτερο. Το καλύτερο για μένα ήταν το τρίτο που αν ξεπερνούσες τον μέσο όρο σου έδιναν και το δεύτερο δώρο. Σύνολο 12 games με περίπου 4 €.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να ειναι το καλυτερο bundle. το 1ο ηταν το καλυτερο νομιζω. με braid, machinarium κλπ

 

ps

εχω 5.85 ευρω σε μια Paysafe card. θελει κανεις να μου παρει το bundle σαν gift και να του δωσω την paysafe?

 

Γούστα είναι αυτά περί καλύτερου ή όχι tongue.gif, είναι όμως αναμφισβήτητα το bundle στο οποίο είναι τα μεγαλύτερα / πιο γνωστά ονόματα (π.χ. το δε Shank είναι published απο EA at the moment) - όπως είπα, high profile devil.png.

 

More on topic, νέο bundle ονόματι Little Big Bunch απο το GetGamesGo.com, το οποίο περιέχει τα εξής:

 

* Explodemon

* Frozen Synapse

* New Star Soccer 5

* Munch's Odyssey

* Serious Sam Double D

 

Τα παραπάνω games παρέχονται γενικά χωρίς DRM (εκτός του New Star Soccer 5, το οποίο ενεργοποιείται με serial και το Serious Sam, το οποίο ενεργοποιείται στο Steam). Είναι Pay What You Want, με ελάχιστο ποσό το 1.50€.

 

Edit: Επίσης κυκλοφόρησε το 99% Bundle, το οποίο δίνεται δωρεάν και περιέχει τα εξής (σχετικά) άγνωστα παιχνίδια:

 

* Super Bogus World

* Spino's Dangerouns Dungeons

* NeonPlat Adventures

* Lone Boss and Cub

* Diamond Hollow II

* Unnamed Sandbox Game

* PRIOR

* Unstoppaball

* Pixel Slaughter!

* Sens3s: The Art of Understanding

* STD (Super Tower Defense)

* Next Time I Won't Trust The Man In The White Van

* Robot Unlock

 

Τα παραπάνω games είναι ελαφρώς χαμηλότερων standards απο τα συνήθη bundle, αλλά για τζάμπα καλά είναι. grin.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε zavvi και thehut το Witcher 2 στα 17.5Ε +1.3Ε μεταφορικά => 19Ε. Πολύ καλή τιμή αν σκεφτείς ότι σε 40 κ 50% έπαιζε στα 23 σε digital.

 

Η ερώτηση είναι: η έκδοση 2.0 έχει τα καλούδια της αρχικής έκδοσης μέσα? (χάρτες, guide κλπ?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...