Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γίνεται, με voip, όπως υποστηρίζει αυτός που το χρησιμοποιεί και περιγράφει αναλυτικά τον τρόπο, στο παραπάνω link.

Διαβασε το λινκ που μου ειπες αλλα δεν βλεπω καπου να λενε καποιο προγραμμα που να το κανει αυτο δωρεαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διαβασε το λινκ που μου ειπες αλλα δεν βλεπω καπου να λενε καποιο προγραμμα που να το κανει αυτο δωρεαν.

 

Γιατί δεν υπάρχει. Αν θέλεις να καλέσεις σε σταθερό/κινητό υπάρχει χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα δεν συγχρονίζει με το Google account. Άμα βαριέσαι να αντιγράψεις τα notes, δες και το evernote όπως σου πρότειναν και στη προηγούμενη σελίδα. Παίζει να έχει κάποιο είδους import για να πάρεις τα notes απο το colornote.

Για import δεν βρηκα κατι αλλα διαπιστωσα πως μπορω να κανω αντιγραφη απο το colornote και επικολληση ειτε στο google keep, ειτε στο evernote.

 

Επομενως θα το κανω ετσι και ειμαι μια χαρα!

 

Ευχαριστω για την βοηθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα

θα ηθελα να μου προτεινετε τον ποιο ελεφρυ launcher δεν με ενδιαφερουν τα φρου φρου(εγω ξερω τον zeam launcher)

επισης αν ξερετε το ποιο ελαφρυ πληκτροογιο που να εχει το μεγεθος των γραμματων απο το swiftkey (ας εναι και μεγαλυτερα)

και καπια εφαρμογη για email και για forum και τελος γινεται να προσθεω μια συντομευση ταν παω το home button να σβηνει κατευθειαν της εφαρμογε κα να μην της κλεινω εγω μια μια;

και  τελος γινεται να βαλω το fcebook αλλα α το κανω ποιο ελαφρυ ωα μην τωρει τοση ραμ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα

θα ηθελα να μου προτεινετε τον ποιο ελεφρυ launcher δεν με ενδιαφερουν τα φρου φρου(εγω ξερω τον zeam launcher)

επισης αν ξερετε το ποιο ελαφρυ πληκτροογιο που να εχει το μεγεθος των γραμματων απο το swiftkey (ας εναι και μεγαλυτερα)

και καπια εφαρμογη για email και για forum και τελος γινεται να προσθεω μια συντομευση ταν παω το home button να σβηνει κατευθειαν της εφαρμογε κα να μην της κλεινω εγω μια μια;

και  τελος γινεται να βαλω το fcebook αλλα α το κανω ποιο ελαφρυ ωα μην τωρει τοση ραμ;

1) Zero Launcher

2) Οταν λες ελαφρύ; Δοκίμασε το Touchpal η το Google Keyboard

3) Για email CloudMagic, για Forums, Tapatalk.

ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να σβήνεις τις εφαρμογές. Αν θες εγκατέστησε το Greenify και πρόσθεσε εκει οσες δεν έχουν Notifications που θες να λαμβάνεις και με κλειστή οθόνη.

4) Μπαίνε απο τον Browser. Το ίδιο βολικό είναι, απλά δεν έχει τα notifications

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καποιο folder management software για android?κανενα καλο?που να μην κολλαει να μην ειναι ελλατωμματικο και να εχει αρκετες λειτουργειες?και ρυθμισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Zero Launcher

2) Οταν λες ελαφρύ; Δοκίμασε το Touchpal η το Google Keyboard

3) Για email CloudMagic, για Forums, Tapatalk.

ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να σβήνεις τις εφαρμογές. Αν θες εγκατέστησε το Greenify και πρόσθεσε εκει οσες δεν έχουν Notifications που θες να λαμβάνεις και με κλειστή οθόνη.

4) Μπαίνε απο τον Browser. Το ίδιο βολικό είναι, απλά δεν έχει τα notifications

ξερεις καπιον αλλον Launcher;

για το πληκτρολογιο πχ το swiftkey καταναωνει περιπου 30mb ram εγω θελω καποιο με οσο γινεται μικροτερη

σχετικα με το facebook μου κανει αλλα μπορω να μιλησω;

και τελος σχετικα με το home button που ειπα θελω να μου πειτε αν γινεται δηλαδη οταν το παταω μου εμφανιζει της εφαρμογες που τρεχουν και της κεινω εκει ωμος πρεπει να της κλεινω μια μια γινετα να βαλω μια συντομευση που να της κλεινε ολες μαζι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεις καπιον αλλον Launcher;

για το πληκτρολογιο πχ το swiftkey καταναωνει περιπου 30mb ram εγω θελω καποιο με οσο γινεται μικροτερη

σχετικα με το facebook μου κανει αλλα μπορω να μιλησω;

και τελος σχετικα με το home button που ειπα θελω να μου πειτε αν γινεται δηλαδη οταν το παταω μου εμφανιζει της εφαρμογες που τρεχουν και της κεινω εκει ωμος πρεπει να της κλεινω μια μια γινετα να βαλω μια συντομευση που να της κλεινε ολες μαζι;

 

Και ο CM Launcher είναι αρκετά ελαφρύς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια ειμαι σχετικα καινουργιος στο site και δεν ξερω που ακριβως να απευθυνθω αρα θα γραψω εδω το προβλημα μου με το play store.Λοιπον εχω ενα ταμπλετ και κατεβαζω κανονικα εφαρμογες αλλα οταν παω να κανω ενημερωση καποιες μου βγαζει σφαλμα υπαρχει επαρκης χωρος στη συσκευη.Πραγματικα αφου εχει επαρκη χωρο γιατι δεν κατεβαινει :P :P Τελως παντων εχω ψαξει γενικα στο google και σε πολλα forums αλλα τιποτα εχετε κατι να μου προτεινετε ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια ειμαι σχετικα καινουργιος στο site και δεν ξερω που ακριβως να απευθυνθω αρα θα γραψω εδω το προβλημα μου με το play store.Λοιπον εχω ενα ταμπλετ και κατεβαζω κανονικα εφαρμογες αλλα οταν παω να κανω ενημερωση καποιες μου βγαζει σφαλμα υπαρχει επαρκης χωρος στη συσκευη.Πραγματικα αφου εχει επαρκη χωρο γιατι δεν κατεβαινει :P :P Τελως παντων εχω ψαξει γενικα στο google και σε πολλα forums αλλα τιποτα εχετε κατι να μου προτεινετε ευχαριστω..

 

Καθάρισε τη μνήμη cache όπως δείχνει στο παρακάτω βιντεο. Στα ελληνικά λέγεται προσωρινή μνήμη.

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο CM Launcher είναι αρκετά ελαφρύς.

τον εβαλα αλλα δεν θα ηθελα τετοιου στυλ θα ηθελα εαν πολυ απλο δηλαδη κατι σαν εναν απλο εργοστασιακο και τιποτα παραπανω ξερετε κατι τετοιο;

και επισης σχετικα με το κλεισμο των εφαρμογων και τη συντομευση ξερετε κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ζήτησαν στη δουλειά να εγκαταστήσω λογισμικό που "κατασκοπεύει" τον χρήστη,λογικά εν γνώση του.

Call Log, SMS, GPS Position για εταιρικά κινητά. Έχει χρησιμοποιήσει κανείς κάτι ανάλογο;

Δε με ενδιαφέρει αν είναι free ή paid.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...