Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Paidai ligo asxeth erwthsh... Sto sta8mo Kdst paizei syxna ena kommataki soul, poy leei "woman, oh woman". Kserei kanenas ton titlo?? Exw porw8ei me to tragoydaki. Opoios kserei as boh8hsei...Eyxaristw

 

 

Joe Cocker - Woman to Woman (Something to Say - 1972)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Polla kala shmeia exei , egw to phra sto stathmo twn trenwn konta panw sthn diastaurwsh :) ...

 

Ναι αλλά δεν μου δίνει 6 αστέρια! Κάθομαι την στήνω από πάνω και αρχίζω και πετάω χειροβομβίδες... Μέσα σε 1 λεπτό πάω 5 αστέρια και αρχίζουν και πλακώνουν τα φορτηγά του FBI... Μέχρι εκεί όμως! Κατέστρεψα γύρω στα 50 φορτηγά FBI και σκότωσα και γω δεν ξέρω πόσους μπάτσους, αλλά δεν λέει να μου δώσει το 6ο αστεράκι! Γιατί;;; Πρέπει μήπως να περάσω καμιά άλλη αποστολή πρώτα; (είμαι στο san fierro στις αποστολές με τον γιαπωνέζο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε τσακωνα θα με τρελανεις? εκει που γνωριζεις αυτην που σε θελει χοντρο' date=' [b']bike[/b] school ειναι? οχι για αυτοκινητα? για μηχανες?

 

Επισης, που ειναι το ψηλοτερο κτιριο του Λος Σαντος?

Που ειναι η σχολη πιλοτων?

Yπαρχει και σχολη μοτοσυκλετων (και που)? Εγω μονο για αμαξια εχω βρει...

 

 

SORRYYYYYYY FILLEEEEEEEE h zesth vlepeis me varese,efaga to kolhma ,exeis dikio fisika den einai bike schoool .....einai gia amaksia....

 

TO screeshot pou akolouthei einai h gomena-batsos

 

YIANNIS-2005-jun-21-001.jpg

 

YIANNIS-2005-jun-21-002.jpg

 

 

paw na vrw kai tis alles... anameinate!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to eixa kai ego to provlima...meiosa ligo to sensitivity kai meta ola kala!

episis girisa kai ekei pou leei gia vertical alla den ksero an exei kanei diafora!mia xara paizo pantos!

RE PAIDIA TI LETE TOSO KAIRO. EMENA MOY PAIZEI KANONIKA TO GAME ME TIN KAMERA KOLLIMENI OPWS STO VICE CITY. OLOIDIA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπολεμιστές,

 

Άλλη μια ερώτηση: όταν "ψωνίζω" μια γκόμενα από το δρόμο (είμαι σε ένα αμάξι, της κορνάρω, μου λέει "do you wanna have a good time?" και πατάω Y), που πρέπει να πάω για το φίκι-φίκι?

 

Χίλια ευχαριστώ για άλλη μια φορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπολεμιστές' date='

 

Άλλη μια ερώτηση: όταν "ψωνίζω" μια γκόμενα από το δρόμο (είμαι σε ένα αμάξι, της κορνάρω, μου λέει "do you wanna have a good time?" και πατάω Y), που πρέπει να πάω για το φίκι-φίκι?

 

Χίλια ευχαριστώ για άλλη μια φορά![/quote']

 

Βρες κάποιο απόμερο μέρος που δεν έχει κόσμο..στην παραλία πχ , σε γκαράζ κτιρίων , πίσω απο κτήρια και τέτοια...

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρες κάποιο απόμερο μέρος που δεν έχει κόσμο..στην παραλία πχ ' date=' σε γκαράζ κτιρίων , πίσω απο κτήρια και τέτοια...

 

Γιώργος[/quote']

 

Mandragoras

Thanx φίλε!

Συμπληρωματικό: όταν πάω στο κατάλληλο μέρος θα βγάλει κόκκινο σημάδι ή απλώς κατεβαίνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...