Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Στην Telltale Games έχουν σε προσφορά τις seasons από τα περισσότερα adventures τους προς $9.99 (= 7.66€ τρέχουσα ισοτιμία).

Στις seasons σε προσφορά συμπεριλαμβάνονται οι 3 seasons Sam & Max, η season του Back to the Future, του Wallace & Grommit και του Tales of Monkey Island.

 

Επίσης δίνουν δωρεάν 3 επεισόδια:

- It's about time (1ο επεισόδιο του Back to the Future)

- Ice Station Santa (1ο επεισόδιο, 2ης season του Sam & Max (Beyond Time and Space))

- The Penal Zone (1o επεισόδιο, 3ης season του Sam & Max (The Devil's Playhouse))

 

http://www.telltalegames.com/tis-the-season

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πως λειτουργει το συγκεκριμενο site? Στελνει cd key για το origin στην προκειμενη περιπτωση για το crysis 2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως λειτουργει το συγκεκριμενο site? Στελνει cd key για το origin στην προκειμενη περιπτωση για το crysis 2?

 

Μπορείς είτε να κατεβάσεις από αυτούς το παιχνίδι (crysis 2) και να το εγκαταστήσεις ή να πάρεις το κλειδί που δίνει και να το βάλεις στο origin. Εγώ έκανα το 2ο και δούλεψε μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι το steam ξέμεινε από προσφορές. Τη μία Limbo ξανά και τώρα Magicka ξανά.

 

Περιμένω να ρίξει το Bastion κάτω από τα 5 ευρώ για να το χτυπήσω, αλλά βλέπω να αργεί η έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είναι η ηρεμία πριν την (αναμενόμενη) καταιγίδα.

 

Εμένα δεν με χαλάει που βάζει τα ίδια παιχνίδια σε προσφορά. Δεν τα έχω όλα αυτά, και παρακάτω πιθανότατα θα επωφεληθώ από την προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...