Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Auto me tin camera, diwr8onetai kapws? Prospa8hsa na diabasw olo to thread alla den eida kati, kserei kanenas tpt?

Φιλε απλα πρεπει να συνηθισεις να παιζεις με keyboard + mouse ακομα και οταν εισαι πανω σε οχημα. ειτε bike ειτα αμαξι. Οχι οπως στο Vice City που με το που επαινες σε οχημα, παραταγες το mouse...

 

ρε τσακωνα θα με τρελανεις? εκει που γνωριζεις αυτην που σε θελει χοντρο, bike school ειναι? οχι για αυτοκινητα? για μηχανες?

 

Επισης, που ειναι το ψηλοτερο κτιριο του Λος Σαντος?

Που ειναι η σχολη πιλοτων?

Yπαρχει και σχολη μοτοσυκλετων (και που)? Εγω μονο για αμαξια εχω βρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Re paidia mporei kanenas na anebasei kapoy to saved game tou sthn deuterh poly San Fierro wste na to katebasw? Giati sto diko mou apo8hkeythke to paixnidi tou adelfou mou pou einai akoma sthn arxh kai konteuw na trela8w...

 

 

Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,

Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz,Plz

 

A kai opoios 8elei bghke aspros CJ

"This mod turns CJ white. Works for all clothes and in cutscenes!"

http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=53

8elei kai to img tool

oriste kai gi' auto link

http://www.spooky.nildram.co.uk/imgtool20.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ροζ πλαστικό παιχνίδι(χε,χε) επίσης μπορεί να δοθεί.Είναι και καλό όπλο.Βρίσκεται στο αστυνομικό τμήμα του Los Santos στην τουαλέτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα και πως την δινεις την ανθοδεσμη χωρις να την "κοπανησεις" ?

 

Ρε παιδια κατι ακομα, οταν παιρνεις το φορτηγακι για τις διαρρηξεις, πως βρισκεις πια σπιτια να "χτυπησεις" ? Στο Σαντος δεν το πηρα καθολου, αλλα το πηρα στο Φιερο και απλα μου λεει "ψαξε για σπιτια να διαρρηξεις" χωρις ενδειξη στο hud ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ροζ πλαστικό παιχνίδι(χε,χε) επίσης μπορεί να δοθεί.Είναι και καλό όπλο.Βρίσκεται στο αστυνομικό τμήμα του Los Santos στην τουαλέτα.

 

μιλας σοβαρα?? :-P :-P :-P :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε απλα πρεπει να συνηθισεις να παιζεις με keyboard + mouse ακομα και οταν εισαι πανω σε οχημα. ειτε bike ειτα αμαξι. Οχι οπως στο Vice City που με το που επαινες σε οχημα, παραταγες το mouse...

 

mes sthn kaula einai, exw elatwsei to mouse sensitivity teleiws kai twra den kounietai ka8olou sxedon to mouse...

an den bgei kana patch 8a to parathsw to game...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά,

άλλη μια βοήθεια παρακαλώ: ενώ βάζω τα MP3 που θέλω στο Documents and Settings\Nameless\My Documents\GTA San Andreas User Files\User Tracks\, το σύστημα αρνείται να παίξει μπάλα (=όταν είμαι μέσα σε κάποιο όχημα και επιλέξω User Track Player μου βγάζει τα κομμάτια που έχει αρχικά στο soundtrack).

 

Μήπως ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει?

 

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που λες βάζεις shortcut του φακέλου που περιέχει τα mp3's σου που θες να ακούγονται στο παιχνίδι. Μετά μέσα στο παιχνίδι πάς options--)audio options--)user tracks options--)scan user tracks και είσαι έτοιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mes sthn kaula einai' date=' exw elatwsei to mouse sensitivity teleiws kai twra den kounietai ka8olou sxedon to mouse...

an den bgei kana patch 8a to parathsw to game...[/quote']

to eixa kai ego to provlima...meiosa ligo to sensitivity kai meta ola kala!

episis girisa kai ekei pou leei gia vertical alla den ksero an exei kanei diafora!mia xara paizo pantos!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...