Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6.5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά μήπως μπορεί κάποιος ένα πρόγραμμα το οποίο να κατεβάζουμε βίντεο από YouTube ??? Όσα κατέβασα δεν κάνουν ΤΙΠΟΤΑ!!

Αυτή; http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2213945

Καλή εφαρμογή photo gallery ;

Quick Pic, Google Photos

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή; http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2213945

 

Quick Pic, Google Photos

ΤΟ Google ζητάει συνέχεια συγχρονισμό και δεν θέλω, και το Quick pic δεν με ενθουσίασε για ν το κρατήσω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηξερα που να το γραψω και επειδη κατα την γνωμη μου ειναι πολυ καλο οσοι εχουν υπερυθρες στο κινητο η tablet να κατεβασουν το peel universal remote tv guide δεν ειναι μονο για τηλεορασεις αλλα και για ενισχυτες και για media players μεχρι και για κλιματιστικα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω web browser όπου να υπάρχει η δυνατότητα να κάνω τα tabs να φαίνονται σαν ξεχωριστές εφαρμογές στο recent app menu.

Το είχε ο chrome και το αφαίρεσαν, δυστυχώς. (δεν θέλω να βρω apk από παλιότερη έκδοση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω web browser όπου να υπάρχει η δυνατότητα να κάνω τα tabs να φαίνονται σαν ξεχωριστές εφαρμογές στο recent app menu.

Το είχε ο chrome και το αφαίρεσαν, δυστυχώς. (δεν θέλω να βρω apk από παλιότερη έκδοση)

Ο chrome το έχει ακομη, μολις το κοίταξα, μπες στις ρυθμίσεις του και ενεργοποίησε το ''συγχώνευση καρτελών και εφαρμογών''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα βασικά με βολεύε στο να αλλάζω τα tabs πιο γρήγορα και επειδή κλείνοντας όλα τα tabs έκλεινε ο chrome, τώρα με το να κάνω swipe το chrome από τα recent apps το tab δεν θα κλείσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρετε κανένα pdf reader που να έχει και λεξικό μαζί? Δηλαδή να πατάω συνεχόμενα πάνω στην λέξη και να βγάζει το λεξικό. Κατέβασα το ereader prestigio που υποτίθεται γράφει οτι έχει και λεξικό και text to speech feature αλλά στα pdfs που έχω δεν εμφανιζει αυτές τις επιλογές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια εφαρμογη επεξεργασιας φωτογραφιας που να εχει οποια φιλτρσ θα εχει, να ρυθμιζεις σιγουρα noice reduction, clarity, shadows, lightings αλλα μην μου υποβιβαζει την φωτογραφια σε αναλυση- μεγεθος.

Πχ τωρα πειραζω μια φωτο 20mp και 10mb και μου την βγαζει 500 kb.

Το ξαναβαζω μηπως ξερει κανεις καποιο? Εστω και με πληρωμη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...