Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αφορμή το χθεσινό debate για το πλήθος των συγκεντρωμένων στο Σύνταγμα, με ποιο τρόπο η αστυνομία μετράει κ βγάζει το νούμερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Το παρόν νήμα είναι για ερωτήσεις οι οποίες επιδέχονται σύντομη απάντηση και δεν καλύπτονται από ειδική ενότητα του insomnia.

 

Επομένως, απορίες για modem, routers κτλ. καλό είναι να διατυπώνονται στην ειδική ενότητα.

 

Ξαναδιαβάστε το πρώτο μήνυμα στο νήμα, όπου ο paredwse εξηγεί σαφέστατα το πλαίσιο.

 

Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καμία "λογοκρισία". Το νήμα έχει συγκεκριμένο σκοπό, και αυτός οπωσδήποτε δεν είναι η ανταλλαγή σχολίων για το πόσο κάνουν οι καφέδες στη Θεσσαλονίκη. Υπάρχει ΟΟΤ γι' αυτές τις συζητήσεις (εσχάτως αποκτήσαμε και θηλυκή εκδοχή), εκεί γράφετε ό,τι θέλετε (μέσα στα πλαίσια των κανονισμών).

 

Για οποιαδήποτε άλλη διευκρίνιση, παρακαλώ με pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.ψαχνω site για να βαλω καποια πραγματα που θελω να πουλησω.ξερετε καποιο??στο insomnia δεν κολλαει να τα βαλω με τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να διαγράψω τον λογαριασμό μου εδώ στο ινσόμνια ; Δεν βρήκα κάτι σχετικό (ή το παραείδα μάλλον :-( )

nop

 

Καλά ακόμα δεν ήρθες και θες να μας αφήσεις; :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nop

 

Καλά ακόμα δεν ήρθες και θες να μας αφήσεις; :-(

 

woah αυτό όντως το παραείδα...

Ε εντάξυ..ξέρω και εγώ...θα δούμε :-) .Ευχαριστώ για την απάντηση πάντως :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχω σε λογαριασμο τραπεζας 1-2 ευρω και τον αφησω ανενεργο για χρονια παιζει κανα προβλημα?(χεστηκα αν χαθουν τα 1-2 ευρω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα σκουπιδια τελικα τι παιχνιδι παιζετε? Γιατι σταματησαν να δουλευουν οι σκουπιδιαρηδες, και τωρα που κριθηκε παρανομη η απεργια τους, γιατι ακομα να ξεκινησουν να τα μαζευουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...