Προς το περιεχόμενο

Πως αλλαζουμε γνωμη σε εναν πελατη;


snik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ουσιαστικά φίλε Σταύρο εδώ και πολλά posts δε γίνεται συζήτηση επί του θέματος.

 

Απλά ο αγαπητός Nik.K έχει φάει το κόλλημα της ζωής του για ένα θέμα που από ότι φαίνεται είναι παντελώς άσχετος.

Όλα του τα επιχειρήματα έχουν καταρριφθεί από όλους αλλά φυσικά το αγνοεί επιδεικτικά και συνεχίζει. και συνεχίζει. και συνεχίζει. και συνεχίζει.

 

 

Γιατί φυσικά όλοι δουλεύουν για την ψυχή της μάνας τους. Κανείς δε στήνει τη δουλειά του με γνώμονα να βγάλει λεφτά.

 

Nik.k , σε θερμοπαρακαλώ. Απλά. Σταμάτα. Μη κάνεις άλλο ποστ σε αυτό το thread.

Μη μας βάζεις σε πειρασμό να καταρρίψουμε και άλλα ετοιμόρροπα επιχειρήματα. ;)

 

 

Ο λογος που δεν θα ασχοληθω αλλο ειναι γιατι εχω πολυ πιο σημαντικα πραγματα να κανω απο το να ασχολουμαι με σχεδιαστες ιστοσελιδων αυτο ειναι ολο. Περα απο αυτο δεν νομιζω πως σου εδωσε κανεις το δικαιωμα να κανεις υποδειξεις για το ποιος μπορει και ποιος οχι να ποσταρει σε καποιο θεμα, ποσο μαλλον οταν απο τα 11 συνολικα ποστ σου τα 9 τα εχεις κανει εδω μονο και μονο για να πας κοντρα σε μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λογος που δεν θα ασχοληθω αλλο ειναι γιατι εχω πολυ πιο σημαντικα πραγματα να κανω απο το να ασχολουμαι με σχεδιαστες ιστοσελιδων αυτο ειναι ολο.

 

Ναι, το βλέπω

 

Περα απο αυτο δεν νομιζω πως σου εδωσε κανεις το δικαιωμα να κανεις υποδειξεις για το ποιος μπορει και ποιος οχι να ποσταρει σε καποιο θεμα, ποσο μαλλον οταν απο τα 11 συνολικα ποστ σου τα 9 τα εχεις κανει εδω μονο και μονο για να πας κοντρα σε μενα

 

Αν θες τόσο πολύ να συνεχίσεις να κάνεις ανούσια posts χωρίς επιχειρήματα go ahead.

Εγώ από ενδιαφέρον για σένα το είπα γιατί από ότι φαίνεται είσαι πολύ σπουδαίος και δεν έχεις χρόνο να ασχολείσαι με τέτοια πράγματα.

 

Επίσης όταν φτάσω τα posts που έχεις κάνει θα είναι μια πολύ σημαντική μέρα στη ζωή μου και θα σε καλέσω στο πάρτυ που θα διοργανώσω για να το γιορτάσω. Wait for it ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...