Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για όποιον ενδιαφέρεται να κλέψει τανκ.

 

Τα 6 αστέρια δεν "ξεκλειδώνουν" μέχρι να προχωρήσεις αρκετά στο παιχνίδι ' date=' αυτό συνέβαινε και στα προηγούμενα GTA.

Ακόμα χειρότερα , σε αυτό το GTA τα τανκ ΔΕΝ είναι αχτύπητα.

Διαλύονται όταν τρακάρουν μεταξύ τους.

Το πιο συνηθισμένο είναι όταν κλέψεις το τανκ να σε κάνουν σάντουιτς 2 ή 3 αντίπαλα -> wasted μετά από λίγα δευτερόλεπτα , το έπαθα 2 ή 3 φορές.

Το να μείνεις ζωντανός μέχρι τα 6 αστέρια είναι καζίκι , εκτός αν έχεις το minigun με πολλές σφαίρες , οπότε είναι πανεύκολο.

 

Υπάρχει (απ'όσο ξέρω) μόνο 1 ασφαλής/εύκολος τρόπος να κλέψεις τανκ.

Από την στρατιωτική βάση στην μέση της ερήμου (ανάμεσα san fierro - san venturas , νότια από το αεροδρόμιο).

Το προβληματάκι είναι οτι και μόνο που θα πλησιάσεις αυτή την βάση παίρνεις 5 αστέρια , άρα χρειάζεται ταχύτητα.

Από εκεί και πέρα , όσους και να σκότωσα δεν πήρα 6 αστέρια , οπότε δεν μπορούσαν να μου κάνουν τίποτα.

Και το εργαλείο μπήκε στο γκαράζ.[/quote']

 

 

Πόσο δηλαδή πρέπει να το προχωρήσεις;;; Εγώ είμαι στο τρίτο νησί, μόλις τελείωσα την αποστολή με το bigfoot. Θέλω πολύ ακόμα για να ξεκλειδώσουν τα 6;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα,

 

έχω τη version 1.1 BETA του modακίου (αυτό που χρησιμοποιεί και ο gio@, αλλά, παρότι ακολουθώ τις οδηγίες και το παιχνίδι φορτώνει κανονικά με load mod, δεν μπορώ να δω το καντράν όταν παίζω!

 

Έχει κανείς καμμιά ιδέα (μήπως πρέπει να κάνω κάτι μέσα από το παιχνίδι ή πρέπει να είναι κάπου συγκεκριμένα το exe του mod?)

 

Για άλλη μια φορά, παρακαλώ για τα φώτα σας.

Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tsakonas ola xrisa ta pira sto bike school alla ekpliksi den vrika akomi!

pou prepei na pao?ekso apo tin sxoli?otan ta pira den eixe tipota pantos!

 

eksw apto bike school thimamai evgaze to agwnistiko(afto pou exeis sto telefteo test sto bike school pou shkwnete souza sthn ekkinhsh!!!)' date='twra omws vlepw ena aplo 900 ........

[img']http://briefcase.pathfinder.gr/download/tsakon/17965/444946/0/YIANNIS-2005-jun-23-004.jpg[/img]

 

isws einai allou ,isws vgei meta,tha deixei :)den enoousa afto gia ekplhksh omws :)

 

YIANNIS-2005-jun-23-001.jpg

 

YIANNIS-2005-jun-23-003.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα' date='

 

έχω τη version 1.1 BETA του modακίου (αυτό που χρησιμοποιεί και ο [b']gio@[/b], αλλά, παρότι ακολουθώ τις οδηγίες και το παιχνίδι φορτώνει κανονικά με load mod, δεν μπορώ να δω το καντράν όταν παίζω!

 

Έχει κανείς καμμιά ιδέα (μήπως πρέπει να κάνω κάτι μέσα από το παιχνίδι ή πρέπει να είναι κάπου συγκεκριμένα το exe του mod?)

 

Για άλλη μια φορά, παρακαλώ για τα φώτα σας.

Ευχαριστώ πολύ!

To brhka katebase to apo edw kai akolou8a odhgies kai 8a eisai turbo!!!:smile::smile::smile::smile::smile::smile:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο δηλαδή πρέπει να το προχωρήσεις;;; Εγώ είμαι στο τρίτο νησί, μόλις τελείωσα την αποστολή με το bigfoot. Θέλω πολύ ακόμα για να ξεκλειδώσουν τα 6;

 

Δεν είμαι σίγουρος για την ακριβή στιγμή , μια που είσαι αρκετά μακριά ίσως και να σου έχουν ξεκλειδώσει.

Σώσε και δοκίμασέ το.

 

Αλλά θα το ξαναπώ , τα τανκς σε αυτό το GTA , διαλύονται όταν τρακάρουν μεταξύ τους.

Το δοκίμασα , έκλεψα 2 τανκς (από την στρατιωτική βάση) και χρησιμοποίησα το 1 για να εμβολίσω το άλλο , μετά από 5-6 τράκες άρπαξαν φωτιά και τα 2 και ανατινάχθηκαν.

Στα 6 αστέρια δεν έρχεται μόνο 1 τανκ , οπότε υπάρχει πρόβλημα.

 

Ρε συ tsakona , την δοκίμασα την έκπληξη , παναγία μου τι ελέφαντας είναι αυτός?

Εντάξει , το μέγεθος μετράει , αλλά αυτό το πράγμα χειρίζεται χειρότερα από τραίνο.

Πίσω στο μαχητικούλι μου.

 

H αγωνιστική μηχανή υπάρχει και στις αποβάθρες του San fierro , αν την καβαλήσεις ξεκινάει αποστολή , αποτυγχάνεις την αποστολή και την πας στο γκαράζ.

 

Στην αποστολή με το harrier , πρέπει να κρατάς τους αντιπάλους μέσα στο οπτικό πεδίο μέχρι να χτυπήσει η ρουκέτα , αλλιώς σπάει το lock on και πάει στο γάμο του καραγκιόζη.

Και βολεύει να ρίχνεις μπόλικες ρουκέτες κάθε φορά , γιατί οι αντίπαλοι έχουν και αυτοί counter-measures , οπότε κάποιες θα αστοχήσουν.

 

BTW , μετά από αυτή την αποστολή ξεκλειδώνουν ένα σωρό ωραία παιχνιδάκια.

Το παιχνίδι θα σε ειδοποιήσει για κάποια από αυτά , για τα υπόλοιπα (όπως αυτό της φωτογραφίας) πήγαινε στο σπίτι αυτού που σου έδωσε την αποστολή , πάνω στα βουνά.

post-12756-129062922823_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος για την ακριβή στιγμή ' date=' μια που είσαι αρκετά μακριά ίσως και να σου έχουν ξεκλειδώσει.

Σώσε και δοκίμασέ το.

 

Αλλά θα το ξαναπώ , τα τανκς σε αυτό το GTA , διαλύονται όταν τρακάρουν μεταξύ τους.

Το δοκίμασα , έκλεψα 2 τανκς (από την στρατιωτική βάση) και χρησιμοποίησα το 1 για να εμβολίσω το άλλο , μετά από 5-6 τράκες άρπαξαν φωτιά και τα 2 και ανατινάχθηκαν.

Στα 6 αστέρια δεν έρχεται μόνο 1 τανκ , οπότε υπάρχει πρόβλημα.

[/quote']

 

Έχω δοκιμάσει ήδη και δεν πάει στα 6!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ρε συ tsakona ' date=' την δοκίμασα την έκπληξη , παναγία μου τι ελέφαντας είναι αυτός?

Εντάξει , το μέγεθος μετράει , αλλά αυτό το πράγμα χειρίζεται χειρότερα από τραίνο.

Πίσω στο μαχητικούλι μου.

 

H αγωνιστική μηχανή υπάρχει και στις αποβάθρες του San fierro , αν την καβαλήσεις ξεκινάει αποστολή , αποτυγχάνεις την αποστολή και την πας στο γκαράζ.

[/quote']

 

SWSTOS!!! to eixa ksexasei afto!!!! kai nai einai elefantas!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να σας παρακαλέσω μιας και απο το τόπικ αρχικά που είχα ανοίξει για το San Andreas GTA , αν γίνεται ένα οποιοδήποτε άτομο να συντονίσει σε ένα τόπικ όλες τις ιστοσελίδες που έχουν ειπωθεί για το παιχνίδι (Downloads,Mods,Multiplayer,no warez!) και να τις γράψει σε ένα τόπικ έτσι ώστε να μπορεί ο καθένας να τα δεί συνολικά και να αποφασίσει. Προσωπική μου άποψη: Αυτό πρέπει να γίνει απ το άτομο που άνοιξε το θέμα και όχι απο τους επισκέπτες.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...