Προς το περιεχόμενο

Dell U2311h 208€


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 574
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά απ'ότι φαίνεται είναι ώρα να θεωρήσουμε το θέμα λήξαν, δυστυχώς δεν υπάρχει εξέλιξη και όπως μου λένε τα παιδιά της ομαδικής είναι προφανώς ώρα να πούμε the end και να κινηθεί ο καθένας πλέον όπως νομίζει. (αν θεωρείτε ότι μπορείτε να εκμεταλλευτείτε προσωπικά πλέον και τις προσφορές που μας δόθηκαν, δεν χάνετε και τίποτα).

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που τρέξανε την επικοινωνία με τα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ τα παιδιά που προσπάθησαν το θέμα όλες αυτές τις ημέρες.

Πάντως τα μαγαζιά και οι εισαγωγείς πρέπει να ξέρουν/καταλάβουν οτι σίγουρα ούτε το 1/3 απο εμάς που δηλώσαμε συμετοχή δεν θα αγοράσουμε την οθόνη στην τρέχουσα τιμή. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως τα μαγαζιά και οι εισαγωγείς πρέπει να ξέρουν/καταλάβουν οτι σίγουρα ούτε το 1/3 απο εμάς που δηλώσαμε συμετοχή δεν θα αγοράσουμε την οθόνη στην τρέχουσα τιμή. :rolleyes:

 

Αυτο ξαναπες το. Εγω ας πουμε, μολις επαψα να ασχολουμαι με τη συγκεκριμενη οθονη. Ηταν ουτως ή αλλως πανω απο τις απαιτησεις/δυνατοτητες μου. Συνεπως, παω να αγορασω καμια 20-21αρα με 110-120 γιουρα κι οταν σε καμια δεκαετια αλλαξω παλι οθονη, θα τους ξανασυναντησω :)

 

Ευχαριστω κι εγω τα παιδια που ετρεξαν το εγχειρημα, διοτι αυτο που μετραει πρωτα απ' ολα ειναι η προσπαθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο μενα συγχαρητηρια για την προσπαθεια και μπραβο στα παιδια που ετρεξαν για λογαριασμο ολων μας.

Θα παρω την οθονη την αλλη εβδομαδα μαλλον γιατι την χρειαζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στα παιδια για την προσπαθεια και το τρεξιμο :-)

Η κοντοφθαλμη πολιτικη των μαγαζιων συνεχιζεται!

Υπομονη ο χρονος ειναι με το μερος των ΑΓΟΡΑΣΤΩΝ! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χάσαμε και τίποτα. Θα μείνω με την 20άρα μου προς το παρόν. :P

 

Αυτοί έχασαν μια μεγάλη ευκαιρία τζίρου αλλά και διαφήμισης, ας το σκεφτούν καλύτερα την επόμενη φορά (αν υπάρξει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμείνατε στο ακουστικό σας μέχρι αύριο... Ίσως βρεθεί κάποια άκρη για να γίνει τελικά η παραγγελία. Έχω δώσει σε φίλο που έχει γνωστό ηλεκτρονικό κατάστημα (στο οποίο δε ζητήθηκε προσφορά) τις πληροφορίες και περιμένει νέα από τους προμηθευτές του. Διαβάζω εδώ και καιρό το thread και θα μου άρεσε απλά να βοηθήσω, έστω και ως μη ενδιαφερόμενος για την αγορά της συγκεκριμένης οθόνης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...