Προς το περιεχόμενο

Χειρότερη Ταινία


wOOzY

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aγαπημένη μου χειρότερη ταινία το The Final Sacrifice, την MST3K έκδοση, την οποία και βλέπω κάθε χρόνο.

Zap Rowsdower, away!!!

Rowsdower Riff GIFs: Best of The Final Sacrifice MST3K - i wonder if there's beer on the sun

Rowsdower Riff GIFs: Best of The Final Sacrifice MST3K - i forgot the liquor store closes at 8

Επεξ/σία από panther_512
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 330
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νταξ δε νομίζω ότι είναι του 3 (IMDb) οι περισσότερες.

Γύρω στο 5άρι παίζουν.

Εδώ υποτίθεται ότι λέμε για τις απολύτως χειρότερες, τα εκτρώματα, όχι τις αδιάφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χειροτερες ταινιες ειναι τα epic movie/meet the spartans/disaster movie/Superbabies: Baby Geniuses 2/Son of the Mask/Elf Bowling the Movie: The Great North Pole Elf Strike. Τα scary movie τουλαχιστον τα πρωτα 2 βλεπονται αν και αυτα ειναι κατω απο 6. Οι ταινιες που ανεφερα ομως πανε κατω απο 2 ακομα και 1. 

Επισης θα βαλω μεσα και ολες αυτες τις ταινιες που προσπαθουν να αντιγραψουν μεγαλα blockbusters και βγαινουν παντα λιγο πριν το επισημο release αυτων ωστε να ξεγελασουν τον κοσμο και να τις κατεβασει. Απορω γιατι βγαινουν τετοια εκτρωματα.

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ξέρω πολλοί θα γελάσετε αλλά η χειρότερή μου είναι ο Πολίτης Κάϊν.Ίσως και να είμαι βλάκας και να μην κατάλαβα το νόημα.Ξέρω έχει βγει μια από τις καλύτερες όλων των εποχών αλλά μαζί με ένα φίλο που την είδαμε παρέα , βρίζαμε αυτόν που μας την πρότεινε.

Καλύτερη ever που την έχω δει πάνω από 15 φορές και την ξαναβλέπω άνετα : The Shawshank Redemption

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς τον Πολίτη Κέιν, μάλλον άλλο περιμένατε να δείτε και άλλο είδατε, εξού και η απογοήτευση.

Σε τέτοιες περιπτώσεις καλό είναι πριν (αλλά και μετά) την προβολή να διαβάζουμε 2-3 κριτικές, σε πολλές περιπτώσεις μας ανοίγουν τα μάτια, χωρίς να είναι υποχρεωτικό να ταυτιστούμε με αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
10 minutes ago, tarantules said:

Ξέρω πολλοί θα γελάσετε αλλά η χειρότερή μου είναι ο Πολίτης Κάϊν.Ίσως και να είμαι βλάκας και να μην κατάλαβα το νόημα.Ξέρω έχει βγει μια από τις καλύτερες όλων των εποχών αλλά μαζί με ένα φίλο που την είδαμε παρέα , βρίζαμε αυτόν που μας την πρότεινε.

Χειρότερη κι από το Perfect Pickup?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Thresh είπε

Χειρότερη κι από το Perfect Pickup?

Δεν την εχω δει τη συγκεκριμενη.Παραγγελια ειναι για φιλο γι αυτο ψαχνω και υποτιτλους σε Ελληνικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/1/2021 στις 11:21 ΠΜ, panther_512 είπε

Aγαπημένη μου χειρότερη ταινία το The Final Sacrifice, την MST3K έκδοση, την οποία και βλέπω κάθε χρόνο.

Zap Rowsdower, away!!!

Rowsdower Riff GIFs: Best of The Final Sacrifice MST3K - i wonder if there's beer on the sun

Rowsdower Riff GIFs: Best of The Final Sacrifice MST3K - i forgot the liquor store closes at 8

Για αυτήν την ταινία υπάρχουν subs, έστω και αγγλικοί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...