Προς το περιεχόμενο

site διαφημίσεις εφορία


nikos00000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω site τουριστικού ενδιαφέροντος και έχω περίπου 2500 μοναχικούς επισκέπτες, υπάρχουν ads που πληρώνουν πολύ καλά, γενικά τα ads του τουρισμού δεν πληρώνουν καλά, το πόσο των 1000€ ανα έτος δεν είναι μεγάλο για τις επισκέψεις που εχω, θα έπρεπε να ήταν πιο πολλά.

Όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω όντως στο εξωτερικό είναι καλύτερα τα πράματα.

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είναι ένα site που έχει μια webcam ( όχι τις πλακας webcam, mobotix 1100€ ) σε ένα πολύ δημοφιλή τόπο, είναι λογικό να έχω τόση επισκεψιμότητα, κάποια αλλά έχουν πιο πολλούς, μην με ρωτάτε πιο site είναι, έχω τους λόγους μου που δεν θέλω να πω.

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένα site που έχει μια webcam ( όχι τις πλακας webcam, mobotix 1100€ ) σε ένα πολύ δημοφιλή τόπο, είναι λογικό να έχω τόση επισκεψιμότητα, κάποια αλλά έχουν πιο πολλούς, μην με ρωτάτε πιο site είναι, έχω τους λόγους μου που δεν θέλω να πω.

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

 

Κατι σαν αυτο εδω δηλαδη.

http://www.mykosmos.gr/loc_mk/webcams.asp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα πιστευω. Εαν τα λεφτα δεν ειναι καλα, καλυτερα να μην βαζεις ads.

 

Ειναι αηδια να βλεπεις οτι το πρωτο extension που κατεβαζουν οι χρηστες για τους browsers τους ειναι το adblock. :-(.

 

Τα λεω αυτα ως χρηστης που ειμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα μια φορά μια σελίδα που μου έβγαζε από τις διαφημίσεις περίπου 40€ την μέρα αλλά τα έξοδα της σελίδας ήταν πιο πολλά οπότε την εκλεισα ( μ....α έκανα γιατί υπήρχε άλλος τρόπος ).

Μπορεί να χαλάνε την εμφάνιση του κάθε site αλλά άμα το κέρδος είναι καλό αξίζει ο κόπος, φυσικά θέλει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ δουλειά και υπομονή.

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι υπέρ των διαφημίσεων σε ιστοσελίδες αρκεί να μην είναι ενοχλητικές και πολλές.Δεν είναι κακό αν καλύπτουν μερικά έξοδα συντήρησης ακόμη κι αν δίνουν κέρδος στον ιδιοκτήτης της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...