Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το 1ο, όχι, μένουν στο λογαριασμό σου και τις κατεβάζεις όποτε θέλεις χωρίς να τις ξαναπληρώσεις. Για το 2ο, μπορείς σίγουρα να βάλεις το account σου σε άλλη συσκευή και να κατεβάσεις τις εφαρμογές κι εκεί, αλλά δεν έχω ιδέα τι θα γίνει μόλις σβήσεις το account, εικάζω ότι δε θα γίνει τίποτα, αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

App για σχεδιασμό γραφικων παραστασεων; Ψάχνω όμως για κάτι που να δέχεται εξισώσεις ευθείας και κυκλου- ελλειψεις (του τυπου χ^2+y^2+Αχ+Βy+Γ=0)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω κάποια εφαρμογή που όταν συνδέομαι στο οικιακό δίκτυο δηλαδή στο wifi του σπιτιού μου, να παίρνει ότι νέες εικόνες, τραγούδια, βίντεο έχω περάσει στο κινητό και να τα περνάει σε φακέλους του υπολογιστή...

 

**Παρακαλώ απαντήσεις με παράθεση :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω κάποια εφαρμογή που όταν συνδέομαι στο οικιακό δίκτυο δηλαδή στο wifi του σπιτιού μου, να παίρνει ότι νέες εικόνες, τραγούδια, βίντεο έχω περάσει στο κινητό και να τα περνάει σε φακέλους του υπολογιστή...

 

**Παρακαλώ απαντήσεις με παράθεση :)

Παλιότερα χρησιμοποιούσα το Sweet Home. Για δοκίμασε να δεις αν λειτουργεί ακόμα

 

Αλλιώς δοκίμασε το Photosync

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

 

Ψάχνω να βρω μια καλή εφαρμογή για παραμετροποιηση της lockscreen.

 

Βρήκα το widgetlocker, αλλά όταν πήγα να το περάσω μου ζητούσε πρόσβαση σε απόρρητα μέρη του τηλεφώνου. Δειτε παρακάτω τι ζητούσε.

 

 

 

post-81112-0-13142700-1422965717_thumb.png

 

 

 

[ATTACH]841724[/ATTACH]

 

 

 

post-81112-0-47557300-1422965704_thumb.png

 

 

 

[ATTACH]841723[/ATTACH]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

 

Ψάχνω να βρω μια καλή εφαρμογή για παραμετροποιηση της lockscreen.

 

Βρήκα το widgetlocker, αλλά όταν πήγα να το περάσω μου ζητούσε πρόσβαση σε απόρρητα μέρη του τηλεφώνου. Δειτε παρακάτω τι ζητούσε.

 

 

 

:

 

 

 

[ATTACH]841724[/ATTACH]

 

 

 

:

 

 

 

[ATTACH]841723[/ATTACH]

 

Φίλε είναι πολύ σοβαρά αυτά που ζητάει, πρόσεχε ελλοχεύουν κίνδυνοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

App για σχεδιασμό γραφικων παραστασεων; Ψάχνω όμως για κάτι που να δέχεται εξισώσεις ευθείας και κυκλου- ελλειψεις (του τυπου χ^2+y^2+Αχ+Βy+Γ=0)

 

Τσέκαρε το BisMag Calulator...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε είναι πολύ σοβαρά αυτά που ζητάει, πρόσεχε ελλοχεύουν κίνδυνοι

 

Μα δεν υπάρχει περίπτωση να το εγκαταστήσω. Απλά ρωτάω εσείς πιο widget/πρόγραμμα χρησιμοποιείται για την lockscreen. 

 

Το συγκεκριμένο έχει φάει delete.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν υπάρχει περίπτωση να το εγκαταστήσω. Απλά ρωτάω εσείς πιο widget/πρόγραμμα χρησιμοποιείται για την lockscreen.

 

Το συγκεκριμένο έχει φάει delete.

Έχει ακουστεί ότι όσοι το εγκατέστησαν, τους απήγαγαν εξωγήινοι μετά :-P :-P :-P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα και υγιαίνετε...

 

ερώτηση για δυνατούς λύστες...

 

σε nexus 4, είτε slimport είτε HML adapter, θα μπορέσω με bsplayer να πάρω 5κάναλο ήχο;

 

θέλω να βλέπω τις ταινίες του NAS μου στην τηλεόραση, και μια κάποια λύση είναι το κινητάκι μου. Η ερώτηση είναι αν θα μπορέσω με κάποιο τρόπο να ακούω όλα τα κανάλια... Το ανταπτοράκι υποστηρίζει πως στέλνει 7.1, άρα από hardware είμαστε εντάξει (λέω εγώ).

 

Θα υπάρχει περιορισμός στο software?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ακουστεί ότι όσοι το εγκατέστησαν, τους απήγαγαν εξωγήινοι μετά :-P :-P :-P

 

Είπε και χάθηκε στο δάσος...

 

Δεν ξέρω πόσοι πατάτε στις εφαρμογές απλά next, next, next, (ούτε εγώ βέβαια είμαι ψήρας) αλλά όταν διαβάζεις το παρακάτω, δεν λες ότι "έλα μωρέ τώρα σιγά, τι θα γίνει". 

 

Ίσως και να μη γίνει τίποτα εν τέλει, αλλά ενημερωτικά, ξέρει κανείς γιατί ζητάει τέτοια πρόσβαση? 

 

 

post-81112-0-13142700-1422965717.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κλήσεις συγκεκριμένα είναι για να μπορείς να καλέσεις σε αριθμούς έκτακτης ανάγκης από τη lockscreen, χωρίς να χρειάζεται να το ξεκλειδώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...