Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καμιά καλή εφαρμογή για word (εκτός του document to go) που να περιλαμβάνει και editing και να είναι free υπάρχει??

 

υπαρχει και το ThinkFree αλλα και αυτο δεν εχει editing στη δωρεαν εκδοση.. παντως το θεωρω καλυτερο απο το DocumentsToGo..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπαρχει και το ThinkFree αλλα και αυτο δεν εχει editing στη δωρεαν εκδοση.. παντως το θεωρω καλυτερο απο το DocumentsToGo..

 

χωρίς editing δεν λέει.

και είναι και ακριβά, να έκαναν 1-2 ευρώ να πω οκ, σιγά να μην δώσω 15 για να έχω office στο κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά βρέθηκε εφαρμογή με στατιστικά των κλήσεων?

 

Για στατιστικά κλήσεων εγω εχω το Call Metter NG, για την κάθε επαφή μπορείς να δεις πόσο εχεις μιλήσει και πότε με το AContact αλλά δεν σου βγάζει την σούμα/συνολο για κάθε επαφη, πρέπει να κάτσεις και να προσθέτεις..Οσες φορές εχεις εισερχόμενη ή εξερχόμενη κλήση βλέπεις ξεχωριστά τις διάρκειες..

 

*Τα στατιστικά στο AContact είναι στην 3η σελίδα

 

thnx αλλά για κάποιο λόγο δεν μου ανοίγουν :fear:

 

 

Αν δεν σου ανοίγουν τα επισυναπτόμενα ισως λείπει η εφαρμογή απο το κινητό σου για να ανοιξει το αρχείο,αν πχ εχεις κατεβάσει κάποιο .pps , word, Excell κτλ θα πρέπει να εχεις κάποιο office οπως είναι το "Documents To Go"

 

Για pdf το MobilePDFV κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το galaxy S και εχω κατεβασει από το youtube καποια βιντεο HD 720p. Ο stock player και ο player του youtube (jetVD) τα παίζουν κανινικα. Το προβλημα είναι ο rockplayer ο οποιος παίζει σωστα τον ήχο όμως το video μενει αρκετά πίσω.

 

Γνωρίζετε τι μπορεί να συμβαίνει? Δεν νομιζω να ειναι καποιο hardware problem αφου στους άλλους player παιζουν κανονικότατα.

 

Τον rockplayer τον επεγκατέστησα και τον ξαναεγκατέστησα αρκετές φορες.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το galaxy S και εχω κατεβασει από το youtube καποια βιντεο HD 720p. Ο stock player και ο player του youtube (jetVD) τα παίζουν κανινικα. Το προβλημα είναι ο rockplayer ο οποιος παίζει σωστα τον ήχο όμως το video μενει αρκετά πίσω.

 

Γνωρίζετε τι μπορεί να συμβαίνει? Δεν νομιζω να ειναι καποιο hardware problem αφου στους άλλους player παιζουν κανονικότατα.

 

Τον rockplayer τον επεγκατέστησα και τον ξαναεγκατέστησα αρκετές φορες.

 

Ευχαριστώ.

 

Δοκίμασε hardware mode αλλιώς βάλε Act 1 player.. εμένα αυτός μου παίζει καλά τα 720p σε Desire.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου σε ευχαριστω για την απαντηση. Το εχω δοκιμασει και το hardware mode. Ειναι λίγο καλυτερα αλλα και παλι καθυστερει.

 

Ο ACT 1 παίζει ελληνικους υποτιτλους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου σε ευχαριστω για την απαντηση. Το εχω δοκιμασει και το hardware mode. Ειναι λίγο καλυτερα αλλα και παλι καθυστερει.

 

Ο ACT 1 παίζει ελληνικους υποτιτλους?

 

Δεν έχω δοκιμάσει, δεν ξέρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι επί πληρωμή app γι' αυτό υποθέτω

 

Δλδ ολα τα παιδια εδω στο insomnia που εχω δει να το εχουν το εχουν πληρωσει . ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ ολα τα παιδια εδω στο insomnia που εχω δει να το εχουν το εχουν πληρωσει . ?

όχι βρε μισό και θα σου πω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...