Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αύριο ο προαστιακός Αθήνα Χαλκίδα λειτουργεί?

κάτι ακουγόταν για απεργίες

Ο προαστιακός εξακολουθεί ν απεργεί.

Ανακοινώνεται ότι, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Παρασκευή (25, 26, 27, και 29 Οκτωβρίου) Ο Προαστιακός σιδηρόδρομος δεν θα εκτελεί δρομολόγια λόγω της συμμετοχής του στις 24ωρες απεργίες της Π.Ο.Σ. Επίσης θα υπάρχουν καταργήσεις δρομολογίων το βράδυ της Κυριακής και το βράδυ της Πέμπτης (24, 28 Οκτωβρίου).

http://www.oasa.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν φοιτητικά γυμναστήρια στην Αττική? Και αν είναι δωρεάν? κι αν μπορώ εγώ που δεν είμαι φοιτητης να πάω?

 

Υπάρχουν, είναι δωρεάν αλλά εσύ που δεν είσαι φοιτητής ΔΕΝ μπορείς να πάς, γιατί βγάζεις μια κάρτα για την οποία πρέπει να έχεις φοιτητική ταυτότητα.

 

 

Θές να καταχραστείς τα λεφτά του δημοσίου και να φας τις θέσεις των πτωχών φοιτητών, ε ΑΛΗΤΗ φραγκάτε του ΙΕΚ; ;ρ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις ομως υπάρχουν γυμναστήρια του δήμου.

Που αν δεν ειναι δωρεάν, πρέπει να ειναι αρκετα φτηνά. (δεν ξερω που - πως κλπ)

 

Στο δημοτικό γυμναστήριο Ηρακλείου θέλουν εξετάσεις, δεν ξέρω για εκεί, υπόψιν δηλαδή Γιάσονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.

Τι γινεται σε περιπτωση που χαθει το καρτελακι με το ΑΜΚΑ? Βγαινει νεο, ή δεν χρειαζεται?

 

Αν το έχεις σημειώσει αλλού το νούμερο δεν χρειάζεσαι τίποτε άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Αν το έχεις σημειώσει αλλού το νούμερο δεν χρειάζεσαι τίποτε άλλο.

 

Παλι καλα. Ευτυχως εχω και τα αυτοκολλητακια. Thanks :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ζήτησαν φωτοτυπία επικυρωμένη του πτυχίου Lower.

Την επικύρωση που την κάνω; Μπορώ να την κάνω και σε κάποιο Κ.Ε.Π.;

 

Αν ζήτησαν απλά επικυρωμένο φωτοαντίγραφο, δε χρειάζεται δικηγόρο. Βγάζεις μια φωτοτυπία του πτυχίου σου και πας σε ένα ΚΕΠ με την ταυτότητα και το πρωτότυπο πτυχίο και η υπάλληλος βάζει τη σφραγίδα της "ακριβές φωτοαντίγραφο"- υπογραφή και τέρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι για Αγγλική φιλολογία (στην Αγγλία), έκτος από τις εξετάσεις που θα πρέπει να κάνω για την γλώσσα χρειάζεται και κάποιος βαθμός απολυτηρίου ή κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...