Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα αρχίσει ένα νέο save αλλά το άφησα... με ψήνεις να ξεκινήσω ένα καινούργιο δοκιμάζοντας το δικό σου setup. Βέβαια έχω amd 7950 αλλά με 1080p ανάλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα αρχίσει ένα νέο save αλλά το άφησα... με ψήνεις να ξεκινήσω ένα καινούργιο δοκιμάζοντας το δικό σου setup. Βέβαια έχω amd 7950 αλλά με 1080p ανάλυση.

ψιλο καλα καλα θα πηγαινει αρκει να τραβαει ο cpu σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον για οποιον ενδιαφερεται το project τελειωσε

 

http://www.adslgr.com/forum/threads/933883-Skyrim-The-Modded-Project

 

 

Ουαου! Μπραβο Πανο!!! 

 

Δεν εχω παιξει ακομα το Skyrim αλλα ειναι το επομενο μολις τελειωσω το Pillars Of Eternity. Με Amd [email protected] και Asus Gtx 780 Rog σε 1080p θα τα παλεψει αυτα τα mods? Αν οχι ολα, τουλαχιστον τα μισα?

Επισης, αν γινεται, θα ηθελα να μου πεις πια ειναι τα mods που προσθετουν quest και 600 npcs.!

 

Και παλι μπραβο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουαου! Μπραβο Πανο!!! 

 

Δεν εχω παιξει ακομα το Skyrim αλλα ειναι το επομενο μολις τελειωσω το Pillars Of Eternity. Με Amd [email protected] και Asus Gtx 780 Rog σε 1080p θα τα παλεψει αυτα τα mods? Αν οχι ολα, τουλαχιστον τα μισα?

Επισης, αν γινεται, θα ηθελα να μου πεις πια ειναι τα mods που προσθετουν quest και 600 npcs.!

 

Και παλι μπραβο!

Εαν ακολουθησεις το λινκ ειναι αναλυτικα τα παντα εκει.

Στη ουσια ειναι ενα μεγαλο mod που περιλαμβανει τα παντα και δεν μπορεις να το σπασεις.

 

Ο FX θα τη κουτσοπαλεψει πιστευω αλλα εαν εχει προβλημα οπως και η 780. Εαν υπαρχει προβλημα στο link μπορει να γινει συζητηση επι του θεματος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψιλο καλα καλα θα πηγαινει αρκει να τραβαει ο cpu σου.

 

Ι-7 3770, πιστεύω ότι θα την παλέψει. Τουλάχιστον θα δοκιμάσω και θα σας πω αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος, μπράβο που κατάφερες να τρέξουν όλα αυτά μαζί! Ποστάρω και εγώ μια πρόσφατη λίστα, είναι 100% CTD/Bug free χωρίς να χρειάζεται TES5edit ή merged patch, μονο LOOT για το order και μερικά φυσικά κάνουν replace αλλα.

 

 

 

 

 

 

 

stable 60fps με όλα full in/outdoors.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος, μπράβο που κατάφερες να τρέξουν όλα αυτά μαζί! Ποστάρω και εγώ μια πρόσφατη λίστα, είναι 100% CTD/Bug free χωρίς να χρειάζεται TES5edit ή merged patch, μονο LOOT για το order και μερικά φυσικά κάνουν replace αλλα.

 

 

 

 

 

 

 

stable 60fps με όλα full in/outdoors.

 

Το ENB δεν το χρησιμοποιησες? Δεν χρειαζεται η δεν μπαινει επειδη εχεις αλλα graphic mods?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ENB/SweetFX δεν έχω, προτιμώ το vanilla αλλα έχω βάλει το ELFX για outdoors που δεν τρώει καθόλου frames και δεν αλλάζει τα χρώματα. Δεν νομίζω ότι υπάρχει conflict άμα βάλεις αλλα δεν είμαι και 100% σίγουρος. Εννοείτε φυσικά ότι στην παραπάνω λίστα είναι όλα τα mods μου οποτε κάποια από αυτά είναι τελείως προσωπικό γούστο ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ μια ελληνική μετάφραση να είχαμε... ξεκίνησαν 2-3 κατα καιρούς αλλά όλες σταμάτησαν..

 

Ένας Γαλιλαίος (σαν τα total war που μεταφράζει) μας χρειάζεται.

 

Μπράβο για τον κόπο σου και το αποτέλεσμα panoc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

 

Οπως γραφει και ενα σχολιο, την δουλεια που εχουν κανει με τα mods αποκλειεται να τη φτασει η Bethesda οσα remaster και να κανει, οποτε ειναι αδιαφορο σαν νεο. Αν ανακοινωναν ομως το Elder Scrolls VI θα γινοταν χαμος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...