Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην υπογραφή μου έχω ανεβάσει 2 οδηγούς για να δημιουργείς δικά σου dock και δικά σου icons και να τον κάνεις όπως θες εσύ. Δοκίμασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην υπογραφή μου έχω ανεβάσει 2 οδηγούς για να δημιουργείς δικά σου dock και δικά σου icons και να τον κάνεις όπως θες εσύ. Δοκίμασε

Thank you!!!!!!!! :-D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ, paid ειναι σωστα ?

 

 

Ναι αλλα αξίζει κάθε cent. Καλος ο θείος αλλα σε μερικά πραματάκια καλο ειναι να ανταμείβουμε τους δημιουργούς τους.

Υπάρχει και free version launcer pro (χωρις το plus) που εχει ιδια ταχύτητα αλλα δεν εχει τα widget και 2-3 καλουδια ακόμα.

Το launcer pro ειναι σταθερο: σπανια εως καθόλου fc

γρήγορο: εχω 5 screens γεματα widget (widget οχι εικονίδια) και το scrolling ειναι υπερομαλό σε optimus one

υποστιρίζει scrolling widgets, live wallpapers

ομορφο: τα εφέ του scroll δεν θα τα δεις αλλου (με εξαίρεση το spb shell 3D που δεν εχει live wallpapers για λογους ταχύτητας)

το πολλαπλό dock απλά τα σπαει

ειναι φτηνό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι αλλα αξίζει κάθε cent. Καλος ο θείος αλλα σε μερικά πραματάκια καλο ειναι να ανταμείβουμε τους δημιουργούς τους.

Υπάρχει και free version launcer pro (χωρις το plus) που εχει ιδια ταχύτητα αλλα δεν εχει τα widget και 2-3 καλουδια ακόμα.

Το launcer pro ειναι σταθερο: σπανια εως καθόλου fc

γρήγορο: εχω 5 screens γεματα widget (widget οχι εικονίδια) και το scrolling ειναι υπερομαλό σε optimus one

υποστιρίζει scrolling widgets, live wallpapers

ομορφο: τα εφέ του scroll δεν θα τα δεις αλλου (με εξαίρεση το spb shell 3D που δεν εχει live wallpapers για λογους ταχύτητας)

το πολλαπλό dock απλά τα σπαει

ειναι φτηνό!

+1

Αν αξιζει να δωσεις χρηματα για μια και μοναδικη εφαρμογη android, ο Launcher Pro Plus ειναι αυτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε επιτέλους και λελέμετρο για τα φανταράκια....

 

https://market.android.com/details?id=com.lelemetro&feature=search_result

 

ps Μπορείτε να σημειώσετε τα πάντα απο υπηρεσίες εγω ποτέ δεν είχα σημειώσει τίποτα και δεν ήξερα τι μου γινόταν :P

Όσοι έχετε android μην πάτε στρατό χωρίς αυτό!!!

 

https://www.youtube.com/watch?v=_2JCi4JXw6c&feature=player_embedded#at=98

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ,ποιον θεωρείτε καλύτερο MSN client; Θέλω κάτι με απλό interface (ακριβώς το αντίθετο από το Mercury), εύχρηστο, να δείχνει τις φωτογραφίες των επαφών, να μπορώ να κάνω edit το pm και να υποστηρίζει conversations. Aυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ το Meebo λόγω του ότι είναι πολύ απλός και εύχρηστος αλλά δυστυχώς δεν υποστηρίζει τα 3 τελευταία γι' αυτό και ψάχνω κάτι άλλο. Τι προτείνετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση : Τι παίζει με τις άδειες των εφαρμογών στο adroid market;; Ποιες εφαρμογές πρέπει να αποφεύγω;; Για παράδειγμα σε μερικές λέει οτι κακόβουλοι μπορεί να σας βλάψουν, σε άλλες λέει οτι μπορούν να βρουν την θέση που είσαι, οτι μπορεί να σου "χαλάσουν" το λειτουργικό και άλλα τέτοια!!

Με την άδεια π.χ. που λέει " ΠΛΉΡΗΣ ΠΡΌΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΔΙΑΔΊΚΤΥΟ Επιτρέπει σε μια εφαρμογή τη δημιουργία υποδοχών δικτύου (sockets)." μπορεί να με "βλάψουν" ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...