Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδη ολα τα χρεη που εχει η ΑΕΚ ειναι απο τα κλεψιμεικα του Ψωμιαδη ετσι? Που απο 21.5 εγιναν 44 που με τις προαυξησεις εφτασαν τα 88 και μετα εγιναν 140 στο τελος του ποστ σου..Μαλιστα.. Ποτε δεν βρεθηκαν χρηματα σε λογαριασμους του Ψωμιαδη,ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ.Αν ειχε βρεθει θα ειχε κατασχεθει..Γιαυτο και η ιστορια περασε δικαστικως και μεχρι σημερα δεν εχει γινει τιποτα..Γιατι δεν βρεθηκε ουτε ενα ευρω και μετα περασαν για κατασχεση μερους της περιουσιας του Ψωμιαδη και ουτε αυτη προχωρησε.Και λεω,οτι ο Ψωμιαδης δεν ειναι κανενας απλος Αγιος ανθρωπος,εχει ακρες που δεν εχει κανεις μας και την δυναμη ωστε να φτασει την υποθεση εδω που την εφτασε.Πηρε χρονο οσο χρειαζοταν μεχρι να βαρεσει διαλυση η ΑΕΚ σαν εταιρια,να παψει να υπαρχει και ετσι δεν θα μπορουσε να διεκδικησει ουτε ευρω μετα απο αυτα,θα περασει και ο χρονος που μπορει να μεινει ως κρατουμενος και αφου δεν γινει η δικη θα αφαιθει και ελευθερος και αυτο ηταν..Αυτες ειναι λαμογιες που λιγοι ανθρωποι εχουν ακρες να τις κανουν..Και ο Ψωμιαδης ειναι ενας απο αυτους οπως και ο Μαρινακης και ο Κοκκαλης και ο Βαρδινογιαννης και ο Γιαννακοπουλος και ο Μελισσανιδης και ολοι αυτοι.. Και σου λεω οτι το κρατος ειναι ενα μπ@@λο και ολοι το γνωριζουμε αυτο,ειδικα για αυτου του Βελινικους ανθρωπων ειναι ακομα πιο μεγαλο μπ@@λο..Παιζονται παιχνιδια εκ ευρω απο πισω και ολοι που εμπλεκονται σε αυτο,δικαστες, κρατικοι φορεις κ πολλοι ακομα βγαζουν πολλα εκ εις βαρος ολων εμας.Γιαυτο και στην τελικη δεν γινεται τιποτα και απο μερα σε μερα παμε απο το κακο στο χειροτερο σαν κρατος.

Αν καποιος απο εμας χρωσταει στο δημοσιο εστω και 1000 ευρω κινδυνευει να μπει στην φυλακη γιατι εγω και εσυ δεν εχουμε τις ακρες και τα μεσα για να γλειτωσουμε..Γιατι νομιζεις φτασαμε εδω που φτασαμε σαν κρατος? Γιατι ανεκαθεν οι κρατικοι φορεις λειτουργουν με βισματα και μιζες και τα λαμογια κανουν παρτυ..Ολοι οι προεδροι των ομαδων μας,και του ΟΣΦΠ,ΠΑΟ,ΠΑΟΚ,ΑΕΚ και πολλοι ακομα κανουν ξεπλυμα χρηματος φεσωνοντας το κρατος-δλδ τα πορτοφολια μας- με εκ ευρω..Εκτος αν πιστευετε οτι ο Μαρινακης και ο καθε Βγενοπουλος,Πατερας Κοκκαλης και Μελλισανιδης αγαπαει τις ομαδες μας με την καλη εννοια και θελουν το καλο του ποδοσφαιρου..Την τσεπη τους κοιτανε και τιποτα αλλο.Τωρα αν καποιος πιστευει το αντιθετο οκ,εγω παντως προσωπικα δεν το πιστευω για κανεναν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ε τι ασχολείσαι με τη μπάλα παιδάκι μου? παράτα το το άθλημα, δε σε θέλει τι να κάνουμε...

δες λακρός...

 

(φσιιιιιιιτ, ντουβ! - ήχος πέτρας στον αέρα που χτυπάει τοίχο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ολα τα χρεη που εχει η ΑΕΚ ειναι απο τα κλεψιμεικα του Ψωμιαδη ετσι? Που απο 21.5 εγιναν 44 που με τις προαυξησεις εφτασαν τα 88 και μετα εγιναν 140 στο τελος του ποστ σου..Μαλιστα.. Ποτε δεν βρεθηκαν χρηματα σε λογαριασμους του Ψωμιαδη,ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ.Αν ειχε βρεθει θα ειχε κατασχεθει..Γιαυτο και η ιστορια περασε δικαστικως και μεχρι σημερα δεν εχει γινει τιποτα..Γιατι δεν βρεθηκε ουτε ενα ευρω και μετα περασαν για κατασχεση μερους της περιουσιας του Ψωμιαδη και ουτε αυτη προχωρησε.Και λεω,οτι ο Ψωμιαδης δεν ειναι κανενας απλος Αγιος ανθρωπος,εχει ακρες που δεν εχει κανεις μας και την δυναμη ωστε να φτασει την υποθεση εδω που την εφτασε.Πηρε χρονο οσο χρειαζοταν μεχρι να βαρεσει διαλυση η ΑΕΚ σαν εταιρια,να παψει να υπαρχει και ετσι δεν θα μπορουσε να διεκδικησει ουτε ευρω μετα απο αυτα,θα περασει και ο χρονος που μπορει να μεινει ως κρατουμενος και αφου δεν γινει η δικη θα αφαιθει και ελευθερος και αυτο ηταν..Αυτες ειναι λαμογιες που λιγοι ανθρωποι εχουν ακρες να τις κανουν..Και ο Ψωμιαδης ειναι ενας απο αυτους οπως και ο Μαρινακης και ο Κοκκαλης και ο Βαρδινογιαννης και ο Γιαννακοπουλος και ο Μελισσανιδης και ολοι αυτοι.. Και σου λεω οτι το κρατος ειναι ενα μπ@@λο και ολοι το γνωριζουμε αυτο,ειδικα για αυτου του Βελινικους ανθρωπων ειναι ακομα πιο μεγαλο μπ@@λο..Παιζονται παιχνιδια εκ ευρω απο πισω και ολοι που εμπλεκονται σε αυτο,δικαστες, κρατικοι φορεις κ πολλοι ακομα βγαζουν πολλα εκ εις βαρος ολων εμας.Γιαυτο και στην τελικη δεν γινεται τιποτα και απο μερα σε μερα παμε απο το κακο στο χειροτερο σαν κρατος.

Αν καποιος απο εμας χρωσταει στο δημοσιο εστω και 1000 ευρω κινδυνευει να μπει στην φυλακη γιατι εγω και εσυ δεν εχουμε τις ακρες και τα μεσα για να γλειτωσουμε..Γιατι νομιζεις φτασαμε εδω που φτασαμε σαν κρατος? Γιατι ανεκαθεν οι κρατικοι φορεις λειτουργουν με βισματα και μιζες και τα λαμογια κανουν παρτυ..Ολοι οι προεδροι των ομαδων μας,και του ΟΣΦΠ,ΠΑΟ,ΠΑΟΚ,ΑΕΚ και πολλοι ακομα κανουν ξεπλυμα χρηματος φεσωνοντας το κρατος-δλδ τα πορτοφολια μας- με εκ ευρω..Εκτος αν πιστευετε οτι ο Μαρινακης και ο καθε Βγενοπουλος,Πατερας Κοκκαλης και Μελλισανιδης αγαπαει τις ομαδες μας με την καλη εννοια και θελουν το καλο του ποδοσφαιρου..Την τσεπη τους κοιτανε και τιποτα αλλο.Τωρα αν καποιος πιστευει το αντιθετο οκ,εγω παντως προσωπικα δεν το πιστευω για κανεναν

Α μπράβο τώρα μιλάς σωστά. Λοιπόν συμβιβάσου στην ιδέα ότι η ΑΕΚ δεν έχει φαντάσματα προέδρους πλέον τύπου Αδαμίδη, Θανόπουλου, Ορίτζιναλ και λοιπούς και ότι περίμενε όσο ήταν να περιμένει μέχρι που έπεσε Γ εθνική για να τελειώνει το βάσανο, και άσε την κλάψα για τα χαμένα λεφτά των παιχτών που κακώς δεν θα τα πάρουν. Μελισανίδης it is. Καλημέρα, 20 εκατομμύρια από την περιφέρεια για γήπεδο, 20 από την πειραιώς, ενοικίαση ΟΑΚΑ με ψίχουλα αντί για κάτι 1,5 εκατομμυρια που πλήρωνε η ΑΕΚ μέχρι πέρυσι, 1,5 εκατομμύριο από την Νόβα για τα εντός έδρας παιχνίδια, έρχεται και ο χορηγός στην φανέλα να γελάσει και ο κάθε πικραμένος (πέρυσι ή πρόπερσυ δεν είχαμε χορηγό)... Έτσι θα έπρεπε να λείτουργεί η ΑΕΚ χρόνια τώρα. Πολύ υπομονή κάναμε, θα κάτσουμε και 3 χρόνια τώρα να βλέπουμε αγώνες με Αστέρα Μαγούλας και λοιπούς. Τι άλλο θες δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε ειπα εγω αυτο? Βλεπεις πιο λογικο λοιπον να λες οτι ο Ολυμπιακος εχει κλεψει την τυροπιτα,το φουρνο,το οικοδομικο τετραγωνο και ολοκληρη την χωρα και οι αλλες ομαδες να ΜΗΝ εχουν κλεψει ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ και να ειναι καθαροτατες ή αντε το πολυ να εχουν κλεψει μια τσιχλα απο το περιτπερο δηλαδη..Αυτο μου λες..

Εντάξει.. ο παλιός καλός superpie επέστρεψε…

Δεν έχει νόημα να το συνεχίσουμε… Όταν μάθεις να διαβάζεις τι σου γράφει ο άλλος, ξαναέλα να τα πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nikos21AEK βάλε μέσα και τα 20εκ ευρώ που σας έκλεψε η σημμορία Γκαγκάτση-Κόκκαλη. Με διαιτησίες και εφέσεις. Αυτά διαλύσαν την ΑΕΚ, θα είχε μείνει ο Ντέμης αν το είχε πάρει τότε.

Εκτός οτι θα είχει σκορπίσει ο γάβρος....

 

"Ο Ηλίας Μαζαράκος παραδέχθηκε μετά από 2,5 χρόνια ότι είχε καταλογίσει λανθασμένα πέναλτι υπέρ του Ολυμπιακού σε αγώνα με τον Άρη (1-0), ενώ άφησε να εννοηθεί ότι υποστηρίζει τους Πειραιώτες!"

 

http://www.soccerplus.gr/article/mazarakosmporei-na-eimai-olympiakos?page=2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως τρολαρετε με το "Για ολα τα κακα του ποδοσφαιρου φταιει μονο ο Ολυμπιακος και κανεις αλλος αφου εγω μαμαω και δερνω σαν ομαδα αλλα μου στερουν τις νικες η διαιτησια" Ετσι θα απανταω και εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανότερο βλέπω το "λαθραίο oil" που εκφράζει και τον τίγρη :lol:

 

Οι μπουτίκ μας που λειτουργούν; Και ποτε αναμένονται τα νέα jerseys; Μιας και φεύγω για Μασσαλια θέλω να δίνω λίγο κίτρινο χρώμα στο Βελοντρόμ.

 

Και προσεύχομαι να κληρωθουν με γαύρο. Καλά εκει θα ρίξω το γέλιο της αρκούδας :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανότερο βλέπω το "λαθραίο oil" που εκφράζει και τον τίγρη :lol:

 

Οι μπουτίκ μας που λειτουργούν; Και ποτε αναμένονται τα νέα jerseys; Μιας και φεύγω για Μασσαλια θέλω να δίνω λίγο κίτρινο χρώμα στο Βελοντρόμ.

 

Και προσεύχομαι να κληρωθουν με γαύρο. Καλά εκει θα ρίξω το γέλιο της αρκούδας :lol:

Μην χαιρεσαι..Η Ντορτμουντ θα ειναι μαλλον στο τριτο γκρουπ δυναμικοτητας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...