Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ό,τι θες βάζεις. Μουτζούρα, χ, κουκίδα... Αρκεί να δει η μηχανή που μάρκαρες. Το δελτιάκι που συμπληρώνεις άλλωστε πάει για πέταμα. Το απόκομα της μηχανής είναι που ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι για Αγγλική φιλολογία (στην Αγγλία), έκτος από τις εξετάσεις που θα πρέπει να κάνω για την γλώσσα χρειάζεται και κάποιος βαθμός απολυτηρίου ή κάτι άλλο;

 

Βαθμος απολυτηριου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορώ να στείλω λινκ απο youtube σε κάποιον και να ξεκινάει απο συγκεκριμένο λεπτό που θέλω εγώ και όχι απο την αρχή?

 

http://www.youtubetime.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω τι σπαστικό είναι όταν δε σου εμφανίζει το αποτέλεσμα που θες το google. σε ένα φάκελο,που γράφουμε τον αποστολέα και που τον παραλήπτη? έχει σημασία πως θα γράψω την διεύθυνση? δηλαδή τα γράφω έτσι

Όνομα

Οδός-Αριθμός

Πόλη-ΤΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο κινητο με android προσπαθω να κανω log-in στον premium λογαριασμο του rapidshare αλλα αρνειται πεισματικα. Κανω κατι λαθος ή απλα εχει φαει κολλημα?

Επισης ειναι η μονη σελιδα που δεν μου την φορτωνει ολοκληρη. Λειπει ενα 20% απο την δεξια μερια.

Επειδη ειμαι ασχετος σε ο,τι αφορα στο android, παλευω αδικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Απο κινητο με android προσπαθω να κανω log-in στον premium λογαριασμο του rapidshare αλλα αρνειται πεισματικα. Κανω κατι λαθος ή απλα εχει φαει κολλημα?

Επισης ειναι η μονη σελιδα που δεν μου την φορτωνει ολοκληρη. Λειπει ενα 20% απο την δεξια μερια.

Επειδη ειμαι ασχετος σε ο,τι αφορα στο android, παλευω αδικα?

 

Ποια συσκευη εχεις και με ποιον browser το προσπαθεις? Εμενα με default του galaxy δεν εχει προβλημα το rapidshare (οχι premium), αλλα με opera mini μπλοκαρει. Κατεβασε τον dolphin και δοκιμασε με αυτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

athens voice μπορω να βρω στα carrefour;

 

αν οχι, που αλλου (συγκοινωνιες δεν χρησιμοποιω,

αλλα την πετυχα σε μια γνωστη πιτσαρια την παρασκευη κ

θα μ'αρεσε να την διαβαζω καλο, νεανικο φυλλαδιακι);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...