Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί, υπάρχουν ειδικά ATM για να κάνεις χρήση του ΔΙΑΣ; Είχα την εντύπωση ότι από οποιοδήποτε ATM τράπεζας που συμμετέχει στο ΔΙΑΣ μπορείς με την κάρτα σου από άλλη τράπεζα να κάνεις ανάληψη, αρκεί η τράπεζά σου να συμμετέχει επίσης στο ΔΙΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, υπάρχουν ειδικά ATM για να κάνεις χρήση του ΔΙΑΣ; Είχα την εντύπωση ότι από οποιοδήποτε ATM τράπεζας που συμμετέχει στο ΔΙΑΣ μπορείς με την κάρτα σου από άλλη τράπεζα να κάνεις ανάληψη, αρκεί και η τράπεζά σου να συμμετέχει επίσης στο ΔΙΑΣ.

 

Τότε δικό μου λάθος. Νόμιζα ότι είναι ξεχωριστά ναι. :-)

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να συμπληρώσω, όλες οι μεγάλες-γνωστές τράπεζες συμμετέχουν στο ΔΙΑΣ. Εθνική, Αγροτική, Εμπορική, Alpha Bank, Eurobank, Citibank, Πειραιώς, μπλα, μπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διατραπεζικό συστημα. Μια χρήση του ειναι να μπορεις να βγάλεις χρήματα από μια τράπεζα της Αλφα π.χ. ενω εχεις λογαριασμό στην Εθνικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιλαμε για κυριλέ εστιατόριο στην Ικτίνου... ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΣΕΛΕΡΖ???

 

Δεν εχω φάει αλλα ενα 20αρι το ατομο χωρίς ποτο το εχεις σταξει χαλαρα.

 

---------- Προσθήκη στις 16:37 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:35 ----------

 

βλέποντας το σαιτ μάλλον λίγα ειπα.. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Υπάρχει εναλλακτικος αριθμός για τον συντομο κωδικό του 184; είμαι σε εναλλακτικό παροχό και ψαχνω το τηλεφωνο του στυλ 210- 00 00184 αλλά δεν το βρίσκω πουθενα στο νετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σιγουρα; μην μου βγει κανας κυρ μητσος!

 

δυστυχως δεν είναι αυτός ο αριθμός! βουίζει συνέχεια σαν να μην υπάρχει.

Επεξ/σία από kallair
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...