Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πως πάω στο νοσοκομείο α.συγγρος από το Σύνταγμα?

 

Μετρό μέχρι Ευαγγελισμό και περπατάς προς το Χίλτον. Περνάς το Χίλτον (πηγαίνοντας προς Κάραβελ) και βλεπεις το νοσοκομείο στο αριστερό σου χέρι. 7 λεπτά περπάτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως ενοεις κλασματικη αποσταξη; γτ για αποστειρωση πρωτη φορα το ακουω

 

Οχι!! Την αποσταξη και εγω την ξερω!! Απλα ειχα μια κουβεντα με εναν φιλο και μου είπε για κλασματικη αποστειρωση..Πολυ κουλο μου φάνηκε!!!!!!! Πρωτη φορα το ακουω κ εγω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρεις το 31 (απο την πλευρά της Καμάρας που πηγαίνει προς Αριστοτέλους και θα σταματήσεις μια στάση μετά την Βίλκα (1-2 στάσεις μετά τα δικαστήρια, δεν γίνεται να την χάσεις), ή πές και στον οδηγό πως θέλεις να πάς στην Αποθήκη του Μύλου και θα σου πεί αυτός που να κατέβεις.

Η στάση πρέπει να λέγεται Ιχθυόσκαλα αν δεν κάνω λάθος. Η αποθήκη είναι στον πρώτο παράλληλο δρόμο απο εκεί που σε αφήνει το Λεωφορείο. Ρωτάς βασικά κάποιον μόλις σταματήσεις και σίγουρα θα σου πεί. Γενικά μόλις δείς βίλκα σταματάς είτε εκεί είτε στην επόμενη στάση. Η βίλκα είναι ακριβώς απέναντι απο το jumbo στο λιμάνι. Παρασκευή παίζει ο Μιλτιάδης Πασχαλίδης αν έχει κάποια σημασία αυτό :P

 

Αντιγράφω απο το οφτόπικ απο όπου και έγινε η μεταφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...