Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΤI παραπανω εχει???

ΚΑΙ ειχα δει σε εναν αλλο c6 σερωερ που επαιζα τον gm να μεταμορφονετε σε buffalo!!!

Για δες http://www.lineage2.com/news/hellbound_01.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γειά σας!Όταν μπαίνω στο παιχνίδι για να παίξω,κολλάει.Συγκεκριμένα κάποιες φορές παίζω για κανένα 10λεπτο μόνο και μετά αρχίζει να γυρίζει η κάμερα συνέχεια.Άλλες φορές το κάνει απ'την αρχή,με αποτέλεσμα να μην μπορώ να παίξω.:cry: Επειδή είμαι καινούρια και επομένως άσχετη στο παιχνίδι,αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας μου πεί... Ευχαριστώ!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας!Όταν μπαίνω στο παιχνίδι για να παίξω,κολλάει.Συγκεκριμένα κάποιες φορές παίζω για κανένα 10λεπτο μόνο και μετά αρχίζει να γυρίζει η κάμερα συνέχεια.Άλλες φορές το κάνει απ'την αρχή,με αποτέλεσμα να μην μπορώ να παίξω.:cry: Επειδή είμαι καινούρια και επομένως άσχετη στο παιχνίδι,αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας μου πεί... Ευχαριστώ!:-)

Options->Audio/System-->βγαλε το τικ απο το game pad -> apply & ok

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας απαντήσει αν ξέρει κανείς. Έφτιαξα account στο hopezone.net, εκανα add τον server μου και δεν ξέρω πώς να ενεργοποιήσω τα votes.

Δεν το κανεις εσυ αλλα ο kadar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ SERVER ΠΟΥ ΝΑ ΧΕΙ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΝ ΕΙΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΓΤ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ SERVER ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΑΞΙΖΕΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...