Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω κάτι..Πήρα μια τηλεόραση το Σαββατο 430€ LG απο το ΠΛΑΙΣΙΟ και μόλις εφτασα σπίτι και την άνοιξα διαπίστωσα οτι από κάτω ή κούτα ήταν κομμένο το σιλοτειπ.Μέτα την ανοιξα την έβγαλα απο την κούτα ,έβγαλα τις προστατευτικες ζελατίνες και την έβαλα να παίξει.Και ρωτάω μπορώ να την γυρίσω πίσω? (λόγο οτι ήταν ανοιχτή απο κάτω)και να τους ζητήσω να μου δώσουν μια σφραγισμένη?Η τηλεόραση δεν έχει κάποιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το METROPOLIS που είναι; :)

 

Δίπλα απο την Αριστοτέλους αν θές να πάς να πάρεις εισιτήρια. Αριστοτέλους με τσιμισκή συγκεκριμένα, δυο μαγαζιά παραδίπλα. Απέναντι σχεδόν απο το καινούριο public στο κέντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίπλα απο την Αριστοτέλους αν θές να πάς να πάρεις εισιτήρια. Αριστοτέλους με τσιμισκή συγκεκριμένα, δυο μαγαζιά παραδίπλα. Απέναντι σχεδόν απο το καινούριο public στο κέντρο.

Ευχαριστώ .... θα πάω αργότερα να τα βρω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι..Πήρα μια τηλεόραση το Σαββατο 430€ LG απο το ΠΛΑΙΣΙΟ και μόλις εφτασα σπίτι και την άνοιξα διαπίστωσα οτι από κάτω ή κούτα ήταν κομμένο το σιλοτειπ.Μέτα την ανοιξα την έβγαλα απο την κούτα ,έβγαλα τις προστατευτικες ζελατίνες και την έβαλα να παίξει.Και ρωτάω μπορώ να την γυρίσω πίσω? (λόγο οτι ήταν ανοιχτή απο κάτω)και να τους ζητήσω να μου δώσουν μια σφραγισμένη?Η τηλεόραση δεν έχει κάποιο πρόβλημα.

 

μπορείς μέσα σε ένα μικρό περιθώριο να την γυρίσεις για οποιονδήποτε λόγο. Αν δεν βαριέσαι κιόλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι!! Την αποσταξη και εγω την ξερω!! Απλα ειχα μια κουβεντα με εναν φιλο και μου είπε για κλασματικη αποστειρωση..Πολυ κουλο μου φάνηκε!!!!!!! Πρωτη φορα το ακουω κ εγω!

 

http://www.worldlingo.com/ma/enwiki/el/Inspissation

http://en.wikipedia.org/wiki/Inspissation

google is your best friend :P

 

κξησδκφξγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τι σημαινουν τα αρχικα ΦΕΚ?

 

Εφημεριδα της Κυβερνησεως.. αλλα δεν κολλαει!

Φύλλο Εφημερίδας Κυβερνήσεως

 

Εντωμεταξύ ντάξει έτυχε και το 'ξερα αλλά και στο google που το 'βαλα, τρίτο αποτέλεσμα βγήκε, πιο πολύ ώρα σου πήρε να ποστάρεις εδώ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς μέσα σε ένα μικρό περιθώριο να την γυρίσεις για οποιονδήποτε λόγο. Αν δεν βαριέσαι κιόλας

 

Μόλις επικοινώνησα με τον υπευθυνο το καταστηματος κ μου είπε οτι αφου παίζει κανονικα και δε λείπει τίποτα απο μέσα δε γίνεται να την επιστρεψω.Και μου είπε οτι συμβαίνει μερικές φορές αυτό επειδή καποιοι υπάλληλοι κοιτάνε να δουν αν υπάχει το μανουαλ μέσα κ κατι μπαρουφες.τελοσπαντων αφου παιζει καλα η tv δν με νοιαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επικοινώνησα με τον υπευθυνο το καταστηματος κ μου είπε οτι αφου παίζει κανονικα και δε λείπει τίποτα απο μέσα δε γίνεται να την επιστρεψω.Και μου είπε οτι συμβαίνει μερικές φορές αυτό επειδή καποιοι υπάλληλοι κοιτάνε να δουν αν υπάχει το μανουαλ μέσα κ κατι μπαρουφες.τελοσπαντων αφου παιζει καλα η tv δν με νοιαζει.

 

εγώ ξέρω ότι και το χρώμα να μην σου αρέσει, άνετα μπορείς να την επιστρέψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλακειες σου είπε. μεσα σε διαστημα 7 ημερών έχεις δικαίωμα να επιστρέψεις το προιόν αρκεί να είναι στην αρχική του κατάσταση και αριστη η συσκευασια. κανα usb μόνο που είναι χαρτινη η συσκευασια και δεν μπορεις να μην την σκίσεις για να το ανοιξεις. μόνο αυτά δεν μπορείς να επιστρέψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άντε και ΦΕΚ ΓΙΟΥ ρε.

 

Ξέρει κανείς πόση ώρα ΑΚΡΙΒΩΣ χρειάζεται να βράσω το αυγό έτσι ώστε το ασπράδι να στερεοποιηθεί εντελώς, αλλά ο κρόκος να παραμείνει πλήρως υδαρής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτα σε βραστο νερο λογικα θα ειναι αυτο που θες. Κανε μια τρυπα με μια καρφιτσα στον κωλο του αυγου για να μην σπασει το κέλυφος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω το κονε και σε μενα, οχι μονο στον τζεισο

 

---------- Post added at 17:57 ---------- Previous post was at 17:55 ----------

 

βασικα ακυρο, καντα 6 τα λεπτα, τα 3 θα ειναι πολυ λιγα για αυτο που θες. Οταν τα βγαλεις απο το νερο βαλτα μεσα σε κρυο νερο για 1 λεπτο και θα εισαι κουκλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...