Προς το περιεχόμενο

Η Apple προσφέρει δωρεάν θήκες σε όσους αγοράσουν το iPhone 4


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως πολύ όμορφα εξηγούν και στη σχετική σελίδα, είναι απλό το θέμα με την κεραία, όχι τίποτα φοβερό. Τέλεια ιδέα να δώσουν και τζάμπα θήκη. iPhone και ξερό ψωμί. B)

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ το insomnia.gr και μέλη από την ομάδα διαχείρισης για την ελευθερία έκφρασης που μου δίνουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 271
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλά οι τυποι ειναι ανεκδιηγητοι προσπαθουν να μαζευψουν τα ασυμαζευτα.Εχω το Omnia 2 και εκανα το τεστ που δειχνει το βιντεο.Δεν τιθεται ζητημα,το δοκιμασα μεσα και εξω απο το σπιτι (ισως φταιει κ το σημα "μπανανα" της Cosmote χαχα ).Τι θελουν δηλ να μας αποδειξουν οτι αυτο το προβλημα δεν ειναι μονο του iphone 4 αλλά το έχουν κ άλλα κινητά.Ωραια λογική ρε.Μαζι με τις θηκες και τα bumpers να μoιρασουν λεω εγω και Pampers γιατι καποιοι έχουν κατ..θει απο τα γέλια με τα καμωματα της υπεροπτικής καθόλα Apple

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 3 χρόνια έχουν μαζέψει 60Μ πελάτες παγκοσμίως και έχουν ξεπεράσει τη MS σε χρηματιστηριακή αξία...νομίζω πως λίγη υπεροψία τη δικαιούνται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουν ξεπεράσει τη MS σε χρηματιστηριακή αξία...νομίζω πως λίγη υπεροψία τη δικαιούνται...

 

Για ξανακοίτα τα στοιχεία της τελευταίας βδομάδας και θα καταλάβεις ποιος είναι πλέον (πάλι) πρώτος και πόσο έπεσε η χρηματιστηριακή αξία της apple με τις απανωτές πατάτες που αφορούν το iphone 4. Έχει ξανακάνει ποτέ δήλωση τύπου ο steve για πρόβλημα/flaw/οτιδήποτε, κάποιας συσκευής apple?

Και μόνο το τελευταίο δείχνει σε πόσο μεγάλο πανικό βρέθηκαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα δεν είναι αλάνθαστοι...αλλά να σου πω την αλήθεια εγώ ποτέ δεν είχα apple προιόν ,το iphone με κέρδισε, μου έλυσε τα χέρια 2 χρόνια! Πρίν ταλαιπωριόμουν με τις μούφες της Nokia και της SE...ε δε θα τους καταδικάσω κιόλας...είναι μια εταιρεία που χωρίς καμία εμπειρία απο κινητά ,κατάφερε να ταρακουνήσει τα νερά ,τα λάθη είναι μέσα στο παιχνίδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο σημαντικό νέο απ όλο το άρθρο ήταν αυτό (το οποίο για κάποιο λόγο ξέφυγε από τα bold)

 

Μα δεν είναι "νέο". Το κάνει τουλάχιστον από το 3gs. Γίνονται και συγκρίσεις επιστροφών μεταξύ 3gs και iphone 4 στην παρουσίαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σίγουρο είναι ότι το πρόβλημα κατά έναν μαγικό τρόπο θα έχει διορθωθεί στις επερχόμενες παρτίδες. Απλά ο Jobs δεν ήθελε να παραδεχτεί ότι κάνανε πατατιά, γιατί θεώρησε ότι θα του κάνει περισσότερο κακό από ότι του έχει ήδη κάνει η όλη ιστορία. Προσωπικά, ως φαν της εταιρείας θα προτιμούσα να παραδεχτεί το πρόβλημα, να κάνει ανάκληση, να τα επισκευάσει και να τα ξαναβγάλει στην αγορά όταν το πρόβλημα θα έχει οριστικά διορθωθεί. βέβαια αν το έκανε αυτό, στην launch date του επόμενου iphone δεν θα πατούσε ψυχή, φοβούμενοι ότι μπορεί τα πρώτα μοντέλα να είναι πάλι ελλατωματικά.

 

Το πιο σωστό πράγμα το είπε ο nm96027 από το adslgr και παραθέτω μια φράση:

Το ηθικό δίδαγμα στην ιστορία είναι πως τα θαύματα του marketing και του design έχουν ένα όριο και ένα τέλος. Όταν αντιμετωπίζεις ένα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ πρόβλημα, δεν μπορείς να το λύσεις με τα ίδια τεχνάσματα που σου έχουν μάθει οι διαφημιστές και οι designers.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πολλοί έχετε ψύχωση με την Apple. :P

 

Δηλαδή τι να πω... βγαίνει και λέει ναι, υπάρχει πρόβλημα αλλά όχι στο βαθμό για τον οποίο φημολογείται. Παρ' όλα αυτά δίνουν τη θήκη που λύνει το πρόβλημα δωρεάν. Αν δεν είσαι ικανοποιημένος, το δίνεις πίσω και παίρνεις τα λεφτά σου. Δηλαδή τι πιο υπεύθυνο από αυτό; Μιλάμε για full-refund.

 

Σίγουρα θα διορθωθεί στις επόμενες παρτίδες. Αλλά μέχρι τότε κάνει το καλύτερο που θα μπορούσε: επιστροφή χρημάτων. Εκτός κι αν έπρεπε να δίνουν και κάνα Civic Type-R για ηθική αποζημίωση... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έιμαι εναντίων της Apple αλλά όταν πλασάρεις ένα προιόν ώς τηλέφωνο και το μόνο που δεν κάνει είναι να μπορείς να τηλεφωνείς . . Τότε κάτι πάει λάθος ..

 

Η Apple δέν είναι τυχαία εταιρεία αλλά σίγουρα χωρίς το σωστό marketing με τα προιόντα της δεν θα έφτανε εδώ που είναι σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη το ξεφτιλίζουμε παιδιά το 0.5% αυτών που πήρανε iphone4 γκρίνιαξε οτι πέφτει το σήμα αν το πιάσεις με συγκεκριμένο τρόπο!..υπάρχουν άλλοι που δε κατάλαβαν τπτ απολύτως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...