Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είμαι φοιτητής. έχω πασο κανονικά δλδ. μπορώ να βγάλω μηνιαία κάρτα στο κτελ? μιλάω για υπεραστικό οχι οασα.

αν ξέρει κανένας και έχει. μη παω τσαμπα τη δευτέρα...

 

Κοιτα δεν ξερω για μηνιαια καρτα παντως για κανονικη διαδρομη εχει 25% εκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είμαι φοιτητής. έχω πασο κανονικά δλδ. μπορώ να βγάλω μηνιαία κάρτα στο κτελ? μιλάω για υπεραστικό οχι οασα.

αν ξέρει κανένας και έχει. μη παω τσαμπα τη δευτέρα...

Αν εννοείς για Πάτρα-Αίγιο, ναι υπάρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να βγω πειραιως 180

υπαρχει εξοδος αττικης εκει κοντα η balls?

 

Αν εννοείς έξοδο από Αττική οδό, BALLS. Πρέπει να διασχίσεις σχεδόν όλη τη λεωφόρο Κηφισού για να φτάσεις στην Πειραιώς.

 

 

Τσέκ δις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει φιλτρο νερου ενεργου ανθρακα που να μπαινει σαν εξαρτηματακι σε οποιαδηποτε βρυση γρηγορα και ευκολα;

ή πρεπει να παρεις ολοκληρο συστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου έχουν στείλει από εξωτερικό κάποιο γράμμα στη σωστή διεύθυνση αλλά έχουν βάλει λάθος όνομα παραλήπτη, αυτό θα έρθει κανονικά στο σπίτι, και απλά θα το αφήσουν ή στέλνονται με βάση και το όνομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν μου έχουν στείλει από εξωτερικό κάποιο γράμμα στη σωστή διεύθυνση αλλά έχουν βάλει λάθος όνομα παραλήπτη, αυτό θα έρθει κανονικά στο σπίτι, και απλά θα το αφήσουν ή στέλνονται με βάση και το όνομα?

Θα ερθει κανονικα. Εστω πως εισαι φιλοξενουμενος σε ενα σπιτι. Παλι μπορεις να δεχθεις αλληλογραφια ακομα κι αν δεν εχει το ονομα σου στο σπιτι/κουδουνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ζελε και η κρεμες περιποιησεις εχουν ημερομηνια ληξεως?Αν ας πουμε βρεςι καποιο τετοιο προιον μετα απο 2 χρονια θα κανει την δουλεια του, η θα χουν διαλυθει μεχρι τοτε τα συστατικα του? Ας πουμε ξερω πως το αντιηλιακο δεν προστατευει και τοσο καλα τον επομενο χρονο και απο ενα σημειο και μετα δεν προστατευει καθολου. ΜΕρικα αναφερουν πανω και ημερομηνια ληξεως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περισσοτερα απο αυτα εχουν πισω ενα σχεδιακι σαν ανοιγμενο κουτακι που λεει μεσα τους μηνες...πχ.12!Μετα το περας τους μαλλον χαλανε τα συστατικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ξερει κανεις πως λεγοντα τα μανιταρια χρησιμοποιουν τα fast foodκτλπ?

Αυτα εδω λεω...

%CF%83%CF%86%CE%BF%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CF%84%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CE%BC%CF%80%CE%AD%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CF%84%CE%AC%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CF%84%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%B9%CE%AD%CF%81%CE%B1.jpg

 

Αυτά λογικά είναι τα button mushrooms ή champignon (Agaricus bisporus) και, από όσο γνωρίζω, είναι το λεγόμενο λευκό ή κοινό μανιτάρι. Είναι γνωστό και με άλλες ονομασίες (πρόβειο, ας πούμε). Ο προσδιορισμός "Αγαρικό" δε χρησιμοποιείται για το συγκεκριμένο, αλλά για άλλα (δηλητηριώδη, ορισμένα) συγγενικά μανιτάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...