Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κσερει κανεισ ενα site με id??

Καλα λες και γω θα την κανω οταν ανοιξει ο νεος euro server και μας επιτρεψουν να παμε εκει!

Απλα ειμαι σε καλη clan που ειναι μεσα σε ολα sieges κτλπ τρελα war! :devil:

και ειναι πολυ καλη παρεα....ελπιζω στον Luna να εχει καλο κοσμο :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ακουγεται θα δω και θα σου πω....παρολα αυτα ξεκολισα απο την πολη κ πηγα 66 lvl αλλα τοτε εμαθα το 1class μου το ειπε μια clan που βρηκα ....ενω επρεπε να το εχω μαθει ...κ εμαθα κ το δευτερο ταυτοχρονα :-(...ομως δεν ηξερα τη ειναι τα class της female kamael και τα πηρα στην τυχη, κ οταν κοιταξα τα skills ειδα οτι ηταν σαν αrcher που δεν μου αρεσουν καθολου κ την εσβησα.Τωρα θα κανω αλλο παικτι μιας κ εμαθα τα βασιικα απο την clan EGO ..(soulshots,scrolls,potions,gatekeeper,buffers,αυτον που πουλαει οπλα/πανοπλιεσ)κτλπ . Thanks για την βοηθεια παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ακουγεται θα δω και θα σου πω....παρολα αυτα ξεκολισα απο την πολη κ πηγα 66 lvl αλλα τοτε εμαθα το 1class μου το ειπε μια clan που βρηκα ....ενω επρεπε να το εχω μαθει ...κ εμαθα κ το δευτερο ταυτοχρονα :-(...ομως δεν ηξερα τη ειναι τα class της female kamael και τα πηρα στην τυχη, κ οταν κοιταξα τα skills ειδα οτι ηταν σαν αrcher που δεν μου αρεσουν καθολου κ την εσβησα.Τωρα θα κανω αλλο παικτι μιας κ εμαθα τα βασιικα απο την clan EGO ..(soulshots,scrolls,potions,gatekeeper,buffers,αυτον που πουλαει οπλα/πανοπλιεσ)κτλπ . Thanks για την βοηθεια παντως.

δες εδω για τα Καμαελ http://www.lineage2.com/Knowledge/race_kamael.html

να ξερεις στο 20 1o class, 40 2o class & 76 3o class.

Σε πριβε σερβερ τα Καμαελ δεν ειναι τοσο καλα οσο ειναι στον Official οπου εχω μια arbalester και δεν λεει να πεσει με τπτ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διαβασα το site κ ειδα για τον kamael...class transfer κ τα λοιπα ...δν ειμαι ομως σιγουρος με τι οπλα παιζει ο male κατι για ancient swords λεει ....εγω μeelara θελω...για πες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Ancient swords ειναι τα two handed swords που τα κανεις με skill σου σε Ancient sword ή αγοραζεις/κραφταρεις ενα μονος σου, δεν ξερω τι παιζει με αυτο το class, γιατι εγω παιζω mage classes, healers και archers πιο πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω πως τα εχει εκει ο σερβερ που παιζεις, αλλα να ξερεις ή θα παρεις ενα two handed sword ή θα παρεις οτι σου λεει οτι ειναι ancient sword. Τωρα στα μεγαλα rates που παιζει μονο μαπες καλο θα ηταν να δεις και κανενα αλλο class, mage πιο πολυ (necro, spell howler, spellsinger, sorceror) παρα Καμαελ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φτιαξει ενα server λειτουργει μια χαρα αλλα οταν παω στο class master μου λεει οτι i cant change your occupation !!! Τι να κανω?

Εχεις ρυθμίσει να γίνετε free το class? ή απλώς εμφάνισες τους class managers?

 

 

Πρέπει να τα ριθμίσεις... νομιζω ότι γράφει

buffduration=1

seedduration=1

songduration=1

danceduration=1

 

τα αλλάζεισ αυτλα και πολλαπλασιάζεις τον χρόνο διάρκειας των buff....

 

Προσοχή όταν τα έβαλα όλα 100 κράταγα UE, UD + Stun 48min περιπου!!!

 

Αν αλλάξεις τους χρόνους απο εκεί θα διαλύσεις όλα τα skills!!! Δεν αλλάζουν απο εκεί οι χρόνοι των buff.

Θα πρέπει να βρείς ένα ένα τα skill των buff απο τα xml των skills και απο εκεί να αλλάξεις το time. Θυμίσου ότι άν χρησιμοποιείς κάποιο έτοιμο npc buffer τότε τα prophet buffs που

χρησιμοποιεί είναι τα clann hall buffs.'

 

Ωπ! όλοι μέσα είμαστε? :-PPP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και σου βγάζει error αν γράψεις true εκεί!!!

Αν διαβάζεις προσεκτικότερα την εξήγηση του πεδίου αυτού θα δείς τι πρέπει να γράψεις ώστε να κάνει free αλλαγή class. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα καλα , πηγα κ 80 βρηκα κ πως να κανω ancient το weapon μου εκανα κ λιγο farming για λεφτα να παρω τα kamael κ ολα καλα, μονο ρε παιδια που δεν εχω παρεα .Εαν παιζει κανεις εκει ας ερθει σε επαφη μαζι μου , ονομα : Bladesinger

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...