Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγω έχω ένα μεταχειρισμένο samsung omnia i900 16 GB αγορασμένο πέρυσι τον Νοεμβριο 2009 έχει εγγυηση ,είναι γρατσουνισμένο,η μπαταρία του κρατάει 2 μέρες,έχει κ πενάκι.Πόσο θα μπορούσα να το πουλήσω?Το χα πάρει 630€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Και εγω έχω ένα μεταχειρισμένο samsung omnia i900 16 GB αγορασμένο πέρυσι τον Νοεμβριο 2009 έχει εγγυηση ,είναι γρατσουνισμένο,η μπαταρία του κρατάει 2 μέρες,έχει κ πενάκι.Πόσο θα μπορούσα να το πουλήσω?Το χα πάρει 630€

 

Γυρω στα 150 ευρω. Κοινως σκοτωμα, εγω θα το κρατουσα για backup.

Και να εξηγησω. Το λειτουργικο ειναι νεκρο. Η συσκευη per se δεν εχει τρελες δυνατοτητες. Ειναι γρατζουνισμενη.

Ενα μεταχειρισμενο HD2 (το καλυτερο wm) νομιζω πωλειται γυρω στα 300 ευρω σε καλη κατασταση. Οποτε αλλα wm κινητα καλυτερα απο το omnia προφανως θα ειναι κατω απο 250 με 300 (νομιζω πως το omnia lite καινουριο εχει κοντα στα 200). Αρα καταλαβαινεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος να μου πει σίγουρα για το ποιοί ψηφίζουν σε αυτές τις εκλογές;

Ολοι οι 92άρηδες μπορούν να ψηφίσουν ή πρέπει να έχεις κλείσε τα 18;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την αίσθηση πως αυτές οι ερωτήσεις είναι καλύτερα να γίνονται σε εξειδικευμένα νήματα κινητής τηλεφωνίας.

 

Έχεις δίκιο. Και εγώ το σκέφτηκα, αλλά μια -δυο απαντήσεις και καλύπτεσαι. Εγω π.χ είμαι καλυμμένος. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Γνωρίζει κάποιος να μου πει σίγουρα για το ποιοί ψηφίζουν σε αυτές τις εκλογές;

Ολοι οι 92άρηδες μπορούν να ψηφίσουν ή πρέπει να έχεις κλείσε τα 18;

 

http://www.ypes.gr/Services/eea/eeagr/eea.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το χαρτι της καταταξης αμα παω σε δημοσιο/στρατιωτικο νοσοκομειο βγαζω ακτινογραφια.

α) Ειναι δωρεαν?

β) Μου δινουν προτεραιοτητα και ξεμπερδευω σχετικα γρηγορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Με το χαρτι της καταταξης αμα παω σε δημοσιο/στρατιωτικο νοσοκομειο βγαζω ακτινογραφια.

α) Ειναι δωρεαν?

β) Μου δινουν προτεραιοτητα και ξεμπερδευω σχετικα γρηγορα?

 

α) Δωρεάν, ναι

 

β) Καμία απολύτως προτεραιότητα, υπό κανονικές συνθήκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που παίρνω την βεβαίωση ότι είμαι πάνω από 200 χιλιόμετρα μακριά από τον τόπο που ψηφίζω?

Ευχαριστώ.

 

Απο αστυνομικό τμήμα.

 

Δεν έχω ακουσει ποτέ να έχει ζητηθεί ή να χρειάζεται. Ο νόμος της υποχρεωτικής ψήφου έχει καταστεί ουσιαστικά ανενεργός. Δες τα ποσοστά αποχής. Το 40% είναι 200 χλμ μακριά απο εκεί που ψηφίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κάποιος είναι υπό διορισμό (με το φεκ δημοσιευμένο και το συστημένο στο χέρι) και μεθαύριο προκυρηχθούν εθνικές εκλογές, μπορεί να παρουσιαστεί να ορκιστεί ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχει υπογραφει ο διορισμος μπορει. Οταν προκυρησσονται εκλογες παγωνουν οι υπογραφες των διορισμων. Στην περιπτωση σου, δε νομιζω οτι υπαρχει προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...