Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Χαλασμένο μηχανημα ή καποιο πρόβλημα με το λογαριασμο; Εχω την εντυπωση ότι πήγα κάτω από 800 ενώ ηταν 1500..

Δεν εχω ιδεα γιατι ειπε πως δοκιμασε και τα 2 διαθεσιμα ΑΤΜ ενω ειχε χρηματα μεσα. Πιθανολογω πως ισως να μην ειχαν χρηματα. Αλλα επειδη το ρωτησες κι εσυ ειπα μηπως εχει προβλημα γενικα το δικτυο της ΕΤΕ or something :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mάλλον η κάθε τράπεζα έχει δικά της όρια.. Η πειραιώς έχει 600 ευρώ από οτι ειδα.. Η Alpha 700-800?

 

Δεν εχω ιδεα γιατι ειπε πως δοκιμασε και τα 2 διαθεσιμα ΑΤΜ ενω ειχε χρηματα μεσα. Πιθανολογω πως ισως να μην ειχαν χρηματα. Αλλα επειδη το ρωτησες κι εσυ ειπα μηπως εχει προβλημα γενικα το δικτυο της ΕΤΕ or something :)

 

Α, παιζει... Μια φορά την είχα πατήσει και γω με την Εθνικη γιατι ανοιξα το λογαριασμό για να μπαινει εκει ο μισθος μου και έπρεπε να επιλέγω λογαριασμό οψεως και όχι ταμιευτηριου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά κι έναν καιρό την είχα πατήσει και γω με την Εθνικη γιατι ανοιξα το λογαριασμό για να μπαινει εκει ο μισθος μου και έπρεπε να επιλέγω λογαριασμό οψεως και όχι ταμιευτηριου..

 

Fix που σε λίγα χρόνια θα έχει άλλη αξία :-)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@^: Χμ, παίζει και να ναι ανάλογα τον λογαριασμό, νομίζω; Ή αν έχεις ορίσει εσύ κάποιο διαφορετικό όριο; Απλά θυμάμαι ότι από alpha έτρωγα πόρτα στα 600€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@^: Χμ, παίζει και να ναι ανάλογα τον λογαριασμό, νομίζω; Ή αν έχεις ορίσει εσύ κάποιο διαφορετικό όριο; Απλά θυμάμαι ότι από alpha έτρωγα πόρτα στα 600€.

 

δεν ξέρω. Δεν έχω ορίσει τίποτα εγώ. Πριν λίγες μέρες στην άλφα ξεκίνησα να ζητάω από 1200 και κατέβαινα 100 κάθε φορά, μου έδωσε 800. Ομοίως η Κύπρου έδωσε 1000. Απλοί λογαριασμοί ταμιευτηρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

metro για αεροδρόμιο? λειτουργεί?

επείγον!

Ναι.

 

@lefter: Παίζει να χα ορίσει εγώ κάτι (αν υπήρχε δυνατότητα / λογαριασμός μισθοδοσίας). Πάνε χρόνια και δε θυμάμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η άλφα έχει 800

η ΕΤΕ 900 (έχει καιρό όμως, μπορεί να άλλαξε)

η Κύπρου 1000

 

εγω πριν απο 3 βδομαδες εβγαλα 1200 ευρω απο ΑΤΜ της εθνικης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω που θα ρωτουσα το ιδιο. Πηγε μια φιλη να βγαλει 50 ευρω και δεν μπορεσε. Τι παιζει? Σε Εθνικη.

 

Είναι απλό. Δεν είχε μέσα 50€ και το μήνυμα που βγάζει σου λέει επέλεξε άλλο διαθέσιμο ποσό. αν επέλεγε 40 ή 60 θα τα έπαιρνε σε 20€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος πολίτης ΕΕ χάσει ταξιδιωτικά έγγραφα και πρέπει να ταξιδέψει σε χώρα ΕΕ μέσα σε λίγα 24ωρα και δεν βρει προξενείο της χώρας του ανοιχτό, τι είδους διαδικασία πρέπει να κινήσει για να μπορέσει να γυρίσει στη χώρα του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...