Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πιστεψε με ο ορος Κιτς ειναι αυτος που θα μεινει, αμα γινει οπως ειναι το 3d θα μπορουσε καλλιστα να διδασκετε σαν συγχρονο παραδειγμα του Κιτς. Και το παραλογο ειναι πως δεν υπηρχε λογος να ειναι ετσι σωνει και καλα. Πιστευω πως μεχρι να χτιστει θα εχει σουλουπωθει αρκετα αμα αρχισει το κραξιμο απο τους ειδικους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος θα το πληρώσει όλο αυτό; Δώρο της πολιτείας; 

20 εκατομμύρια από περιφέρεια, 45+ οι Μελισσανίδηδες και σια...

 

Πιστευω πως μεχρι να χτιστει θα εχει σουλουπωθει αρκετα αμα αρχισει το κραξιμο απο τους ειδικους.

Ειδικούς; της μόδας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γήπεδο ειναι κατι διαφορετικό εμφανισιακά και όπως είδαμε σημερα στην παρουσιαση ακολουθείται η Κωνσταντινοπολιτικη εμφάνιση σε ολα του.

 

Σε άλλους αρέσει σε άλλους οχι, ειναι σίγουρα ξεχωριστό όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της αρχιτεκτονικης θα ελεγα

Δεν καταλαβαίνω γιατί να κράξουν αυτοί, αφού τέτοιοι επιμελήθηκαν το υπάρχον σχέδιο. Τώρα αν δεν αρέσει στην τάδε ή τη δείνα ομάδα αρχιτεκτόνων, δε νομίζω ότι ενδιαφέρει και πολύ το team που έχει συσταθεί για να φτιάξει το γήπεδο.

 

Η ουσία είναι ότι άρεσε στους Αεκτζήδες. Τι άρεσε δλδ, εδώ έκλαιγε κόσμος σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δεν κατάλαβα που εφάπτεται αυτό περί μιμητισμού.

 

Και βασικά δε βλέπω κάποιο πρόβλημα κάπου, σε συνάρτηση με το θέμα του γηπέδου. Είτε εντός είτε εκτός συλλόγου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεψε με ο ορος Κιτς ειναι αυτος που θα μεινει, αμα γινει οπως ειναι το 3d θα μπορουσε καλλιστα να διδασκετε σαν συγχρονο παραδειγμα του Κιτς. Και το παραλογο ειναι πως δεν υπηρχε λογος να ειναι ετσι σωνει και καλα. Πιστευω πως μεχρι να χτιστει θα εχει σουλουπωθει αρκετα αμα αρχισει το κραξιμο απο τους ειδικους.

Εντάξει, θα του πούμε να το φτιάξει εξωτερικά όπως το Καραϊσκάκη που είναι πανέμορφο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο η ομορφια κι αλλο η γραφικοτητα! Ωραιο ειναι το γηπεδο εξωτερικα, το θεμα ειναι πιο πολυ σε σημεια του εσωτερικου του που το χουνε παρακανει. Κατι χαμαμ, και γυαλισμα παπουτσιων αλα βασιλακης καιλας, κερδιζουν το βραβειο γραφικοτητας & κιτς.

Οι πιο πολλοι αεκτζηδες δε χαιρονται τοσο για τη μορφη του γηπεδου, οσο για το οτι θα εχουν γηπεδο επιτελους, μετα απο καιρο! Οπως και να ναι τα γηπεδα, οι οπαδοι τα αγαπανε και τα νιωθουν σπιτια τους!

 

Το καλο ειναι φυσικα οτι ετσι θα αναβαθμιστει η περιοχη αλλα και το ελληνικο πρωταθλημα, τετοιες κινησεις πρεπει να γινονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαργαρίτα,  μάλλον δεν έχεις πιάσει το νόημα…

 

Όπως και να το κάνουμε η ΑΕΚ και το γήπεδο της δεν αντιπροσωπεύουν απλά μια ομάδα… Αν θεωρείς ότι είναι κιτς τα έντονα στοιχεία της Κωνσταντινούπολης, είναι δικαίωμα σου, αλλά σε παρακαλώ μην γράφεις ψέματα σαν το παρακάτω:

 


Οι πιο πολλοι αεκτζηδες δε χαιρονται τοσο για τη μορφη του γηπεδου, οσο για το οτι θα εχουν γηπεδο επιτελους, μετα απο καιρο! Οπως και να ναι τα γηπεδα, οι οπαδοι τα αγαπανε και τα νιωθουν σπιτια τους!
 

Μέχρι και ο πιο κολλημένος Γαυρος φίλος μου, με πήρε χτες να μου εκφράσει τον ενθουσιασμό του… μην μιλήσω για τους ΑΕΚτσηδες που έχεις και ολοκληρωμένη άποψη από πάνω…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που είμαι αεκτζης τα βρήκα υπερβολικά τα γυαλίσματα παπουτσιών και τα κουρεία.

Το παραδοσιακό καφενείο όμως μου άρεσε. Αν υπήρχε σαν μαγαζί εκεί θα έπινα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@albert ειμαι ολυμπιακος κι εχω πολλους φιλους και αεκτζηδες και παναθηναικους , οποτε και μετεφερα τη δικη τους αποψη. Προφανως κατι δεν μπορει να αρεσει σε ολους, επειδη εσυ κι αλλοι 20 ενθουσιαστηκαν, δε σημαινει οτι σ αλλους τοσους δε μπορει να μην αρεσει καθε λεπτομερεια. (τυχαιο νουμερο)

 

Επισης για μενα το να παραπεμπει γηπεδο σε εκκλησια ΔΕΝ κολλαει. Η "αγια σοφια" που μεσα θ ακουγεται "το μπιπ της μανας σας" κλπ κλπ ωραια συνθηματα που ακουμε στα ελληνικα γηπεδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...