Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχει ρυθμιση στο google drive ή καποια εφαρμογη που να κανει schedule το upload στο cloud της google? Να ανεβαζει πχ τα αρχεια μετα τις 01:00 am

 

edit το titanum backup μπορει να κανει backup εναν μοναδικο φακελο?

Επεξ/σία από BELL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, πατας πανω στην εφαρμογη που θελεις και μετα επιλεγεις "backup"

Ισως να μην εγινα εγω κατανοητος, δεν θελω να κανω backup εφαρμογη. Θελω συγκεκριμενο φακελο με αρχεια να κανει συνεχως backup. Αυτος θα βρισκεται στην SD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

patrick αυτο που θελει να κανει ειναι schedule synchronization φακελο απο το κινητο με το google drive, Δοκιμασε αυτο

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttxapps.drivesync&hl=en

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

patrick αυτο που θελει να κανει ειναι schedule synchronization φακελο απο το κινητο με το google drive, Δοκιμασε αυτο

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttxapps.drivesync&hl=en

Tnx νομίζω θα γίνει δουλειά γτ επιτρέπει συγχρονισμό ανά κάποιες ώρες
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα μια εφαρμογη που εψαχνα καιρο και μπορει να κανει sync απο το τοπικο ftp σε τοπικο δισκο. Το μονο προβλημα ειναι οτι λειτουργει για pc. Γνωριζετε αντιστοιχη για android ωστε να κανω sync απο τοπικο ftp σε συσκευη android?

 

Y.Γ. εχει για android αλλα ειναι server και οχι explorer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια, δν ξερω αν ειμαι στο σωστο section του φορουμ ! Ειμαι νεος στο ανδροιδ και θα ηθελα να μου προτεινετε κάποις απαραιτητες εφαρμογες για να ξεκινισει ομαλα η λειτουργια της συσκευης μου ! Επίσης προερχομενος απο iOS θα ηθελα καποις αντιστοιχες εφαρμογες για το find my iphone και το pasbook

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχω το xiaomi note 3 pro και προσπαθώ να ενεργοποιησω μία εφαρμογή να τρέχει στο lock screen. Έχει ιδέα κανείς πως γίνεται; Ή εφαρμογή στην προκειμένη περίπτωση είναι ή calender notify.

 

Υ.Γ. είναι σίγουρα δυσκολία της ρομ(stable 8.0) και όχι της εφαρμογής γι αυτό ας απαντήσει κάποιος που να ξέρει από xiaomi:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το xiaomi note 3 pro και προσπαθώ να ενεργοποιησω μία εφαρμογή να τρέχει στο lock screen. Έχει ιδέα κανείς πως γίνεται; Ή εφαρμογή στην προκειμένη περίπτωση είναι ή calender notify.

 

Υ.Γ. είναι σίγουρα δυσκολία της ρομ(stable 8.0) και όχι της εφαρμογής γι αυτό ας απαντήσει κάποιος που να ξέρει από xiaomi:)

Και γιατι δεν ρωτας στην κοινοτητα τις Xiaomi αυτη θα ξερουν καλυτερα :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχει browser για android που να παίζει 720 mp4 και να μην κάνει μόνος του downgrade την ανάλυση;

Μέχρι στιγμής δοκίμασα chrome, firefox, opera και ρίχνουν την ποιότητα του video ενώ δεν υπάρχει καν η ροδελίτσα με την οποία επιλέγεις ανάλυση την οποία βλέπω στο laptop.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...